Qgli!
Én ezzel erősen vitatkoznék hogy 3 műszakban valaki 60 ezret keres, ilyet még nem hallottam, de ki tudja, lehet hogy létezhet,már semmin nem csodálkozom ebben az országban, de hogy ez nem törvényes az is biztos!
Itt Heves, és Szolnok megyében is aki 3 műszakba jár dolgozni 100 felett keres, sőt itt helyben a Varrodában is 80 felett kezdődnek a fizetések, és a vasalós barátom 140-et keres 1db 8 órás műszakban!
Szóval nem annyira kerek ez a dolog mint amilyennek látszik, mint mindent, ezt is több oldalról kell vizsgálni, és ezért is jó ez a fórum, mert meg tudjuk az ilyen tapasztalatokat beszélni kulturált körülmények között!
