Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Hibák jelzése

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 23
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 43178Hozzászólás Admin
2016.07.25. 14:42

powersparc írta:Miki ne aggódj! Nálam is ez volt pár hete, de én még ezt a hibajelző topikot se találtam meg neki a fórumkeresővel. :D Jó pár üres és felesleges téma kategóriát lehetne nyírbálni az átláthatóság végett itt is... :idea:
(Gyakorlatilag 4-5 topik körül forog az egész zeneszek.com) :!:
aktualis-informaciok-t144-100.html#p42915
Kinek a pap, kinek a papné vagy írhatnám azt is hogy ízlések és pofonok... Sajnos olyat ami mindenkinek pont úgy tetszik ahogy van ember nem fog megalkotni, anno a tagok nagy része ezt látta jobbnak, de olyanok is voltak akiknek ez nem tetszett és például ezért nem preferálták a fórumot. Szavazhatunk mint a britek, ami után lehet összevonjuk az egész fórumot 4 témára, de akkor meg lesznek olyanok akiknek az nem fog tetszeni ;)
Én magam jobbnak látom így - bár lehet csak azért mert a fő logikát én alkottam meg :D - ha így tagolva sem találsz valamit akkor ömlesztve még nagyobb lenne a káosz. Ha jól emlékszem pont Te írtad hogy mit keres a méhes hozzászólás a Szoft lehetőségek topic-ban, na most gondolj bele ha tized ennyi topic lenne :pardon:

Kérlek a reakcióm ne vedd rossz néven, szimplán csak leírtam miért így lett kialakítva és nem vagyok az enyém akkor is jobb típus, erre is van egy megfelelő topic:
Ötletláda

Ha a többség meg tud egyezni egy jobb és számára jobban használható struktúrában ÉS hajlandó dolgozni is vele ha szükséges (anno a feltöltések teljes átnézése itt akadt el) én nem vagyok semmi rossz elrontója :777 :friend:


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Mcmiki
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2011.08.25. 08:07
Hangszer: Roland Bk-5
Tartózkodási hely: Beszterce
Adott köszönetek: : 2646 alkalommal
Kapott köszönetek: : 710 alkalommal

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 43189Hozzászólás Mcmiki
2016.07.26. 08:52

Admin írta:A fentiek részeként próbálja szűrni a bot-okat és valahogy az IP-d felkeveredett a gyanús listára, ezért kért captcha-t, hogy ellenőrizze valós látogató vagy-e. Elvileg miután ezt bebizonyítod lekerülsz a listáról ;)
Köszönöm szépen a segitséget/felvilágositást a ninjával kapcsolatban!
Mindenesetre tölem nem kaptak captcha-t, mert én nem irtam be semmit, csak hagytam úgy néhány órát, egy pár probálkozás után és magátol rendbe jött,nem irtam be semmi kódot ellenörzésre, arra gondoltam,ha esetleg valami rosszindulatu oldal, lehet a jelszavamat akarja kilopni vagy valami, igy nem irtam be semmit csak kiléptem és szerencsére azóta nem jelentkezett.
Mindenesetre annak örvendek,hogy csak egy ellenörzést akart és nem valami virusos oldal,igy ha valaha még találkozok vele már nyugottabban tudom kezelni!
Köszönettel:Miki! :777


Üdv. Miki!

Jani80
Blogbejegyzések: 1

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 43736Hozzászólás Jani80
2016.09.04. 13:23

Üdv. mindenkinek! Rodymusic reggel óta nem tud belépni a Zeneszek.com-ra mert az éjjel hackertámadás érte a Google fiókját, és minden szinkronizált jelszavat sikerült megszereznie a tolvajnak. Utólag mindent sikerült visszafejtenie, de ezt a fiókot valamiért nem tudta visszaállítani.

Azt tudom javasolni hogy vegyétek fel vele Facebook-on a kapcsolatot.

Előre is köszönöm, Robi nevében is :)



Avatar
lacalaca
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011.08.22. 17:50
Hangszer: roland va7,roland bk5 ,korg pa2xpro
Tartózkodási hely: Gyergyoremete-Erdely
Adott köszönetek: : 300 alkalommal
Kapott köszönetek: : 231 alkalommal

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 45038Hozzászólás lacalaca
2016.10.22. 20:06

Sziasztok ,valamiert nem mukodik a letoltes meg azt sem tudom letolteni amit par perccel ezelott toltottem fel ,azt irja mindenre hogy a csatolt fajl nem letezik.Privatban sem tudok irni senkinek ott azt irja a felhasznalo nem letezik. Apellatanak irtam de mar neki sem tudok :help: :help: :help: Koszi a valaszaitok.


