1 találat

Szerző: B.Bazsi
2016.08.29. 16:33
Fórum: Társalgó
Téma: Első bulim élménye, azaz így kezdtem zenélni hajdanán
Válaszok: 9
Megtekintve: 18567

Re: Első bulim élménye, azaz így kezdtem zenélni hajdanán

Nekem valamikor 2000 nyarán volt az első "nyilvános" bulim, ami egy születésnap volt. Egy db Roland E-16-os szintivel játszottam kb 2 órahosszát mindenféle hangosítás ének nélkül. Aztán jött egy ismerősöm lagzija, ami nem is lagzi volt csak egy esküvő ahol meglepetésként játszottunk 3-4 órát "csak úgy", de 4-5 ezer forintot kerestem vele. Amennyire feldobott a dolog, annyira lelombozott a következő ami egy kocsmában volt, aminek elég hamar vége lett mert nem lévén rendes cuccom -amit én közöltem az elején- szóltak egy másik zenésznek engem pedig hazaküldtek. Ekkor mondtam azt hogy nem leszek zenész, eladom a hangszert, nekem sose lesz rendes cuccom, sose lesz rendes hangszerem, sose fognak hívni sehová ha már most elküldenek. Aztán valahogy úgy alakult hogy vettünk egy kis phonic keverőerősítőt, két hangfalat, egy mikrofont... aztán valahogy elindult a dolog lassan.