Hú, de jó topic!
Nekem az első önálló "billentyűs"fellépésem (mert gitáros volt az általános iskolában anno) az egyik barátom 18. születésnapi buliján történ valamikor a 90-es évek közepén. Egy Regent 50-es gitárkombó két csatornával, szalagos visszhang effekt gyanánt és (talán)Yamaha PSR 2500 kölcsönhangszer volt a technikai háttér, amit szánkóval!!! húztam a helyi Annabella nevű kocsmába térdig érő hóban és mínusz húszban. Fiatal voltam és mohó, annyira nem emlékszem a bulira(több okból), de az megmaradt, hogy hajnalra ellopták a szánkót ezért másnap mentem a cuccért egy kölcsönszánkóval.
1 találat
Vissza: “Első bulim élménye, azaz így kezdtem zenélni hajdanán”
- 2016.08.22. 16:06
- Fórum: Társalgó
- Téma: Első bulim élménye, azaz így kezdtem zenélni hajdanán
- Válaszok: 9
- Megtekintve: 18566