Az logikus lenne ... Elvégre már több mint 4 éve, hogy kiadták a Pa4x-et ...powersparc írta: ↑2019.12.20. 13:07
Józsi!
És valami új arrangert nem szimatolsz a levegőben a Korg háza táján mostanság, mondjuk a PA4-et váltandó top kategóriában?![]()
Köszi!![]()
Valamivel biztos, hogy készülhetnek.
De így, hogy csak Pa4x-es termékek maradtak a Camaro-n, hááááát nagyon érdekes.