Ezekből már kezdek tanulni!
TEhát a 7x10W-os led már jó! Ha a kilépési szög 10 fok, az meg kevés!
Aha.........
8 találat
Vissza: “Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek”
- 2016.10.10. 18:35
- Fórum: Társalgó
- Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
- Válaszok: 51
- Megtekintve: 70227
- 2016.10.10. 07:59
- Fórum: Társalgó
- Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
- Válaszok: 51
- Megtekintve: 70227
Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Én háttérfényt akarok venni. Mondjál egy jó tippet!malko írta:Üdv!
Arra, hogy nekünk legyen egy kis háttér világítás azt megtudjuk úszni elég olcsón. en minőségben meg hangerőben, na meg nem utolsó sorban árban is.
- 2016.10.09. 17:57
- Fórum: Társalgó
- Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
- Válaszok: 51
- Megtekintve: 70227
Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Akkor neked nem tetszett egyik sem...?Rolandbk5 írta:Ami annyira nem volt érdekes, az Korg, a Nord, a Yamaha, a Roland standok voltak. A korg egy remek kiállítást hozott össze, ami sokaknak érdekes lehetett egy PA900, egy PA3Xle, és egy PA4x pro. Vicces volt. Tőle nem messze a Nord piroslott. Jesszusom mekkora átverés. Aztán vannak userek aki ezt a piros maszlagot bekajálják. Szép a színe, mint a Ferrárinak, de kb. ennyi. Na ezért biztosan egy fillért sem adnék.
Roland kamion szintén vicc. Egy E-A7 volt ami itt érdekes lehet, a többi szinti, meg ezek a mini játékok. Vicc. Yamaha TYROS5 ...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Montage. Ott elidőztem egy kicsit, az úgy nem lenne rossz, ha műkőképes is tudna lenni, de még nem az. Olyan mint a Ketron.
Végül is, ha jól belegondolok, akkor ezek a hangszerek soha nem fognak úgy szólni, mint egy igazi harsona, vagy szaxofon. Tehát, ha ebből a szemszögből nézzük, akkor tényleg viccesen szól mindegyik hangszer.
Olyan mint a hangfal téma, amit Malkó mondott: 200.000Ft-os kategóriában nem lehet jót találni, valamivel meg kell alkudni.
Ebből a szemszögből is lehet nézni a hangszereket is és a hangfalakt is.
De amikor meghallgattam Sárik Petit koncerten egy Nord Stage-el, meg a QSC K-10-el, akkor elgondolkodtam, hogy vajon tényleg a hangszerben meg a hangfalban van a hiba...???
- 2015.10.07. 07:03
- Fórum: Társalgó
- Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
- Válaszok: 51
- Megtekintve: 70227
Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Bemutatták, csak azt nem mondták el, hogy játéktechnikailag hogy kell csinálni. Eddig karral csináltam, mert az is ugyanezt csinálja és azt hittem ők is karral csinálták.powersparc írta:Pedig ezeket annak idején a promo videókban is mind bemutatták Qgli
- 2015.10.06. 09:52
- Fórum: Társalgó
- Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
- Válaszok: 51
- Megtekintve: 70227
Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Igen. Még most jöttem rá, hogyha egy DNC-s szaxofonnál oktávnál nagyobb kötést csinálok, akkor egy glissando-val jut el a felső hangra.powersparc írta:Úgy érted játéktechnikailag jöttél rá a DNC-k titkaira?
Ugyanezt kipróbáltam a DNC-s trombitánál ott elkezd ajatrillázni a felső hangon.
- 2015.10.06. 08:02
- Fórum: Társalgó
- Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
- Válaszok: 51
- Megtekintve: 70227
Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Ha 10-szer kipróbálom, akkor csak a stílusokat tudom hallgatni, vagy a nem erre a hangszerre gyártott midi fileokat. A stílusokból számomra kiderül, hogy mennyire használhatóak a stílusok, de hogy egy midi file hogy fog rajta megszólalni, az csak sok-sok kínlódással lehet megtudni. Kipróbálgatni egyesével a dobhangokat különböző velocity-vel, a gitárhangszíneket, a basszushangszíneket is különböző velocity-vel. És ha már korgoknál tartunk, akkor a dnc-ket. ( Én például még egy hete jöttem rá, hogy a DNC hangokat nem csak a joystick feletti gombokkal lehet használni )powersparc írta:Ezt értjük Qgli, de nyilván akkor veszel meg vmit ha előtte 10x, 100x kipróbálhatod, hisz ennyi erővel egy Casiot is megvehetnél.
- 2015.10.05. 12:34
- Fórum: Társalgó
- Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
- Válaszok: 51
- Megtekintve: 70227
Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Ezzel arra akartam célozni - de látom nem sikerült - hogy meg kell venni és használni.powersparc írta:És ezt melyik magyar boltos patronálja hogy egy évig nálad legyen a hangszer mielőtt megveszed?
- 2015.10.04. 18:04
- Fórum: Társalgó
- Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
- Válaszok: 51
- Megtekintve: 70227
Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Ha valamilyen hangszert ki akarok próbálni, hogy mit tud, akkor azzal dolgoznom kell egy évig és akkor talán lehet róla mit mondani.