3 találat

Szerző: petersen
2011.09.02. 12:00
Fórum: Ketron fórum
Téma: Ketron - Technikai kérdések/válaszok
Válaszok: 3548
Megtekintve: 1781595

Re: Ketron - Technikai kérdések/válaszok

pap66 írta:Koszi a választ,nekem már fenn van a 4.2B,csak a stílek hiányoznak,de úgy láttam privát nem tudok hozzájutni a pendrive -hoz.
Pedig megosztoznák valakivel az árán,hacsak nincs levédve,mint a Cubase.Jó volna,mert már az alapbeállitást kicsit elbabráltam
ahogy ismerkedtem a géppel és nem tudom visszacsinálni.Ha tudsz érdeklodot légyszi szólj.Szivesen kipróbálnák már valami Audya kompozíciót,de
úgy látom még nem nagyon vannak,pedig eszméletlen dolgokat lehet vele csinálni./audio dobok keverve live-kkel+grove-kal a gitárról
nem is beszélve.Jovo héten készulok fol tajtiba,hátha rábirom oket.
Koszi.
Péter
Helló!

Igen, lehetséges hogy valami védelmet rárakhattak a pendrive-ra, valami speciális formázást, vagy másolásvédelmet.
Igazából ez csak akkor derül ki, ha kipróbálja az ember. ;) Sajnos személy szerint még nem volt szerencsém az Audya-hoz. :(
De lehet hogy nyitunk majd egy topicot, ahol mindenki bemutathatja saját kompozícióit, beállításait mp3-ban. :)
És ha valaki olyan hangot hall saját szintetizátor típusából -másoktól-, amit álmodni se mert volna, akkor lehet még
gyakorolni a beállításokat! :D :lol:

Üdv
Petersen
Szerző: petersen
2011.08.31. 22:20
Fórum: Ketron fórum
Téma: Ketron - Technikai kérdések/válaszok
Válaszok: 3548
Megtekintve: 1781595

Re: Ketron - Technikai kérdések/válaszok

Sajnos nem találtam letöltési lehetőséget... A telepítési útmutatót több helyen is elérni,
a 4.2B software frissítést is (ugyebár a style and sound upgrade-hez 4.1,
vagy a fölötti software-t javasolnak).
A gyári pendrive tartalmazza a 4.2B-t is és az upgrade-et is. Ha jól láttam 55 euro az ára.
Lehet hogy annyit meg is ér egy ilyen kaliberű hangszerhez. Nem tudom megosztja-e valaki, ha már
pénzért vette.. :roll:
De lehet hogy valaki még jelentkezik. :)

Üdv
Petersen
Szerző: petersen
2011.08.27. 18:52
Fórum: Ketron fórum
Téma: Ketron - Technikai kérdések/válaszok
Válaszok: 3548
Megtekintve: 1781595

Re: Ketron - Technikai kérdések/válaszok

pap66 írta:Van már valakinek Audya5 magyar gépkonyve?

Személy szerint én sajnos csak angolt tudok. Ha az is jó, akkor fölteszem.
Üdv.