1 találat

Szerző: Rolandbk5
2017.07.19. 08:29
Fórum: Társalgó
Téma: Panaszkezelés, jogi ügyek, baráti ötletek
Válaszok: 29
Megtekintve: 35139

Re: Panaszkezelés, jogi ügyek, baráti ötletek

Trebor írta:Szóval... Amióta van KATA azóta csinálom. Sőt elötte EVA azelött pedig átalányadózás...
Egy évben max 4 hónapra van aktiválva a katám, amit minden esetben "kifizettetek" a megrendelővel. Ennyivel többet kérek. Sőt, amennyi számlát kiállítok, annyiszor "plussz adó". Kialakultak már azok a hónapok, amikor szükség van számlára, ezért van, hogy összevárom. Pl.:november végét decemberben+van olyan cég, akinek nyár végén zenélünk, de az évzárón, egyben állítom ki a számlát. Persze, ha van ezekre lehetőség. Tehát, ha mindenképp kell a számla, van, de az annyival többe kerül.
Ez van. Kell kell, nem kel nem kell...
És mi van akkor, ha mondjuk ellenőrökkel beszélsz? Akkor is felajánlod, hogy tudok számlát, de az drágább, de akár mehet számla nélkül is. Ezt hogyan? Ott kemény büntetésre számíthatsz. Én mindig adok számlát, ha kell neki hanem, az énekesnőt bejelentem minden buliban. Ha hozzám becsenget a NAV és kéri az xy időpontra a papírokat, akkor nincs gond. De ha nincs papír, akkor van gond. Miért kockáztatunk? Sokkal nagyobbat tudsz bukni rajta mint amennyit nyersz vele. Az én cégemnek is KATA van, és neccesen beleférünk a zenével a 6 millióba. Én szeretek nyugodtan aludni, főleg a mai világban. Ismét vannak 3/3-k - sajnos egyre többen - és azok ellen nem tudsz védekezni. Vagy rendesen csinálod, vagy meg szexelnek.

Egyébként meg mindenki azt csinál amit akar.

Zotti