Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érdekes

Bármely téma, amely nem hangszerekkel kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
vigo01
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2012.10.29. 15:18
Hangszer: Ketron Audya 5 - Korg Pa1000
Adott köszönetek: : 233 alkalommal
Kapott köszönetek: : 395 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60909Hozzászólás vigo01
2019.02.17. 17:45

Hogy szállodába illik e a kicsiny falum.
.


Ketron Audya 5 - KORG Pa1X - Hill-Audio Andante 1520 - Allen & Heath Zed-10 - Beta 58A

Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4561 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60912Hozzászólás Apelláta
2019.02.17. 19:02

---Qgli--- írta:
vigo01 írta:Döntse el Almatomi.
Mit döntsön el Almatomi?
Almatomi egy döntőbíró? :shock:
Szerintem ezt még Tomi sem tudja magáról. :lol:


Üdv.: Apelláta

Avatar
Gyuley
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2011.11.21. 17:15
Hangszer: Cubese 10 pro Absolute 3.NI k11 Ultimate.Yamaha 3K
Tartózkodási hely: Németország Magdeburg
Adott köszönetek: : 752 alkalommal
Kapott köszönetek: : 811 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60913Hozzászólás Gyuley
2019.02.17. 19:45

Asterix írta:Ez buli után volt. Én eljátszottam a dalt a saját felfogásom szerint korábban. Én fél 3-kor szóltam, hogy ennyi volt a megbeszéltek szerint, mert a részeg fiatalok itt már ellesznek reggelig. Amíg pakoltam el a cuccot, a műv ház saját hangosításán szólt már a zene a mobilról.
Öregszünk, ez csak azért van...... de ez a gagyi a trend, és ez gáz hogy a fiatalok nem tudják honnan is jött ez a nóta, nem hallották az eredetit, csak ezt a szemetet.
De amúgy meg ilyen szar delay-el ha valakinek tetszik ez a fos, akkor annak a füle tele van zsírral, de nem gyengén, szerintem azok mind halláskárosultak, akik ezt jónak ítélik, vagy hallják.

Gabi, a "kicsiny falum" az nem annyira gáz, bárhol elfér, több akkord van benne mint egy mai poppslágerben :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


"Zenész vagyok, és ez így jó, a zenétől szebb nekem nincsen,
dallamokból áll életem, általuk létezem"

Avatar
Gyuley
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2011.11.21. 17:15
Hangszer: Cubese 10 pro Absolute 3.NI k11 Ultimate.Yamaha 3K
Tartózkodási hely: Németország Magdeburg
Adott köszönetek: : 752 alkalommal
Kapott köszönetek: : 811 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60919Hozzászólás Gyuley
2019.02.17. 21:02

Power.

Ne támadj már mindig, fogadd el hogy ez az ő véleménye, álláspontja és kész.
Én sem értek vele egyet mindig,ne is kell, ez a véleményszabadság.......
Annyit el tudok mondani róla, hogy nagyon jó zenész, hallottam párszor zenélni, és nem írnám le így egyszerűen......

Amúgy ha leírnám mit hallgattam tini koromban, lehet kizárnának a fórumról :mrgreen: :lol: :twisted: :roll: :cry:


"Zenész vagyok, és ez így jó, a zenétől szebb nekem nincsen,
dallamokból áll életem, általuk létezem"

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 18
Hozzászólások: 2909
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2376 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60921Hozzászólás ---Qgli---
2019.02.17. 21:52

Gyuley írta:Power.

Ne támadj már mindig, fogadd el hogy ez az ő véleménye, álláspontja és kész.
Én sem értek vele egyet mindig,ne is kell, ez a véleményszabadság.......
Annyit el tudok mondani róla, hogy nagyon jó zenész, hallottam párszor zenélni, és nem írnám le így egyszerűen......

Amúgy ha leírnám mit hallgattam tini koromban, lehet kizárnának a fórumról :mrgreen: :lol: :twisted: :roll: :cry:
Gondolom engem támad....
Azért csak gondolom, mert a bejegyzéseit nem olvasom....
Apropó: Azt nem lehet megoldani a fórumon, hogy kijelölök egy valakit és azt pipálom be, hogy: "Ne mutassa a bejegyzéseit"
Vagy kijelölök valakit és azt írja ki a bejegyzései helyére, hogy: Idióta vélemény.



Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 18
Hozzászólások: 2909
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2376 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60922Hozzászólás ---Qgli---
2019.02.17. 21:56

Asterix írta:Ez buli után volt. Én eljátszottam a dalt a saját felfogásom szerint korábban. Én fél 3-kor szóltam, hogy ennyi volt a megbeszéltek szerint, mert a részeg fiatalok itt már ellesznek reggelig. Amíg pakoltam el a cuccot, a műv ház saját hangosításán szólt már a zene a mobilról.
Ja. Így már más a gyerek fekvése. Ez így korrekt.



