1 találat

Szerző: Sztifler0301
2016.08.23. 14:32
Fórum: Társalgó
Téma: Első bulim élménye, azaz így kezdtem zenélni hajdanán
Válaszok: 9
Megtekintve: 18566

Re: Első bulim élménye, azaz így kezdtem zenélni hajdanán

Ööööö - Semmi extra :D

Egy herceghalmi lovardába szervezett be az egyik csaj ismerősöm. A tulaj születésnapja volt.
Nem volt még keverőpultom sem :D Az AKG D60-as mikrofont direktbe dugtam a PSR2000-es hátuljára, a megfelelő hangerőről pedig egy ott lévő közepes HIFI torony gondoskodott :D

A buli végén megkérdezték, hogy hány éve zenélek :D Hahahaaaa - na neee tényleg ez volt az első nyilvános fellépésed? Ahammm...

Pénzt nem kaptam, mert nem is kértem - Helyette megtanultam lovagolni :D Közel két éven keresztül jártam oda, és egy híres ló került alám!
A lovat Kangának hívták, és az állatkertben volt a lovarda előtt. Olyan volt természetre és kinézetre, mint egy Harley Davidson a sok Kawasaki és Yamaha között :)

:D