5 találat

Szerző: Asterix
2012.11.16. 07:04
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96616

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Nem értem ezt az egész topicot. Túl van lihegve az egész. Szó sem volt arról, hogy kötelező tagdíj legyen. A Musicboard annak ellenére megszűnt, hogy az utolsó évben senki nem fizetett tagdíjat, mert én álltam az anyagi részét, Gyula pedig a rengeteg időt, amit belefektetett. Mégsem változott tagdíj nélkül sem semmi.
Itt pedig senkit nem köteleznek fizetésre. De elvárjuk, hogy egy ember szponzorálja mindegyikünk szórakozását és azért valljuk be néha egészen jó anyagokhoz való jutását. Magyarosan megaszondtam...
Akinek van lehetősége ás úgy gondolja, tegyen bele, akinek nincs ne tegyen. De ezen ekkora vitát gerjeszteni. Feljön 10 ember és ez a szerver meghal. Az utóbbi időben nem voltunk fent.Nekem sem volt időm és valószínűleg másoknak sem. Majd lesz. Ha maradunk, ha megyünk, szerintem akkor is illene azoknak akik megtehetik, megosztani a terheket Adminnal. (Ha már a szórakozás részét megosztjuk....) :777
Szerző: Asterix
2012.11.07. 17:51
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96616

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Zeneboy írta:Anno volt szerepem egy hasonló zenész oldalnál, az sajnos meghalt az évi 1000ft kötelező fizetése után!
Az utolsó évet teljes egészében én szponzoráltam, de nem volt megmenthető. Viszont ez az oldal már magasabb szintről indul. viszont ott nagyon jó dolgok voltak, amerre a VIP tagok között lehetne nyitni. És az szerintem "minden pénzt megérne" minden VIP tagnak. :777
Mellesleg jó lenne, ha az apróban megnyitott témáinkat törölni tudnánk. Valamennyit így is meg lehetne takarítani, mert a hirdetések csak időlegesek, úgyis.
Szerző: Asterix
2012.11.06. 19:49
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96616

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Teljesen egyetértek Rolanddal.
Ment pü a forintról!... :lol:
Szerző: Asterix
2012.11.06. 17:30
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96616

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Reálisan 20-40 tag lenne a fórumon??
Gyakorlatilag, ha megnézzük a hozzászólásokat és az aktivitást, most sem vagyunk sokkal többen.
Ellenben egy komolyabb szerverben benne lenne a "felemelkedés" technikai lehetősége.
Szerző: Asterix
2012.11.06. 04:27
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96616

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Ez nem kérdés, én már régóta hangoztatom ezt. Végre eljutottunk idáig is. Gratulálok! :777