Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

FONTOS!!! - A fórum megújulása

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61593Hozzászólás Admin
2019.05.01. 16:48

Kedves Fórumtagok!

Megunván powersparc kolléga folyamatos piszkálódását, úgy döntöttem hogy legyen, haladjunk a korral és belevágok a fórum modernizálásába. A munkálatok valamikor május utolsó heteiben kezdődnek majd előreláthatólag, előfordulhat majd hogy zárva lesz időközönként a fórum.

Valószínűleg a galériától búcsút kell majd vennünk, kérem az ott található dolgaitokat minél hamarabb mentsétek le. Az eddig szerzett "köszönömök" megtartását sem tudom garantálni, de hát veszett már több is Mohácsnál. A felhasználói fiókok és tartalom migrálása az egyetlen kritérium, csak olyan megoldást választok ahol ez garantált.

Kérem dobjátok ide mi nem tetszett, ami hiányzott, amit jobbnak látnátok és megpróbálok majd ahhoz igazodni, DE azt előre leszögezem hogy olyan megoldás nem létezik ami mindenki igényeit egyszerre fedezi és tartsátok tiszteletben, hogy ez a hobbim, ezért nem kapok fizetést, van családom és életem, így ne várjátok hogy lefejlesztem nektek a fizetős szoftverek csili-vili funkcióit. A megosztás FB-on meg itt-ott, kijelölt szöveg idézése, mobil verzió, oldalhírek, jobb videó- és képbeszúrás a listámon van.

Hogy legyen egy kis játék is, szeretettel várok új logókat ide feltöltve, aztán a végén megszavazzuk melyik legyen a nyerő ;) Ami fontos:
- ne legyen 100Mb
- nem tartalmazhat animációt (gif stb)
- legyen transzparens háttérre elhelyezve

Jöhetnek rövid, de frappáns szlogenek is, a legtalálóbbat elhelyezzük az oldalon.

A megértéseteket előre is köszönöm, a reklamációkat pedig ne nekem címezzétek :777


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61597Hozzászólás Admin
2019.05.01. 17:54

Haver, olvasd már vissza amit itt írkálsz hónapok óta! Szúrkálódsz, köpködsz folyamatosan mert neked semmi sem jó. Javaslom ne játszd most az álszent hülyét, vagy fogd be a pofád inkább, vagy vegyél magadon erőt és köszönd meg hogy veszem a fáradságot és foglalkozom vele.
Azzal mi bajod van hogy megemlítettelek? Neked nem tetszik, miattad lesz megújítva. Jah ilyenkor baj.
Kerülj a jövőben, mert egy húzásod van még irányomba és kérdés nélkül töröllek a fórumról, mert pont hogy te szítod a népet folyamatosan a fórum ellen, a te köpködéseid olvasni mindenhol hogy ez szar az szar, pedig páran leírták hogy nekik így jó. Írjak ki szavazást, aztán ha az jön ki hogy maradjon így, akkor olvassuk tovább a faszkodásaid és okoskodásiad miközben technikailag és rendszerszemléletileg sincs meg a tudásod ehhez? A jó válasz az hogy a fenét, már rég ki kellett volna rúgnom innen, de tiszteletben tartom a fórumon végzett munkád és hogy pár emberrel még jó kapcsolatot ápolsz.


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
MMaestro
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2017.01.23. 22:32
Hangszer: Yamaha PSR-S970
Tartózkodási hely: Miskolc
Adott köszönetek: : 36 alkalommal
Kapott köszönetek: : 213 alkalommal

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61598Hozzászólás MMaestro
2019.05.01. 18:18

Hajjajj!

Ez a hangnem maradjon a régi fórumon!

A karácsonyi égősort szívesen törögettem az oldal tetején, nem is a látvány, hanem a hangja miatt.

Üdv:MMaestro :harm:



Avatar
Gyuley
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2011.11.21. 17:15
Hangszer: Cubese 10 pro Absolute 3.NI k11 Ultimate.Yamaha 3K
Tartózkodási hely: Németország Magdeburg
Adott köszönetek: : 752 alkalommal
Kapott köszönetek: : 811 alkalommal

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61599Hozzászólás Gyuley
2019.05.01. 19:22

Sziasztok.

Kedves Admin, Norbi.

