3 találat

Szerző: xander
2012.11.08. 09:15
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96666

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

hány ember van közöttünk aki ne támogatott volna egy torrent site-ot ahoz hogy filmet, zenét... stb töltsön le?? az nem fontos. de szerintem arra kiadni pénzt amiböl az ember tanul és a saját szakmája (abbol él meg) az elég fontos. ja meg nem várhatjuk el hogy egy két ember fizessen és a többi csak szedjen magának és éljen mások hátán.
Szerző: xander
2012.11.08. 09:09
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96666

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

egyet értek almaatom-mal én is 100% ban. igaza van....
Szerző: xander
2012.11.07. 18:23
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96666

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

nem szavaztam még de én is támogatom a siteot. döntsétek el hogy hogyan (hová) kell küldeni a pénzt. (persze vegyétek figyelembe hogy magyar állampolgár vagyok de nem MO-n élek) és küldöm is a támogatást. (western union, paypal, otp bank) ezeken tudnám utalni. telefonos fizetéssel nem tudom ha megy.