Nagyon szegény világ van.Vannak ismerőseim,akik 60.000 -et keresnek 1 hónapban.Ehhez képest ez a 30 sem rossz!
Üdv
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Style Rock'n Roll ported 3.2 by phpBB Spain
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség