Itt pedig senkit nem köteleznek fizetésre. De elvárjuk, hogy egy ember szponzorálja mindegyikünk szórakozását és azért valljuk be néha egészen jó anyagokhoz való jutását. Magyarosan megaszondtam...
Akinek van lehetősége ás úgy gondolja, tegyen bele, akinek nincs ne tegyen. De ezen ekkora vitát gerjeszteni. Feljön 10 ember és ez a szerver meghal. Az utóbbi időben nem voltunk fent.Nekem sem volt időm és valószínűleg másoknak sem. Majd lesz. Ha maradunk, ha megyünk, szerintem akkor is illene azoknak akik megtehetik, megosztani a terheket Adminnal. (Ha már a szórakozás részét megosztjuk....)