3 találat
Vissza: “SZAVAZÁS - Fórum költözése”
- 2012.11.08. 09:15
- Fórum: A fórumról
- Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
- Válaszok: 39
- Megtekintve: 96666
Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése
hány ember van közöttünk aki ne támogatott volna egy torrent site-ot ahoz hogy filmet, zenét... stb töltsön le?? az nem fontos. de szerintem arra kiadni pénzt amiböl az ember tanul és a saját szakmája (abbol él meg) az elég fontos. ja meg nem várhatjuk el hogy egy két ember fizessen és a többi csak szedjen magának és éljen mások hátán.
- 2012.11.08. 09:09
- Fórum: A fórumról
- Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
- Válaszok: 39
- Megtekintve: 96666
Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése
egyet értek almaatom-mal én is 100% ban. igaza van....
- 2012.11.07. 18:23
- Fórum: A fórumról
- Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
- Válaszok: 39
- Megtekintve: 96666
Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése
nem szavaztam még de én is támogatom a siteot. döntsétek el hogy hogyan (hová) kell küldeni a pénzt. (persze vegyétek figyelembe hogy magyar állampolgár vagyok de nem MO-n élek) és küldöm is a támogatást. (western union, paypal, otp bank) ezeken tudnám utalni. telefonos fizetéssel nem tudom ha megy.