Első körben köszönöm hogy 2011 óta ide tartozhatok.
Szerintem ez a fórum így jó ahogy van, így szoktuk meg, sajnos kevés időt tudok fórumozással tölteni mosanság, (danke deutschland), pedig lenne mit kiírni magamból.
Azért mert valakinek nem jön be, nem kell újratervezned, első a család, aztán meg amire marad idő.
De ami a legjobban az agyamra meg itt, az a német billentyű a laposon.......hogy itt nem lehet egy rohadt magyar billt kapni, és magyarban mindig elfelejtek venni..... :cry2: :lol:

UI: Te adsz valamit mindenknek, csak úgy ingyen,és bérmentve, és mások azt kritizálják,ez az én olvasatomban a legnagyobb tiszteletlenséget jelenti. :dash2:


"Zenész vagyok, és ez így jó, a zenétől szebb nekem nincsen,
dallamokból áll életem, általuk létezem"

Avatar
vigo01
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2012.10.29. 15:18
Hangszer: Ketron Audya 5 - Korg Pa1000
Adott köszönetek: : 233 alkalommal
Kapott köszönetek: : 395 alkalommal

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61602Hozzászólás vigo01
2019.05.01. 20:13

Szerintem is a tartalom a lényeg, felesleges változtatni.


Ketron Audya 5 - KORG Pa1X - Hill-Audio Andante 1520 - Allen & Heath Zed-10 - Beta 58A

Avatar
Karesz
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2011.09.24. 15:23
Hangszer: Novation remote sl 49,Yamaha DXR 10 MK2,DBX PA2
Tartózkodási hely: Cegléd
Adott köszönetek: : 1877 alkalommal
Kapott köszönetek: : 744 alkalommal

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61603Hozzászólás Karesz
2019.05.01. 20:48

Sziasztok!
Nekem is jó,ahogy van,de szivesen veszem az újitásokat is :D
Egyébként meg PEACE!!!



Avatar
tacso
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2014.01.25. 15:35
Hangszer: Korg Pa3x 61 Muzikant, Ibanez Rg, Hk Ludas Impact,
Tartózkodási hely: Kópháza
Adott köszönetek: : 2142 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1898 alkalommal
Kapcsolat:

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61604Hozzászólás tacso
2019.05.02. 04:44

Mint első és egyetlen fórum ahova tartozom, kissé nehéz volt beletanulni annakidején, viszont nagyon sokat adott nekem, amiért nagyon hálás vagyok minden olyan személynek aki lehetővé teszi ennek működését! Nekem megfelel ebben a formában, de szívesen beletanulok az új verzióba is, nekem 1 a lényeg, hogy LEGYEN!


Egy dologban biztos vagyok! Nem vagyok tévedhetetlen!

kissata
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1076
Csatlakozott: 2011.09.23. 07:18
Hangszer: KORG PA4X
Tartózkodási hely: Fajsz
Adott köszönetek: : 912 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1000 alkalommal

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61605Hozzászólás kissata
2019.05.02. 05:47

Az én véleményem röviden egy sláger szövegével élve:
"Nekem jó,ahogy van!"
:777



Avatar
BodziLalikirály
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 554
Csatlakozott: 2016.09.15. 20:13
Hangszer: Roland E-50, Medeli MC-850, Fujiha F8000, Kawai K1
Tartózkodási hely: Veresegyház
Adott köszönetek: : 1615 alkalommal
Kapott köszönetek: : 523 alkalommal
Kapcsolat:

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61606Hozzászólás BodziLalikirály
2019.05.02. 06:39

Csatlakozván az előttem szólókhoz, nekem sincs semmi problémám a jelenlegi formátummal. Persze ha lehet fejleszteni és van rá idő és kapacitás jómagam is betanulom majd az újat.
Ha fejlesztés lesz nekem ami hiányzik és jó lenne, ha megoldható, hogy a topic-ok nevére kattintva a legújabb, illetve az általam még nem látott / olvasott bejegyzésre ugorjon a #88-ra. Tehát ha befejeztem tegnap a #87-ik postnál, és közben új bejegyzések kerültek fel, akkor ma mikor rá megnyitom akkor oda ugorjon. (remélem érthető voltam... :lol: :D


Lalikirály, ennyi és nem több..!!!

Avatar
forissandor
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2013.10.26. 11:21
Hangszer: ?
Tartózkodási hely: BAZ megye
Adott köszönetek: : 266 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1565 alkalommal

Re: FONTOS!!! - A fórum megújulása

Hozzászólás: # 61609Hozzászólás forissandor
2019.05.02. 09:42

Én annyira vagyok maradi, hogy még okostelefonom sincs.
Nekem személy szerint jó így, ha valamit meg akarok mutatni akkor meg tudom mutatni, ha írni akarok valamit tudok írni, ha olvasni akarok akkor meg tudok olvasni. Minden másra pedig ott a Mastercard.



Új hozzászólás