Van valami jó előérzetem, hogy ez a hangszer bevezeti a kis zongoristákat a popzenébe.
Üdv.
Re: Korg Pa 588
Elküldve: 2012.02.01. 16:26
Szerző: vladimirmusic
Ismerem a Korg i1-est (1995. év). Nem próbáltam.
Az már ismert dolog, hogy mindig az új modell valami "bátyjára" támaszkodik...de az is, hogy ezek a ferdeszeműek valamit "véletlenül" kihagynak (ami jó) az előző modellból.
Üdv.
Re: Korg Pa 588
Elküldve: 2012.02.02. 08:34
Szerző: ---Qgli---
almatom írta:Ami viszont abba ûber jó volt, hogy egy elektromos motorral lehetett állítani a billentés keménységét: vagy egy orgona billentésû klaviaturát kaptál, vagy egy zongorához hasonló súlyozott (kalapács) érzetû billentyûvé alakult a kezed alatt a hangszer
Ezt nem tudtam!!!
Sose próbáltam az i1-et, de ezek után körözni fogom és valahol kipróbálom!
Ez nagyon nagy lehet!!!
Re: Korg Pa 588
Elküldve: 2012.02.02. 14:56
Szerző: Pitkinúr
Sziasztok!
Egy ilyen billentyűt hirdetnek a 88.hu oldalon.