1 találat

Szerző: Attila
2012.11.08. 07:46
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96666

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

A Paypal-os átutalás nekünk,-nekem- jó megoldás.
Szerintem egy minimális összeget (ami tényleg csak jelképes) kötelezővé kellene tenni, de ezen felül ha valaki úgy gondolja és lehetősége is engedi, hadd tegyen többet ha akar. Azt viszont önzetlenül tegye. Tényleg nem lenne jó, hogy valaki (bárki) majd követelőzzön arra hivatkozva, hogy ő biza megfizettet érte vagy hasonló.
Mindenki tudatában van annak, hogy neki mennyit ér, mennyit jelent itt lenni a fórumon. És igen, ha már itt vagyunk, akkor menjen jól a dolog !