Avatar
vigo01
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2012.10.29. 15:18
Hangszer: Ketron Audya 5 - Korg Pa1000
Adott köszönetek: : 233 alkalommal
Kapott köszönetek: : 395 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60923Hozzászólás vigo01
2019.02.17. 22:29

Nekem ő a zseni ez van.


Ketron Audya 5 - KORG Pa1X - Hill-Audio Andante 1520 - Allen & Heath Zed-10 - Beta 58A

Avatar
Regec
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 4
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2011.11.09. 11:52
Hangszer: Korg pa1000 - Ketron X 1
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén
Adott köszönetek: : 91 alkalommal
Kapott köszönetek: : 127 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60928Hozzászólás Regec
2019.02.18. 10:12

Gyuley írta:.... de ez a gagyi a trend, és ez gáz hogy a fiatalok nem tudják honnan is jött ez a nóta"
ha valakinek tetszik ez a fos, akkor annak a füle tele van zsírral, de nem gyengén, szerintem azok mind halláskárosultak, akik ezt jónak ítélik, vagy hallják.
Hát tőlem is kérték már így, hogy Rostás Szabikától a Vettem a piacon stb...stb... :cry2: :dash2: :hit2:
És sajnos mint azt a számok jól mutatják majdnem 7, azaz HETES milliószor hallgatták meg a youtubon. Azonkívül hány ember tölthette le a telefonjára, és ezt bömbölteti hányásig????? :xx: :xx: :xx: :dash2: :dash2:
Nagyon rossz a zenei irány :cry: :cry: :cry: :shout: :shout: :hit2: :cry2:



vili2105
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 4
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2013.02.15. 23:53
Hangszer: korg pa2x pro, korg trinity, doepfer lmk4+
Tartózkodási hely: Szigetvár
Adott köszönetek: : 1059 alkalommal
Kapott köszönetek: : 442 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60931Hozzászólás vili2105
2019.02.18. 11:35

És én már azt hittem elavult a műsorom, pedig csak rossz stílusban játszom! :dash2:
Mindent ilyen fos stílusban kell eljátszani, és naprakészebb leszel mint bárki más! Csak nyomj mindent ebben, még a petróleum lámpát is! :PPP :PPP :rolf:


Tech.inf.:Korg pa2x pro, Korg Trinity Solo+Pbs, Doepfer lmk4+ masterkeyboard, Studio: Mackie Mr5 Mk2, Audio-technica at2020, focusrite saffire pro 24 dsp

Avatar
forissandor
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 4
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2013.10.26. 11:21
Hangszer: ?
Tartózkodási hely: BAZ megye
Adott köszönetek: : 266 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1565 alkalommal

Re: Hol játszottam. Rendezvényhelyszínek, tapasztalatok, érd

Hozzászólás: # 60932Hozzászólás forissandor
2019.02.18. 11:49

Ezen szennyek megjelenése ellen nincs mit tenni, de abban, hogy ez a felszínen is marad(t) és elterjed(t) abban óriási szerepe van a vendéglátós "zenészek"-nek és a dj-k-nek is. Tisztelet és békesség minden tanult és nem tanult zenésznek, ezen hozzászólásomat senki felé nem szánom sértésnek, de ebben hatalmas igazság van.
Egy élmény.
Múlt héten hétfőn a rockbandával egy (eléggé nagy) céges buliban vendégeskedtünk Sümegen, a Kapitány hotelben(4 csillag). Ritka felkérés, ilyen bulikon nem a rock a fő irány, de nyilván van az a pénz, amiért az ember két szabit ellő a szűkös keretből.
Szóval miután átvezettük az országot keresztbe, betettük a kötelező kacsacombot oldalassal az arcba, leöblítettük a barnasörrel a zsírosat rátenyereltem a Hammondra másfél órára. Ijj-ajj, nagy a buli, tapsvihar, 6/8 -at ver a szívem és hasonló eposzok, letoltuk a bulit, osszepakoltunk és gondoltam hamár a vezérizgató úr nagylelkű, kóstoljunk meg egy-két üveg Irsai Olivért is a drágábbikból. Utánunk jött egy Dídzsé csávó, nagy fények, nagy lejátszó, füst meg lézer, nagy mellény, kábé az ötödik dal valami másfél akkordos Grófós okádék volt. Az addig rocker hölgyek és urak fele még a cipőt is ledobta a nagy identitásváltásban, én meg "Verjem a faszom az egészbe " borsodi örökérvényű mondatommal a csapatot betereltem a szobámba és szopkodtuk az otthoni körtelevet szilvával, miközben elméletben nagyszínpadon voltunk saját öltözővel meg roadokkal.
Szóval az egész rendszer egy fos. Tisztelet a kivételeknek, lehet hotelben, szállodában játszani a Madonnát, de a sok lúd le fogja győzni a disznókat.



Új hozzászólás