Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Gumiszoba

Bármely téma, amely nem hangszerekkel kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 525
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2375 alkalommal

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67606Hozzászólás ---Qgli---
2021.04.30. 19:52

Nagyon nehezen hiszek el sok mindent és ez is olyan, hogy az "ismerősöm ismerőse hallotta valakitől". Ez nekem nem igazán hiteles.
Amikor azt állították, hogy a maszkokban mozog valami, akkor rögtön vettem maszkot, kipróbáltam és nálam is megjelent az a mozgó kis állatka. Arról azt állították, hogy nem állat, de számomra egyértelműen tekeredett, mint egy giliszta, tehát innentől kezdve nekem hazudhatnak bármit, én ezt a saját szememmel láttam!



Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 525
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2375 alkalommal

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67607Hozzászólás ---Qgli---
2021.04.30. 19:55

Számomra tök egyértelmű, hogy valamiért mindenkit be akarnak oltani. A választ még nem tudjuk, de addig nem is derül rá fény, amíg mindenki be nem oltatta magát. Sőt, akkor sem az igazságot fogják mondani.



Avatar
galambjozsef
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 112
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2012.03.16. 18:06
Hangszer: KORG Pa5X 61 és KORG Pa4X 61 (MUP v4.1)
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza
Adott köszönetek: : 443 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1058 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67608Hozzászólás galambjozsef
2021.05.01. 09:29

---Qgli--- írta:
2021.04.30. 19:52
Nagyon nehezen hiszek el sok mindent és ez is olyan, hogy az "ismerősöm ismerőse hallotta valakitől". Ez nekem nem igazán hiteles.
Amikor azt állították, hogy a maszkokban mozog valami, akkor rögtön vettem maszkot, kipróbáltam és nálam is megjelent az a mozgó kis állatka. Arról azt állították, hogy nem állat, de számomra egyértelműen tekeredett, mint egy giliszta, tehát innentől kezdve nekem hazudhatnak bármit, én ezt a saját szememmel láttam!
...és esetleg te azt az állatkának vélt valamit mondjuk megnézted egy komolyabb mikroszkóp alatt (nem a 6-8-10 ezer forontosakra gondolok, mert az még messze nem mikroszkóp :D ), és felboncoltad, esetleg anatómiai és biológia vizsgálatokat is végeztél rajta??
Csak mert, ha van egy nagyon vékonyka textil szál (da ez mellett negyon-nagyon sok minden nás anyag is ugyanígy viselkedik), és beáztatod, aztán kiteszed száradni, az is ugyanúgy fog tekeregni, mozgolódni a róla párolgó nedvesség hatására :D
Egyébként ha nem bízol az orvosinak írt 150-50 ft-os maszkokban, varrj magadnak, mert azt is 100%-ban elfogadják! :D Mondjuk az orvosi maszkokról is gondolom érted a véleményem, amivel egyetemben több 100ezrek, vagy milliók is ugyanígy gondolják, tudják, és alátámasztják!
Mikor mondjuk valamelyik politikust, vagy orvost látod a TV-ben beszélni, rajtuk is 99%-ban valamilyen házilag tákolt maszk van! Akkor ez mondjuk megvéd a vírusoktól esetleg? :D
Nem vagyok sem a dolog ellen, de nem is értem maximális egyet vele!


Gray-Dove Zenekar
https://www.graydove.hu

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 525
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2375 alkalommal

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67609Hozzászólás ---Qgli---
2021.05.02. 09:46

galambjozsef írta:
2021.05.01. 09:29
Egyébként ha nem bízol az orvosinak írt 150-50 ft-os maszkokban, varrj magadnak, mert azt is 100%-ban elfogadják!
Soha nem használtam orvosi maszkot, mindig saját varrott volt. Ezért is írtam, hogy vettem a gyógyszertárban.
galambjozsef írta:
2021.05.01. 09:29
Mikor mondjuk valamelyik politikust, vagy orvost látod a TV-ben beszélni
Nem, látom őket soha, mert nem nézek tévét, legalábbis ilyen csatornákat nem. ( Tegnap este például néztem a Snooker elődöntőt )



Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 525
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2375 alkalommal

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67610Hozzászólás ---Qgli---
2021.05.02. 10:04

galambjozsef írta:
2021.05.01. 09:29
és esetleg te azt az állatkának vélt valamit mondjuk megnézted egy komolyabb mikroszkóp alatt
Nem néztem meg, mert ha megnéztem volna, akkor sem értenék hozzá és fogalmam sem lenne, hogy mit látok.
A kérdés számomra az, hogy ezek a szálak miért vannak benne? Miért csak ezek a szálak mozognak? Én sem gondolom, hogy az orvosok hülyék és felvesznek ilyen "férges" maszkot. Az viszont tény, hogy a mai gyógyszeriparnak a legfőbb célja a minél nagyobb profit elérése és ezt csak úgy tudja megoldani, ha minél több beteg ember van.
Erről olvastam egy könyvet, aminek a "laposföld" díjas Lenkei a szerzője. Amit még nem is biztos, hogy laikusként elhinnék, de egy kórházban dolgozó ismerősöm is megerősítette, meg egy gyógyszerész ismerősöm is megerősítette, hogy amit leírt, az mind úgy van!
Ma a drog és fegyveripar eltörpül a gyógyszerbiznisz mellett és ezt mind az orvosokon keresztül tudják elérni.

Aki ezt nem látja, az tapsolni fog, amikor bevezetnek egy Új Világrendet!



