2 találat

Szerző: vili2105
2018.10.15. 07:52
Fórum: Társalgó
Téma: Panaszkezelés, jogi ügyek, baráti ötletek
Válaszok: 29
Megtekintve: 35139

Re: Panaszkezelés, jogi ügyek, baráti ötletek

Apa89 írta:Sziasztok!
Olvasgattam az eddigieket...
Hogy is van ez a Ev kiváltás?
Manapság már nem lehet csak úgy muzsikálni mint rég...

Mit tanácsoltok nekem mint kezdőnek, aki el szeretné kezdeni a "mókuskereket", de ne is égessem meg magam.
Szia!
Én konkrétan katás (kisadózó) vállalkozó vagyok.

Nagyvonalakban:
Ez abból áll, hogy bemész a kormányablakba, és kiváltod egyszerűen. Ha van legalább 36 órás főállásod, akkor havi 25000 az adód, ha nincs akkor főállásban 50000.
Ez a minimum, de akkor táppénzre, meg nyugdíjra ne nagyon számíts.
Keresel egy könyvelőt. Ez könyvelője válogatja 3000-10000 mondjuk!
Kiválasztod hogy éves bevétel alapján fizetsz iparűzési adót, vagy átalányt. Átalány 50000 évente, vagy a bevétel alapú nálunk pl 2%, amiből még a kiadás számlák csökkentik az adóalapot.
Így már számlaképes vagy!
Minden buliban bélyegző, számlatömb nálad legyen!
Szerző: vili2105
2017.08.25. 11:48
Fórum: Társalgó
Téma: Panaszkezelés, jogi ügyek, baráti ötletek
Válaszok: 29
Megtekintve: 35139

Re: Panaszkezelés, jogi ügyek, baráti ötletek

Most rendeltem szilikontokot, meg üvegfóliát a telefonomra.
A posta hozza!!
Talán a szilikontokot nem törik el... :rolf: :rolf: