8 találat

Szerző: ---Qgli---
2016.10.10. 18:35
Fórum: Társalgó
Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Válaszok: 51
Megtekintve: 70227

Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek

Ezekből már kezdek tanulni!
TEhát a 7x10W-os led már jó! Ha a kilépési szög 10 fok, az meg kevés!
Aha.........
Szerző: ---Qgli---
2016.10.10. 07:59
Fórum: Társalgó
Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Válaszok: 51
Megtekintve: 70227

Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek

malko írta:Üdv!

Arra, hogy nekünk legyen egy kis háttér világítás azt megtudjuk úszni elég olcsón. en minőségben meg hangerőben, na meg nem utolsó sorban árban is.
Én háttérfényt akarok venni. Mondjál egy jó tippet!
Szerző: ---Qgli---
2016.10.09. 17:57
Fórum: Társalgó
Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Válaszok: 51
Megtekintve: 70227

Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek

Rolandbk5 írta:Ami annyira nem volt érdekes, az Korg, a Nord, a Yamaha, a Roland standok voltak. A korg egy remek kiállítást hozott össze, ami sokaknak érdekes lehetett egy PA900, egy PA3Xle, és egy PA4x pro. Vicces volt. Tőle nem messze a Nord piroslott. Jesszusom mekkora átverés. Aztán vannak userek aki ezt a piros maszlagot bekajálják. Szép a színe, mint a Ferrárinak, de kb. ennyi. Na ezért biztosan egy fillért sem adnék.
Roland kamion szintén vicc. Egy E-A7 volt ami itt érdekes lehet, a többi szinti, meg ezek a mini játékok. Vicc. Yamaha TYROS5 ... :o :o :o :lol: :lol: :lol: Montage. Ott elidőztem egy kicsit, az úgy nem lenne rossz, ha műkőképes is tudna lenni, de még nem az. Olyan mint a Ketron. :lol:
Akkor neked nem tetszett egyik sem...?
Végül is, ha jól belegondolok, akkor ezek a hangszerek soha nem fognak úgy szólni, mint egy igazi harsona, vagy szaxofon. Tehát, ha ebből a szemszögből nézzük, akkor tényleg viccesen szól mindegyik hangszer.
Olyan mint a hangfal téma, amit Malkó mondott: 200.000Ft-os kategóriában nem lehet jót találni, valamivel meg kell alkudni.
Ebből a szemszögből is lehet nézni a hangszereket is és a hangfalakt is.

De amikor meghallgattam Sárik Petit koncerten egy Nord Stage-el, meg a QSC K-10-el, akkor elgondolkodtam, hogy vajon tényleg a hangszerben meg a hangfalban van a hiba...???
Szerző: ---Qgli---
2015.10.07. 07:03
Fórum: Társalgó
Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Válaszok: 51
Megtekintve: 70227

Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek

powersparc írta:Pedig ezeket annak idején a promo videókban is mind bemutatták Qgli
Bemutatták, csak azt nem mondták el, hogy játéktechnikailag hogy kell csinálni. Eddig karral csináltam, mert az is ugyanezt csinálja és azt hittem ők is karral csinálták.
Szerző: ---Qgli---
2015.10.06. 09:52
Fórum: Társalgó
Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Válaszok: 51
Megtekintve: 70227

Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek

powersparc írta:Úgy érted játéktechnikailag jöttél rá a DNC-k titkaira?
Igen. Még most jöttem rá, hogyha egy DNC-s szaxofonnál oktávnál nagyobb kötést csinálok, akkor egy glissando-val jut el a felső hangra.
Ugyanezt kipróbáltam a DNC-s trombitánál ott elkezd ajatrillázni a felső hangon.
Szerző: ---Qgli---
2015.10.06. 08:02
Fórum: Társalgó
Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Válaszok: 51
Megtekintve: 70227

Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek

powersparc írta:Ezt értjük Qgli, de nyilván akkor veszel meg vmit ha előtte 10x, 100x kipróbálhatod, hisz ennyi erővel egy Casiot is megvehetnél.
Ha 10-szer kipróbálom, akkor csak a stílusokat tudom hallgatni, vagy a nem erre a hangszerre gyártott midi fileokat. A stílusokból számomra kiderül, hogy mennyire használhatóak a stílusok, de hogy egy midi file hogy fog rajta megszólalni, az csak sok-sok kínlódással lehet megtudni. Kipróbálgatni egyesével a dobhangokat különböző velocity-vel, a gitárhangszíneket, a basszushangszíneket is különböző velocity-vel. És ha már korgoknál tartunk, akkor a dnc-ket. ( Én például még egy hete jöttem rá, hogy a DNC hangokat nem csak a joystick feletti gombokkal lehet használni )
Szerző: ---Qgli---
2015.10.05. 12:34
Fórum: Társalgó
Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Válaszok: 51
Megtekintve: 70227

Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek

powersparc írta:És ezt melyik magyar boltos patronálja hogy egy évig nálad legyen a hangszer mielőtt megveszed?
Ezzel arra akartam célozni - de látom nem sikerült - hogy meg kell venni és használni.
Szerző: ---Qgli---
2015.10.04. 18:04
Fórum: Társalgó
Téma: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek
Válaszok: 51
Megtekintve: 70227

Re: Budapest Music Expo - Tapasztalatok, érdekességek

Ha valamilyen hangszert ki akarok próbálni, hogy mit tud, akkor azzal dolgoznom kell egy évig és akkor talán lehet róla mit mondani.