4 találat

Szerző: Apelláta
2016.10.17. 07:36
Fórum: Használati útmutatók
Téma: Használati útmutatók
Válaszok: 47
Megtekintve: 86266

Re: Használati útmutatók

Most ahogy nézem a képeket, a 901-est próbálgattam a boltban (ami neked is van) és nem a 920-ast. Rosszul emlékeztem. Akkor nagyon tetszett, csak drágább volt mint a GEM CD3+, ezért a GEM-et vettem.
Szerző: Apelláta
2016.10.16. 23:49
Fórum: Használati útmutatók
Téma: Használati útmutatók
Válaszok: 47
Megtekintve: 86266

Re: Használati útmutatók

Nándi most elbizonytalanítottál, mert én a boltban láttam kiállítva egy csúcs Technics-et, sőt hallhattam a demoit is. A kipróbálását nem nagyon támogatták, én meg nem erőltettem. És én eddig úgy emlékeztem, hogy az az 5000-es volt, és nem a 3000-es.

Az 1000-esen meg még játszottam is. De azon még évekkel korábban, az akkor még létező tatabányai Skála Sztrádában működő schilinges részleg hangszerboltjában.
Szerző: Apelláta
2016.10.16. 23:45
Fórum: Használati útmutatók
Téma: Használati útmutatók
Válaszok: 47
Megtekintve: 86266

Re: Használati útmutatók

Nándi szavait én is alátámasztom. A Technics-ekhez nem adtak ki magyar manualt, hanem ha megvetted a hangszert, akkor az eladó srác három alkalmas ingyen oktatás adott a hangszerek mellé. És nem a boltban, hanem munka után a lakásán. (Nem nézett ki buzinak. :lol: ) Anno voltam is a fenti üzletben (talán a Ferenc körúton volt?), mert nagyon szemezgettem az SX KN920-al. Órákig próbálgattam náluk, és nem sokon múlt, hogy megvegyem, de aztán inkább GEM tulaj lettem. Tehát a magyar használati halott ügy.
Szerző: Apelláta
2012.06.01. 07:51
Fórum: Használati útmutatók
Téma: Használati útmutatók
Válaszok: 47
Megtekintve: 86266

Re: Használati útmutatók

Szia Birolevi81!

"...vagy elküldeni e-mailben? Sok stl stilusom van, adok cserébe,..."
Ezt meg sem hallottuk. Nem ez a fórum lényege.
üdv.: zeneszek.com