Reggel töltötem le pár dolgot az oldalról és sajnos nem mindegyiket köszöntem meg bocs
Áthelyezve a megfelelő topicba
Üdv.
vladimirmusic
Kedves Fórumozók!
Ha bármi kérdésetek van a fórum használatával kapcsolatban, azt itt tehetitek fel, ezzel is elkerülve a csatolmány nélküli hozzászólásokat a feltöltések topic-okban. Azért nem árt tájékozódni az oldalon mielőtt valaki kérdez valamit
Előre is köszönöm,
Admin