Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

A Zeneszek.com csapata

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

SUDER
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hangszer: korg pa 50
Adott köszönetek: : 2 alkalommal
Kapott köszönetek: : 14 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 61365Hozzászólás SUDER
2019.03.30. 14:01

Sziasztok ! Erdélyi magyar vagyok jelenleg németországban élek , 20 éves vagyok , mellék állasban zenéléseket vállalok, leginkább mulatós zenében vagyok jártas. Régebb jártam zene suliban amit persze sikeresen el is végeztem , mondhatnám azt is hogy a zene az életem része es persze nem tudnám nélkule el képzelni az életem ! Első hangszerem egy kezdő yamaha billentyü volt amivel elég sokáig játszottam aztán a egy kis családi támogatással sikerült vennem egy korg pa 50 sd -t most még mindig ezen a hangszeren játszom . Idők teltével játszottam trombitan ,harmonikán ,gitáron . A zenéles szamomra a megnyugvást jelenti igy hát sokszor egy stresszes nap után alig várom zenélhessek! nagyon köszönöm a befogadást és igyekszem aktiv tagja lenni a csoportnak , csapatnak !

Mauglidyro
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 4
Hangszer: Tyros4, SC88Pro
Adott köszönetek: : 44 alkalommal
Kapott köszönetek: : 279 alkalommal
Kapcsolat:

Hozzászólás: # 61741Hozzászólás Mauglidyro
2019.05.09. 19:37

Üdv Mindenkinek.

Szerintem nincs értelme titkolni a kilétemet, mert más nem a tagok, a staff rájöttek volna maguktól (főleg, hogy a staffnál szavazás volt a visszatérésemből), és én sem voltam túl titokzatos az adatlapomon.
Most kezdjük tiszta lappal.

Horváth Róbert vagyok ... Lánykori nevemen Rodymusic :D
Hajdúböszörményben élek. 21 éves vagyok. Mostmá' Munkanélküli :D :lol: ... De teszünk róla, hogy ez hamarosan változzon. Addig is a hobbymnak szeretnék élni ez idő alatt.

Amint látjátok, újra itt vagyok. 1 év telt el az ominózus eset óta.
Ezalatt történtek velem jó és rossz dolgok egyaránt, sőt még olyan dolgok is, amik már önmagukban is megérdemeltek volna egy-egy beszámolót. Bár ezt az időt, sajnos nem hozza vissza semmi.
1 év ... Egy év azért az nagy idő.
- Végre nem nyomaszt már az érettségi
- Nem soká meglesz a szakképesítésem,
- Fejlődött a stúdióm (ennek nagyobb részét bár előző pályafutásom alatt már lespoilereztem)
- És fejlődött sokat a személyiségem (Részben köszönhető a szakmai gyakorlatomnak, illetve a fórum nélkül eltöltött 1 évnek)
- Rájöttem, nem haragudhatok senkire az akkor kialakult helyzetért, csak magamra.

És köszönetet szeretnék mondani a Staffnak, hogy helyt adtak a kérelmemnek, és befogadtak újból.
Ígérem a jövőben megpróbálom egy kicsit visszafogottabban kifejteni a véleményem.

Addig is, Pacsi mindenkinek :777

Digitális "földrengés-szimulátor": Behringer NX4-6000, Qu16, Dbx Pa2, 2x Garry Lite15, 2x Turbosound Milan M15b
Kapkodós cájg: Behringer XR12 ,Garry PC1504 MK II, Dbx Pa2, 2x Garry Lite12, 1x Turbosound Milan M15b

Mycronet
Újonc
Hangszer: Korg pa4x Professional
Kapott köszönetek: : 9 alkalommal

Hozzászólás: # 65609Hozzászólás Mycronet
2020.05.31. 19:07

Sziasztok!

Laci vagyok 37-éves.
Ajkán születtem, jelenleg is ott élek.
Kis koromban kaptam a szüleimtől egy szinti, amit nagyon meg szerettem. Kaptam mellé pár magyar mulatós kotta könyvet, amit egy évre rá már kívülről fújtam. Gyorsan tanultam. Évekig játszottam, de a szinti megadta magát így más elfoglaltság után néztem.
Haverok, buli, stb... De mindig hiány éreztem vólt.
Azt végül vissza tértem a zenéléshez. vettem egy korg pa700-at, ezt követően egy PA-4X-prot. Zenélek, énekelek, és dj-ként is tevékenykedem. Dalokat írok, zenét szerkesztek, komplett stúdiót építettem ki.

Mind emellett gyàri munkásként is dolgozom, így elég kemények a napjaim, de szeretem, és élvezem.

Roland_85
Újonc
Hozzászólások a témában: 2
Hangszer: Roland E-50
Adott köszönetek: : 3 alkalommal
Kapott köszönetek: : 15 alkalommal

Hozzászólás: # 67080Hozzászólás Roland_85
2021.01.04. 22:19

Sziasztok!
Molnár Rolandnak hívnak, Hevesen lakom, 35 éves vagyok, 3 gyermekem van. Két fiú, egy lány (a lány és egy fiú, akik másodjára jöttek a világra, ikrek). Szüleimet zenészeknek mondhatom, édesapám (aki már nincs közöttünk) 17 éves korától mondhatni, hogy olyan 55 éves koráig zenélt (szinti, harmónika) lakodalmakban, bálokban, édesanyám pedig olykor olykor vele tartott, ő brácsán játszott. Jómaga 6 évet jártam zeneiskolába zongorára. Így ragadtak rám innen is meg onnan is a zenei világ ismeretei, "hangjai". Édesapám Roland E-38 és Yamaha PSR-230 típ. szintijein nőttem fel, nekem egy Roland E-50-em van és egy Casio elektromos zongorám. Hobbiból saját magam és a családom, ismerősök, kollégák szórakoztatásából és "nyugtatóként", kikaocsolódás céljából szoktam zenélgetni. Szabadidőm nem sok van a 3 gyerkőc mellett (3 éves és 1 évesek). De szeretek én is sportolni, futni, kondizni, ha tehetem. Egyébként tűzoltóként dolgozom a mindennapokban. Örülök, hogy a zenésztársadalom ezen fórumának, internetes oldalának a tagja lehetek!

---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 13
Hozzászólások a témában: 3
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 760 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2083 alkalommal

Hozzászólás: # 67081Hozzászólás ---Qgli---
2021.01.05. 17:49

Nem vagyunk messze egymástól....
( Itt tanítok a zeneiskolában )

Roland_85
Újonc
Hozzászólások a témában: 2
Hangszer: Roland E-50
Adott köszönetek: : 3 alkalommal
Kapott köszönetek: : 15 alkalommal

Hozzászólás: # 67107Hozzászólás Roland_85
2021.01.14. 22:29

Hmm... Kicsi a világ :) 😀
És milyen hangszeren tanítod a diákokat?

Új hozzászólás