Sziasztok!
Segítséget kérnék, kellene az afrika és a nyár van számok stílusa...
Jelige minden megoldás érdekel:)
Üdv: Józsi
1 találat
Vissza: “Korg stílusok, hangszínek - Kérések”
- 2011.12.26. 11:01
- Fórum: Korg fórum
- Téma: Korg stílusok, hangszínek - Kérések
- Válaszok: 371
- Megtekintve: 295557