1 találat

Szerző: Stewee
2012.11.09. 06:49
Fórum: A fórumról
Téma: SZAVAZÁS - Fórum költözése
Válaszok: 39
Megtekintve: 96656

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Sziasztok.

Termeszetesen benne vagyok mindenfele fejlesztesnek az anyagi tamogatasaban, annak ellenere, hogy iszonyat keves idom van a forumozasra:(
Hajra Admin!

Udv:Stewe