2 találat

Szerző: Asterix
2023.11.08. 21:32
Fórum: Ketron fórum
Téma: Ketron Event
Válaszok: 191
Megtekintve: 86118

Re: Ketron Event

És észak-kelet?
Szerző: Asterix
2022.12.07. 21:14
Fórum: Ketron fórum
Téma: Ketron Event
Válaszok: 191
Megtekintve: 86118

Re: Ketron Event

almatom írta:
2022.12.07. 17:56
Azt kell mondjam, hogy az EVENT-et hangzásban már kizárólag csak egy előzenekar megszólalásához lehet hasonlítani, más mókaládákhoz teljesen felesleges.
Ez például egy "trió" hangzás: Dob, bôgô és hammond orgona. És természetesen full midi dobokkal dolgoztam, mint mindig:
Hull a pelyhes...
Tomi!
Azért szerintem, ha egy Korgot vagy egy Yamahát adnának a kezeid közé, te ugyanezt a hangzást megcsinálnád azon is... Azért ezt a hangzást nem kell ledegradálni pusztán a hangszer képességeire...