Helló!pap66 írta:Koszi a választ,nekem már fenn van a 4.2B,csak a stílek hiányoznak,de úgy láttam privát nem tudok hozzájutni a pendrive -hoz.
Pedig megosztoznák valakivel az árán,hacsak nincs levédve,mint a Cubase.Jó volna,mert már az alapbeállitást kicsit elbabráltam
ahogy ismerkedtem a géppel és nem tudom visszacsinálni.Ha tudsz érdeklodot légyszi szólj.Szivesen kipróbálnák már valami Audya kompozíciót,de
úgy látom még nem nagyon vannak,pedig eszméletlen dolgokat lehet vele csinálni./audio dobok keverve live-kkel+grove-kal a gitárról
nem is beszélve.Jovo héten készulok fol tajtiba,hátha rábirom oket.
Koszi.
Péter
Igen, lehetséges hogy valami védelmet rárakhattak a pendrive-ra, valami speciális formázást, vagy másolásvédelmet.
Igazából ez csak akkor derül ki, ha kipróbálja az ember.
De lehet hogy nyitunk majd egy topicot, ahol mindenki bemutathatja saját kompozícióit, beállításait mp3-ban.
És ha valaki olyan hangot hall saját szintetizátor típusából -másoktól-, amit álmodni se mert volna, akkor lehet még
gyakorolni a beállításokat!
Üdv
Petersen