Avatar
galambjozsef
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 112
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2012.03.16. 18:06
Hangszer: KORG Pa5X 61 és KORG Pa4X 61 (MUP v4.1)
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza
Adott köszönetek: : 443 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1058 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67611Hozzászólás galambjozsef
2021.05.03. 06:59

Valószínűleg a többi szálat nem nézegetted, mert nem érdekelt!
Ezt a dolgot sosem értettem meg, hogy ha valaki valamihez nem ért, vagy értett soha, az miért magyarázza meg azt, hogy az úgy van, vagy esetleg nem úgy van?!
Saját otthon tákolt maszk: Esetleg a korházban, és a gyógyszerészetben dolgozó ismerőseid erről adtak információt, hogy ezek mennyire hatékonyak a vírus ellen?
Félre ne érts, nem vitatkozni akarok, csak úgy pusztán érdekel :)

Napokban láttam egy jó pár írást (többségében hivatalos irások, nagyrészben volt közte "Magyarország Kormánya" is) arról,
hogy a védettségi igazolvánnyal be mehetsz zárt térbe, és hozzá írták, hogy a nem védettek azért nem mehetnek be, nehogy valamit elkapjanak a védettektől!
Ez azért van így mert az influenzajárványnál is így van, és megbetegedhet az aki nem kapott védőoltást!
Én meg ehhez odaírtam, ez igencsak nagy hülyeség, mert ha a védettek közé nem mehet be a nem védett, nehogy elkapjon tőlük valamit, akkor ez hogy van???
A nem védettől nem fogok akkor semmit elkapni, vagy nehogy a nem védettől kapjon el valamit a védett?? Sehogy enm áll ez össze, akármerről is nézem!
Csak mert: Ha valaki védett, az hogy is kaphatja el azt amitől védve van? Vagy, a nem védet, hogy kaphatja el egy védettől azt, amitől eleve védve van, és azért nem mehet ezek közé, nehogy elkapja azt, amit eleve egy nem védettől simán elkaphat??!!!
ja, hozzáírtam, hoigy, akkor mi van a 16-18 éven aluliakkal, akik bemehetnek, ráadásul védőmaszk nélkül!
Erre jött több válasz is:
- hogy a gyerekek nem fertőzödnek meg (érdekes vírus ebben az esetben, tudja, ki hány éves??)
- én még szoptatós anya vagyok, és az anyatejjel átadom a védettséget, és így már nem tud senkit megfertőzni(ez előző válaszra nézve, akkor mégis megfertőződhet??)
Ehhez kapcsolódva csak egy kérdés (több is lenne): Ez a korosztály ezek szerint nem találkozik soha a nem védettel, és így nem tud senkit megfertőzni??
Akkor most kit is zárnak el, vagyis kit külömböztetnek meg kiktől???
Ja, még egy, Ahhogy hogy bemenjünk a zárt térbe, előtte nem kint voltunk ahol nem védettek is vannak???? Ha védett vagy, ott minek kell óvnod magad, ha eleve védett vagy??


Ha korházi és gyógyszerés ismerősöd van, ezt is megkérdezhetnéd esetleg!
Mert pusztán ezt sem értem!


Gray-Dove Zenekar
https://www.graydove.hu

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 525
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2375 alkalommal

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67612Hozzászólás ---Qgli---
2021.05.03. 13:47

galambjozsef írta:
2021.05.03. 06:59
Ha korházi és gyógyszerés ismerősöd van, ezt is megkérdezhetnéd esetleg!
Mert pusztán ezt sem értem!
Az baj, hogy ők sem!

Ebből is kiderül, hogy ezzel a vírussal valami nincs rendben, de akkor miért van itt és hogy került ide?
És ha valahogy ide került, akkor kinek az érdeke volt hogy ez ide kerüljön?
És ezután jön egy még nagyobb kérdés:
A kormány miért asszisztál ehhez?



Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 525
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2375 alkalommal

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67613Hozzászólás ---Qgli---
2021.05.03. 14:53

Ez számomra ugyanolyan kérdés, mint amit egy pár éve tettem fel az egyik fideszes barátomnak:
A kormányban ülő emberek ( politikusok ) ugye nem buta emberek ebben egyetért mindenki! Bárhonnan is nézzük ezek mind jogi és gazdasági egyetemet végeztek.
Ilyen tudás hátterében rendbe tudnák tenni ebben az országban a szociális különbségeket?
Rengeteg stadion épül. Tehát, anyagilag is ki tudnák egyensúlyozni a szociális különbségeket?
Ha ezt a kettőt megtennék, akkor az ország 70 százaléka rájuk szavazna, tehát évekre eldőlne,hogy ki nyerné a választásokat. Akkor miért nem teszik ezt meg???

Mindenki gondolkodjon el rajta, hogy mi állhat a háttérben és miért nem csinálja meg ezt a kormány?



Avatar
galambjozsef
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 112
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2012.03.16. 18:06
Hangszer: KORG Pa5X 61 és KORG Pa4X 61 (MUP v4.1)
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza
Adott köszönetek: : 443 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1058 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67614Hozzászólás galambjozsef
2021.05.03. 18:55

Hát igen. valaki ettől is nagyobb érdeke van benne biztosan!


Gray-Dove Zenekar
https://www.graydove.hu

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 525
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2375 alkalommal

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 67615Hozzászólás ---Qgli---
2021.05.04. 06:33

És akkor ezek után megkérdezem, hogy van-e létjogosultsága annak az összeesküvés-elméletnek, hogy a világot egy háttérhatalom irányítja?



Új hozzászólás