Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

A Zeneszek.com csapata

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

petitella
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.12.04. 10:24
Hangszer: Roland BK3
Kapott köszönetek: : 8 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 38094Hozzászólás petitella
2015.12.04. 11:23

Sziasztok Miklosnak hívnak még elég kezdő vagyok sajnos nem jártam zeneiskolába mert nem volt rá módom.
Most 36 éves vagyok.Az akkordokkal harcolok még most is.Sokszor inkább csak a jobb kezemmel zenélgetek .
Csak saját hobbim a szintizés és abból is inkább a mulatós zenéket játszom.
Örülök hogy itt lehetek.Sziasztok.



gemzene600
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.12.06. 08:49
Hangszer: KorgPa600
Adott köszönetek: : 2 alkalommal
Kapott köszönetek: : 7 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 38178Hozzászólás gemzene600
2015.12.06. 17:40

KORG PA 600-as hangszeremet 2012-ben Németorszából szereztem .
Sajnos eddig nem akadtam erre az oldalra.
40-éve zenélek, nagyon szeretek egyedül is a PA 600 segítségével.
Köszönöm, hogy itt lehetek---rám fér a tanulás .



Trebor
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2015.12.05. 10:09
Hangszer: Tyros4
Adott köszönetek: : 242 alkalommal
Kapott köszönetek: : 218 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 38193Hozzászólás Trebor
2015.12.07. 10:31

Sziasztok!
Beke Róbert a becsületes nevem. Veszprémben élek, 36 éves vagyok. Szakmám szerint asztalos.
Zenével 1998-óta foglalkozom "komolyan". Eredendően harmonikás vagyok, de az igények megkívánták, hogy leüljek a
szinti mögé, később a zongora mögé is. Hangszereim volt pár, a lényeg, hogy most egy Tyros 2-őt koptatok, ill. egy full midis harmonikát is nyomkodok. Azt gondolom kívül belül ismerem a T2-őt.
Bármilyen kérdésben nagyon szívesen segítek. Hangosítással kapcsolatban is szívesen segítek, amennyiben tudok. Dynacord Powermate 1600; Dynacord D-lite 2000; Klotz Nano system.
Tisztelettel!



lackogw8
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.12.18. 08:11
Hangszer: yamaha psr s900
Kapott köszönetek: : 29 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 38489Hozzászólás lackogw8
2015.12.18. 10:03

Sziasztok!
Kiss Géza vagyok,Szolnokon élek már 32 éve :) Jelenlegi hangszerem egy Yamaha Psr s900 amivel megvagyok teljes mértékben elégedve.15 éves korom óta zenélek trombitán tanultam 8 évig de áttértem a szintetizátorra mert megszerettem a mulatós műfajt.Megpróbálok minden zenész társnak segíteni amiben tudok és nagyon örülök hogy végre tagja lehetek ennek az oldalnak!



gpeti
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.01.06. 18:42
Hangszer: Yamaha psr2100
Kapott köszönetek: : 12 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 39009Hozzászólás gpeti
2016.01.06. 19:53

Üdvözlök mindenkit!
Gortva Péternek hívnak, Salgótarjánban élek. Egy Yamaha 2100- as tipusú szintetizátorral "ismerkedem" már jó néhány éve, előtte a kistestvérén egy 1100-as hangszeren igyekeztem elsajátítani az alapokat, kisebb - nagyobb sikerrel. Semmiféle zenei előképzettséggel nem rendelkezem , pusztán hallás után igyekszem megtanulni a nekem tetsző muzsikákat. Néhány évvel ezelőtt egy pár évig különböző rendezvényeken is felléptünk egy dobos kollégával, de ez a dolog félbemaradt, egyrészt néhány alkalom rossz tapasztalata miatt, másrészt egyszerűen nem marad rá időm... Szabadidőmben szeretek olvasgatni hasonló témákról, zenész emberek tapasztalatairól, technikai megoldásokról, más tipusú hangszerekről. Örülök hogy-e kis csapat tagja lehetek!



Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 39307Hozzászólás Bubamara
2016.01.15. 10:34

Megköszönnénk, ha bemutatkoznál.


