Zenei továbbképzés (ingyenes!)

Bármely téma, amely nem hangszerekkel kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Zenei továbbképzés (ingyenes!)

HozzászólásSzerző: powersparc » 2017.03.29. 10:49

kép.jpg

Sziasztok!

Szeretnélek meghívni benneteket az alábbi kurzusra. Ha tudtok szervezni rá közönséget, azt köszönöm!
- Steve
(Bundzik István - zongoratanár)

Időpont: 2017.04.03. Hétfő 14.00 óra
Helyszín: Miskolc - Zenepalota, Díszterem (Bartók terem)

Menedzserműhely

A projekt egy zeneművészeti menedzsment szakmai továbbképzés, mely elősegíti a művészek és a zenekarok érvényesülését. Célja a pályázási lehetőségek bemutatása, hazai és határon túli koncertszervezéssel kapcsolatos tudnivalók megosztása, valamint a közösségi oldalak építése, a produkció közönségének szervezése és a kommunikációs lehetőségek bemutatása.

Az szakmai továbbképzés első részében az előadók szemináriumot tartanak, majd a szünet után közös koncertet adnak a Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium növendékeivel.

A szakmai továbbképzést olyan hazai kiemelkedő jazz muzsikusok tartják, akik saját produkciójukat sikerre vitték és példaértékű munkásságuk a zeneiségen túl az önmenedzselésben is megnyilvánul. Az előadássorozat vezetője és moderátora Bordás József, a Magyar Jazz Szövetség vezetőségi tagja.

A rendezvény ingyenesen látogatható.

A Magyar Jazz Szövetség Menedzserműhely sorozatát a Nemzeti Kulturális Alap támogatja.

Bordás József dob-művész, zenetanár A Magyar Jazz Szövetség elnökségi tagja

Telefon: 0630-9756-843
e-mail:bordasjozsef@gmail.com
Web: http://bordasjozsef.com/ | http://dobmaniatabor.hu/ | Facebook | Youtube
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
powersparc
VIP

Has thanked: 945 times
Have thanks: 2312 times
Hangszer: kézbillentésesített húrolmányzengészeti csinálmány

Re: Zenei továbbképzés (ingyenes!)

HozzászólásSzerző: ---Qgli--- » 2017.03.29. 11:29

Ajjaj...Sárik Peti....veszélyes a tudása. Amerikában is az egyik legelismertebb jazz zongorista.
---Qgli---
Kiemelt tag

Has thanked: 674 times
Have thanks: 1550 times
Hangszer: -

HozzászólásSzerző: B.Bazsi » 2017.03.29. 12:11

Ez a rendezvény számomra teljesen értelmetlen. Akkor lenne értelme ha lenne miből tovább képeznem magam, de még egy minimális alapom sincs amire építeni lehetne... :lol: :lol: :lol:
Roland BK9, Allen&heath Zed12fx, Audio-Technika AE4100, dB opera 15, dB Cromo 10.
B.Bazsi
VIP

Images: 0
Has thanked: 1163 times
Have thanks: 1521 times
Hangszer: Roland bk9

HozzászólásSzerző: powersparc » 2017.03.29. 13:00

Elolvastátok figyelmesen a program kiírást?

A projekt egy zeneművészeti menedzsment szakmai továbbképzés, mely elősegíti a művészek és a zenekarok érvényesülését. Célja a pályázási lehetőségek bemutatása, hazai és határon túli koncertszervezéssel kapcsolatos tudnivalók megosztása, valamint a közösségi oldalak építése, a produkció közönségének szervezése és a kommunikációs lehetőségek bemutatása.

Tehát nem arról szól az egész és ami miatt esetleg vki úgy gondolja hogy az egész értelmetlen, hogy a művész urak leiskoláznak mindenkit játékban és rettegni kell tőlük meg távol maradni! (Amúgy is inkább példát mutatnak.) Meg másról IS lesz ott szó!!! :idea:
Én magam is ott leszek amúgy, sőt kérdéseket fogok feltenni, hiába zeneileg 0 vagyok hozzájuk, mert kitől kérdezzem meg ha nem a nagyoktól és ők ezt ingyen tálcán kínálják fel maguktól! :!:
Aki kihagyja szerintem sokat veszít. Pl. én se voltam Sárik koncerten életemben, itt meg azzal is fűszerezi majd a mondandóit mindenki örömére, úgyhogy ne fanyalogjatok, inkább gyertek. Ez egy meghívás, nem riogatás! :lol:

(Mellesleg aki hallott már Binder Károlyt játszani, na oda tényleg műértés kell meg 5 művészdiploma. Sárik azért jóval befogadhatóbb zenéket játszik. Szóval nem avantgard free jazz lesz ez!)

