4 találat
Vissza: “Használati útmutatók”
- 2016.10.17. 07:36
- Fórum: Használati útmutatók
- Téma: Használati útmutatók
- Válaszok: 47
- Megtekintve: 86277
Re: Használati útmutatók
Most ahogy nézem a képeket, a 901-est próbálgattam a boltban (ami neked is van) és nem a 920-ast. Rosszul emlékeztem. Akkor nagyon tetszett, csak drágább volt mint a GEM CD3+, ezért a GEM-et vettem.
- 2016.10.16. 23:49
- Fórum: Használati útmutatók
- Téma: Használati útmutatók
- Válaszok: 47
- Megtekintve: 86277
Re: Használati útmutatók
Nándi most elbizonytalanítottál, mert én a boltban láttam kiállítva egy csúcs Technics-et, sőt hallhattam a demoit is. A kipróbálását nem nagyon támogatták, én meg nem erőltettem. És én eddig úgy emlékeztem, hogy az az 5000-es volt, és nem a 3000-es.
Az 1000-esen meg még játszottam is. De azon még évekkel korábban, az akkor még létező tatabányai Skála Sztrádában működő schilinges részleg hangszerboltjában.
Az 1000-esen meg még játszottam is. De azon még évekkel korábban, az akkor még létező tatabányai Skála Sztrádában működő schilinges részleg hangszerboltjában.
- 2016.10.16. 23:45
- Fórum: Használati útmutatók
- Téma: Használati útmutatók
- Válaszok: 47
- Megtekintve: 86277
Re: Használati útmutatók
Nándi szavait én is alátámasztom. A Technics-ekhez nem adtak ki magyar manualt, hanem ha megvetted a hangszert, akkor az eladó srác három alkalmas ingyen oktatás adott a hangszerek mellé. És nem a boltban, hanem munka után a lakásán. (Nem nézett ki buzinak.
) Anno voltam is a fenti üzletben (talán a Ferenc körúton volt?), mert nagyon szemezgettem az SX KN920-al. Órákig próbálgattam náluk, és nem sokon múlt, hogy megvegyem, de aztán inkább GEM tulaj lettem. Tehát a magyar használati halott ügy.
- 2012.06.01. 07:51
- Fórum: Használati útmutatók
- Téma: Használati útmutatók
- Válaszok: 47
- Megtekintve: 86277
Re: Használati útmutatók
Szia Birolevi81!
"...vagy elküldeni e-mailben? Sok stl stilusom van, adok cserébe,..."
Ezt meg sem hallottuk. Nem ez a fórum lényege.
üdv.: zeneszek.com
"...vagy elküldeni e-mailben? Sok stl stilusom van, adok cserébe,..."
Ezt meg sem hallottuk. Nem ez a fórum lényege.
üdv.: zeneszek.com