1 találat

Szerző: forissandor
2016.08.22. 16:06
Fórum: Társalgó
Téma: Első bulim élménye, azaz így kezdtem zenélni hajdanán
Válaszok: 9
Megtekintve: 18566

Re: Első bulim élménye, azaz így kezdtem zenélni hajdanán

Hú, de jó topic!
Nekem az első önálló "billentyűs"fellépésem (mert gitáros volt az általános iskolában anno) az egyik barátom 18. születésnapi buliján történ valamikor a 90-es évek közepén. Egy Regent 50-es gitárkombó két csatornával, szalagos visszhang effekt gyanánt és (talán)Yamaha PSR 2500 kölcsönhangszer volt a technikai háttér, amit szánkóval!!! húztam a helyi Annabella nevű kocsmába térdig érő hóban és mínusz húszban. Fiatal voltam és mohó, annyira nem emlékszem a bulira(több okból), de az megmaradt, hogy hajnalra ellopták a szánkót ezért másnap mentem a cuccért egy kölcsönszánkóval.