Azt sem bánnám ha ezt tagsági díjnak neveznénk, aki regel és komolyan gondolja eme dolgot akkor ezt az évi támogatást vállalja. Admin is simán bekeményíthetne! Költözni kell ezentúl díjköteles lesz és ennyi!Az aki csak töltögetni akar az akkor úgy is lekoccol,hát koccoljon csak! Ismétlem évi ezer,vagy pár ezer forintról van szó!
Annyi minden jót kaptam a Fórumtól,hogy azt nem lehet anyagi értékekben kifejezni! Szerintem sokan vagyunk ezzel nem?
Egy külföldi Fórumon, csak meghívóval regelhetsz!