Oldal: 1 / 2

sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.18. 19:35
Szerző: jegenye
Sziasztok,

használ valaki sd kártyát a zárolt pcm minták feloldásához ?

:?: :?:

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.18. 21:08
Szerző: jegenye
szia,,

vannak olyan setek amelyek le vannak zárolva, lockolva, minden működik csak a sample mintáit nem lehet hallani ilyenkor,sd kártyák veszel hozzá amit beteszel a géppbe és akkor már meg is szólalnak ezek a pcmek,, pa 900, 1000 stb ...

http://www.c-ertac.com/?p=429

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.19. 07:50
Szerző: Asterix
Én használom a Camaro ADP pakkját Korghoz. Ott a mintákhoz szükséges az SD card. De már tudok egy pár embert, aki árulja ezeket sd nélküli változatban is. :777

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.19. 21:04
Szerző: kissata
Nocsak!
Camaro-éknál megszűnt a KORG ADP támogatás! :lol:

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.20. 09:05
Szerző: Asterix
Már régen. Valamin összerúgták a port Korgékkal... :lol:

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.20. 09:06
Szerző: galambjozsef
Sziasztok!
Camaronál nem csak az ADP, hanem szépen soran az összes KORG támogatás megszűnni látszik. Pár hónapja még volt ADP, 4-5 héttel ezelőzz még a pa900 és társai is fent voltak, 2 hete méár csak pa700, pa1000 és pa4x, pár napja már csak pa4x!
Napokban elkészültek az ADP hangszínek is, a dobokat, effekteket már pár hónappaz ezelőtt lemintavételeztem és elkészültek!
A LOOP résszel dolgozom még, finomítani kell némileg, de már így is használható.
Ha kapok pár napra pa700, pa1000 hangszert, arra is szivesen átültetem a csomagot. Mivel kb 120 MB a sampler anyag, így kényelmesen elfér benne
Ez mellett köztudott hogy pa4x-re más cuccokat is gyártottam, aminek a napokban készült egy javítása, valamint egy nagyobb bővítése is! :)

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.20. 09:09
Szerző: galambjozsef
Asterix írta:
2019.12.20. 09:05
Már régen. Valamin összerúgták a port Korgékkal... :lol:
Én azt hallottam, hogy elég drága egy újabb licensz, ellentétben kevés az igény rá, így nem éri meg nekik!
Mivel a camaro a yamaha-ra szakosodott, így azt a vonalat támogatja. A többi gyártótól nagyon kevés cuccot készítettek, nem csak a korg, hanem ide sorolható a roland, ketron, és az összes többi is!
Nekik leginkább az alapok gyártása lenne még nagy biznisz :)

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.20. 10:29
Szerző: Asterix
Ők nem csinálnak csak Yamaha cuccokat. Azokat konvertálják a Korg hangszerre.

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.20. 16:25
Szerző: galambjozsef
Egyenlőre nem tudok róla!

Re: sd kártya unlock

Elküldve: 2019.12.20. 16:33
Szerző: Mauglidyro
powersparc írta:
2019.12.20. 13:07

Józsi!
És valami új arrangert nem szimatolsz a levegőben a Korg háza táján mostanság, mondjuk a PA4-et váltandó top kategóriában? ;)
Köszi! :777
Az logikus lenne ... Elvégre már több mint 4 éve, hogy kiadták a Pa4x-et ...
Valamivel biztos, hogy készülhetnek.

De így, hogy csak Pa4x-es termékek maradtak a Camaro-n, hááááát nagyon érdekes.