Buba

Avatar
Vangelix
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2014.05.18. 11:48
Hangszer: Korg Pa3x 61 Musikant
Tartózkodási hely: Svájc
Adott köszönetek: : 38 alkalommal
Kapott köszönetek: : 11 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 39497Hozzászólás Vangelix
2016.01.21. 22:02

Nem tudom jó helyre írom? Szeretném megköszönni a kiemelt tagságot, igyekszek aktív tagja lenni a fórumnak, még egyszer köszönöm. :777



zenesz77
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.11.02. 13:58
Hangszer: Yamaha PSR-S550
Kapott köszönetek: : 9 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 40266Hozzászólás zenesz77
2016.02.18. 07:35

Üdv mindenkinek! 39 éves vagyok, jelenleg egy elektronikai cégnél vagyok, mint műszerész. A zenével gyerekkoromban kerültem kapcsolatba, nagyon tetszett az élőzene, volt egy varázsa számomra, ami meghatározta a későbbi hozzáállásomat is. Zeneiskolába nem jártam, hobbi szinten kezdtem neki szintizni, semmilyen külső segítségem nem volt. Sajnos én is azok közé tartozok, akik Am, C hangsorokkal játszik, egyszerűen nem tudtam megtanulni azokat a hangnemeket, amiben "sok a fekete billentyű"... Évekig azt se tudtam, milyen akkordot fogok le. Ettől függetlenül sokat gyakoroltam, és már 20 éve játszom, több, mint 10 éve ugyanazon a helyen. Nem igazán szeretem a MIDI-t, mert szerintem az a közönség becsapása egy élőzenét játszó zenésztől. Van néhány kivételem azért, de akkor előtte kihangsúlyozom, hogy ezt azért úgy, mert eredetiben szép. Jelenleg egy kis Yamaha PSR-S 550-es szintim van, sok válogatott stílussal. Az utóbbi években készítettem pár szerkesztett stílust is, ha valakit érdekel, szívesen megosztom bárkivel. Vannak MIDI dalaim is, elég sok, meg több tízezer stílusom. Az utóbbiak vegyesen Roland és Yamaha stílusok. Ha már egy embernek tudtam segíteni, már az is öröm számomra. Tehát szívesen állok bárki rendelkezésére, és köszönöm, hogy itt lehetek köztetek.



Avatar
Alfi159
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016.03.28. 22:56
Hangszer: Korg PA1X pro, Korg Trinity
Kapott köszönetek: : 10 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 41717Hozzászólás Alfi159
2016.05.06. 23:14

Szép napot minden zenekedvelőnek.
Norbinak hívnak. Nardán élek, Szombathely mellett. 13-14 éves koromban kezdett érdekelni a zene amikor is kivertem a balhét apámnál, hogy nekem szinti kell. Kaptam is egy kezdő 4 oktávos, nevenincs szörnyűséget. Ezen kezdtem el az alapok elsajátítását. Később kaptam egy kölcsön harmónikát amivel a falusi farsangot és különböző haveri összezörrenéseket szoktam lezörgetni. Ezek természetesen mind sörözéssel kezdődtek. Innen már mindenki el tudja képzelni a dolgot. Aztán egyik este haverral hazafelé mászva a kocsmából felvetettem, hogy dobjunk már össze egy zenekart. Én billentyűzök, ő énekel. Még aznap este összeközötgettük a nevenincs szörnyüséget a Videoton HI-FI-vel és szólt is a buli. Aztán szép lassan elkezdük gyüjtögetni a hangszereket. Reflex ládák... végfok, keverő, kábelek. Majd szert tettünk egy hibás Technics KN550-re is. Javitás után hú de öröm volt. Vagy elötte már volt egy Yamaha PSR-xxx is. Rémlik valami. Aztán 2003-ban Bagodról beszereztem életem első null kilóméteres Roland EM25/H gépezetét. Maga volt az örömmámor. Még ha hitelre is vettem. Úgy kb. 3 évig ment a buli. Itt-ott megfordultunk. Aztán jött a telefon a kórházból.... Ricsi elment, többet nem énekel. :( ...........
Rolit eladtam, majd szép lassan minden mást is. A házgyári rack szekrény maradt meg és 1-2 kábel.
Aztán 2015 decemberében nem bírtam tovább. Pellérdről beszereztem egy E96-ot. Tudtam, hogy jó gép. Maxyékkal (i.ny.)lógtam párszor próbán és sok bulijukba elmentem. Néha még ez E-86. Korg Trinity páros mögé is beengedtek.
Nos, hát óriásdióhéjban ennyi lenne. Most pedig van ismét valamiféle tervem a közönség szórakoztatására.



Avatar
tacso
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2014.01.25. 15:35
Hangszer: Korg Pa3x 61 Muzikant, Ibanez Rg, Hk Ludas Impact,
Tartózkodási hely: Kópháza
Adott köszönetek: : 2142 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1898 alkalommal
Kapcsolat:

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 41718Hozzászólás tacso
2016.05.06. 23:31

Ez megható...!


Egy dologban biztos vagyok! Nem vagyok tévedhetetlen!

Új hozzászólás