A legfontosabb a kommunikáció, nem csak itt, mindenhol.
Néhány gondolat:
Telefonba nem mondok összeget...
Az összeg minden esetben nettó, amit tudatok a megendelővel... Ma kata, holnap eva, azután gyí fallosz...
Számlatömb mindig kéznél...
Van még, de ezt is olvashatja 3/3-as meg rossz szomszéd, stb...
A kata 2017 januártól 12 milla...
Egyébként neked is teljesen igazad van, kiemelve az utolsó mondatod.
Szép napot mindenkinek!