Nagyon szegény világ van.Vannak ismerőseim,akik 60.000 -et keresnek 1 hónapban.Ehhez képest ez a 30 sem rossz!
Üdv
|
Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról |
Moderátor: Moderátorok
Akiket én ismerek ( nem egy van ), diplomával dolgoznak a gépsoron 60 ezerért. Akkor keresnek 80-85-öt ha hétévégén túlóráznak.Gyuley írta:Én ezzel erősen vitatkoznék hogy 3 műszakban valaki 60 ezret keres