UDV;N.GY.Laci

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 23
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 45067Hozzászólás Admin
2016.10.23. 23:15

Sziasztok,

Ellenőriztem a szervert és rengeteg file eltűnt a csatolásokból. Indítottam egy ticket-et a szolgáltatónak hogy mi történt és hogy vissza tudják-e állítani a fájlokat. Amint választ kapok jelzem.

Üdv,
Admin


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 17
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4561 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 45068Hozzászólás Apelláta
2016.10.23. 23:24

Köszi!
:777


Üdv.: Apelláta

Avatar
lacalaca
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011.08.22. 17:50
Hangszer: roland va7,roland bk5 ,korg pa2xpro
Tartózkodási hely: Gyergyoremete-Erdely
Adott köszönetek: : 300 alkalommal
Kapott köszönetek: : 231 alkalommal

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 45070Hozzászólás lacalaca
2016.10.24. 05:21

Admin írta:Sziasztok,

Ellenőriztem a szervert és rengeteg file eltűnt a csatolásokból. Indítottam egy ticket-et a szolgáltatónak hogy mi történt és hogy vissza tudják-e állítani a fájlokat. Amint választ kapok jelzem.

Üdv,
Admin
Koszi szepen ;) ;)


UDV;N.GY.Laci

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 23
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 45185Hozzászólás Admin
2016.10.26. 20:11

Sziasztok!

Sajnos nincs jó hírem, a hiányzó feltöltések eltűntetek a szerverről, melyet jeleztem a szolgáltatónak, kértem hogy nézzenek utána ez hogyan történhetett meg és kértem a mappa visszaállítását. Sajnos ők mosták a kezüket, jöttek a sablonnal hogy vagy ftp-n keresztül, vagy az oldal admin felületén lett törölve vagy az oldal bug-os... (egyiket sem valószínűsítem, főleg az utolsót nem mivel x évig nem volt ezzel gond).
Nekik nincs mentésük, mivel sok adatom/adatunk van (ez valami vicc!? ha kisebb oldal lennénk akkor lenne?), annyit csinálhatok hogy ha nekem van megpróbálhatom visszaállítani (köszönöm a hatalmas support-ot...). Azt hogy pont a Linux-ban nincs lehetőség visszanézni a logokat inkább nem kommentálnám, arról nem is beszélve hogy ennél az operációs rendszernél egy jó rendszergazdának a fájlok visszaállítása se lenne nagy meló...

Mivel a szolgáltató nem biztosít automatizált mentést én pedig nem álltam neki soha lehúzni mindent x időközönként nem hiszem hogy vissza fogom tudni varázsolni a feltöltéseket.

Öröm az ürömben, hogy anno sok vita tárgya volt az ömlesztett feltöltések, na most kereshetünk egy új stratégiát és nem kell mindet visszamenőleg átnyálazni. Fogok írni a szerverre egy script-et ami napi szintem csinál az új feltöltésekről egy backup-ot egy olyan mappába amit csak én érek el saját csillagászati jelszóval és aminek 0 összefüggése lesz a fórummal (remélem ennyi jogom lesz ha már fizetek a tárhelyért). Ha ez is el fog tűnni, akkor a szolgáltató sunyít. Amint ez kész törölni fogom az összes stílus feltöltés topikot és mindegyiket megnyitom új lappal.

Kis türelmeteket kérem amíg végzek a script-el és elnézéseteket kérem a kellemetlenségért.

Akit esetleg érdekel in English a ticket:
Tartalomjegyzék:
Posted by you on 2016-10-23 15:09:27
Dear Support!

My users reported that some attachments are not working on my forum. I took a look at cPanel File Manager and a lof of files have disappeared from my public_html/files directory, however I did not erase them. Could you please take a look what happened? For example here is a missing file: 4918_d824498305409a6eaaf775cfcd317bbb
Is there any chance to restore the files?

Thanks in advance,
Regards,
Norbert

Posted by Saunderson P. on 2016-10-23 16:12:12
Hello Norbert,

Unfortunately, we do not have any backups of your account ourselves, since your account is too large. Linux does not support logging of deleted files. In most cases, files can be deleted by the website's software itself, as either your software deletes them, or the file is deleted through FTP or File manager, there are no other ways it can go missing. If you have any backups yourself, try searching them for your missing files and you may be able to restore them.

Regards,
Saunderson P.

Customer Success team


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 17
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4561 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 45186Hozzászólás Apelláta
2016.10.26. 20:47

Köszönjük. :777
Ez szomorú hír. :(


Üdv.: Apelláta

Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 4
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 45189Hozzászólás Bubamara
2016.10.27. 11:25

Köszi!
Ez valóban nem túl jó hír.


Buba

Új hozzászólás