2 találat
- 2023.11.08. 21:32
- Fórum: Ketron fórum
- Téma: Ketron Event
- Válaszok: 191
- Megtekintve: 86100
Re: Ketron Event
És észak-kelet?
- 2022.12.07. 21:14
- Fórum: Ketron fórum
- Téma: Ketron Event
- Válaszok: 191
- Megtekintve: 86100
Re: Ketron Event
Tomi!almatom írta: ↑2022.12.07. 17:56Azt kell mondjam, hogy az EVENT-et hangzásban már kizárólag csak egy előzenekar megszólalásához lehet hasonlítani, más mókaládákhoz teljesen felesleges.
Ez például egy "trió" hangzás: Dob, bôgô és hammond orgona. És természetesen full midi dobokkal dolgoztam, mint mindig:
Hull a pelyhes...
Azért szerintem, ha egy Korgot vagy egy Yamahát adnának a kezeid közé, te ugyanezt a hangzást megcsinálnád azon is... Azért ezt a hangzást nem kell ledegradálni pusztán a hangszer képességeire...