Sziasztok.
Termeszetesen benne vagyok mindenfele fejlesztesnek az anyagi tamogatasaban, annak ellenere, hogy iszonyat keves idom van a forumozasra:(
Hajra Admin!
Udv:Stewe
1 találat
Vissza: “SZAVAZÁS - Fórum költözése”
- 2012.11.09. 06:49
- Fórum: A fórumról
- Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
- Válaszok: 39
- Megtekintve: 96666