2 találat

Szerző: Tomizene
2012.01.05. 20:39
Fórum: Korg fórum
Téma: Korg stílusok, hangszínek - Kérések
Válaszok: 371
Megtekintve: 295557

Re: Korg stílusok, hangszínek - Feltöltések

Zeneboy írta:
Tomizene írta:Sziasztok!

Üdv mindenkinek a fórumon mint új tag Kívánok békés ünnepeket és zenélésben gazdag új évet. Hopp a békés ünnepek már lejárt akkor ünnepek utáni pihenést.
Tomizene vagyok és nem rég vettem egy Korg pa 3x pro-t előtte 500-om volt. Kérek minden kedves fórumozót segítsetek hogy minél hamarabb szinpadképes legyen a gép.
Előre is köszönöm.
Üdv: Tomizene.

SZia Tomizene!

Üdv a fórumon és mint újabb pa3 felhasználó!
Vladimir megadta az első lökést! Fórumszabályzatot elolvasod, akkor hamar belátod mik az alap feltételek! Kölcsönösen segítsük egymást! Biztos van pa500 ról 1-2 dolog amit megosztanál, cserébe rengeteg dolgot tudsz innen letölteni! Ezekből nagyon jól lehet dolgozni, személyre vagy hangszerre szabni! Kész pa3 műsort beállítást ne várj! Én 3 év pa80 és 5 év pa1xpro után váltottam és bizony a saját műsorom is 60-70%-os 3 hónap után! Persze egyéni igények mások, és megszólal egy betöltött alap, vagy stílus, csak ha azért vettél pa3-at,hogy jól is szólalj meg, akkor az még kemény munka lesz!

Üdv a fedélzeten!

Zeneboy

ui: ide várjuk a feltöltéseket, a megfelelő topicba a fórumon a bemutatkozásod, kérdéseket tapasztalatokat technikai csoporton belül találod!
SziaZeneboy!

Megértetem és igazatok van, minden csak úgy működik ha kölcsönös. Megosztani illetve feltölteni a PA 500 -ról nem hiszem hogy tudnék újat. Most olyat mondok el ami miatt valószínű nem én leszek a leg népszerűbb ezen a fórumon.
Igazából én csak a csárdásokat és a cigánynótákat játszom autómatikával. A többi midi. Azok a csárdás styl-ok Macitól vannak. Szóval így nehéz olyat feltölteni ami még nincs fenn. Sajnálom.
Talán a King Korgosoktól szedtem le egy styl. Megpróbálom most felrakni.

Üdv Tomi.
Szerző: Tomizene
2011.12.28. 11:19
Fórum: Korg fórum
Téma: Korg stílusok, hangszínek - Kérések
Válaszok: 371
Megtekintve: 295557

Re: Korg stílusok, hangszínek - Feltöltések

Sziasztok!

Üdv mindenkinek a fórumon mint új tag Kívánok békés ünnepeket és zenélésben gazdag új évet. Hopp a békés ünnepek már lejárt akkor ünnepek utáni pihenést.
Tomizene vagyok és nem rég vettem egy Korg pa 3x pro-t előtte 500-om volt. Kérek minden kedves fórumozót segítsetek hogy minél hamarabb szinpadképes legyen a gép.
Előre is köszönöm.
Üdv: Tomizene.