A Paypal-os átutalás nekünk,-nekem- jó megoldás.
Szerintem egy minimális összeget (ami tényleg csak jelképes) kötelezővé kellene tenni, de ezen felül ha valaki úgy gondolja és lehetősége is engedi, hadd tegyen többet ha akar. Azt viszont önzetlenül tegye. Tényleg nem lenne jó, hogy valaki (bárki) majd követelőzzön arra hivatkozva, hogy ő biza megfizettet érte vagy hasonló.
Mindenki tudatában van annak, hogy neki mennyit ér, mennyit jelent itt lenni a fórumon. És igen, ha már itt vagyunk, akkor menjen jól a dolog !
1 találat
Vissza: “SZAVAZÁS - Fórum költözése”
- 2012.11.08. 07:46
- Fórum: A fórumról
- Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
- Válaszok: 39
- Megtekintve: 96666