For this post the author powersparc thanked:
Siklai68 (2018.01.05. 14:53)
Rating: 2.63%

powersparc
VIP

HozzászólásSzerző: ---Qgli--- » 2017.03.29. 20:54

Tehát, aki a koncertjeit tökéletesen meg akarja szervezni és közönséget toborozni rá az menjen erre a továbbképzésre. Tévedsz Power. Ez a továbbképzés a frissen végzett, vagy a közeljövőben végző fiatal művész tehetségeknek szól. Szerintem közöttünk nincs olyan, akit ez érinthet.
---Qgli---
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: Karesz » 2017.03.29. 20:57

---Qgli--- írta:Ajjaj...Sárik Peti....veszélyes a tudása. Amerikában is az egyik legelismertebb jazz zongorista.

Igen,nagyon ott van a szeren,pedig egy helyi zenekarban kezdte,anno,vendéglátósként,emlékszem,korg m1-e volt..ez több,mint 20 éve volt..
Karesz
VIP

Has thanked: 1493 times
Have thanks: 705 times
Hangszer: Novation remote sl 49,EV ZLX15,Turbosound IP15B

HozzászólásSzerző: Karesz » 2017.03.29. 20:58

B.Bazsi írta:Ez a rendezvény számomra teljesen értelmetlen. Akkor lenne értelme ha lenne miből tovább képeznem magam, de még egy minimális alapom sincs amire építeni lehetne... :lol: :lol: :lol:

Na,én vagyok igy még ezzel :) :D
Karesz
VIP

Has thanked: 1493 times
Have thanks: 705 times
Hangszer: Novation remote sl 49,EV ZLX15,Turbosound IP15B

HozzászólásSzerző: powersparc » 2017.03.29. 22:20

---Qgli--- írta:Szerintem közöttünk nincs olyan, akit ez érinthet.

Felhívtad őket? :)
Engem annyira se érintene mint titeket, mert zenélni se tudok úgy mint Qgli meg életembe nem léptem fel sehol, oszt mégis ott leszek mert nem lemondó vagyok hanem optimista és új dolgokra éhes és nem az vezérel hogy 10km-t kell ehhez csak utaznom.
ÉN TUDNI ÉS TANULNI AKAROK, mint a legtöbb résztvevő ott majd ÉS EZ INGYENES!!!
Tudjátok mibe kerül egy továbbképző kurzus akár még takarítónőknek vagy targoncásoknak is?
Na mindegy, aki akar az jönni fog, aki kifogásokat keres az meg nyafog! :D
powersparc
VIP

HozzászólásSzerző: ---Qgli--- » 2017.03.30. 05:49

powersparc írta:Felhívtad őket?

Dehogy hívtam. Minek? Egyértelműen ki van írva a téma.

powersparc írta: pályázási lehetőségek bemutatása,

Te hol akarsz pályázni? Mivel akarsz pályázni? Ez ( is ) fiatal tehetségek részére van.
Zenéről a kiírásban szó sincs, csak a marketingről, a zenekarok arculatkialakításáról, koncertszervezéséről.

Még mindig nem tudod, vagy nem látod, hogy milyen fiatal zenészek vannak az országban ( akiknek erre a továbbképzésre szükségük van) ? Ne Miskolc környékére támaszkodj! Évente jönnek ki tömkelegével a zseniálisabbnál zseniálisabb zenészek az Akadémia Jazz tanszakáról és nem tudnak mit kezdeni magukkal, ezeknek akarnak segítséget nyújtani!

Sokan azt hiszik, hogy vendéglátózással mekkora zenész lesz valaki. Emberek! Ébresztő!!!

És következő két mondat miatt elnézést kérek mindenkitől, mert tudom, hogy ebből megint balhé lesz.
A vendéglátós zenészek a zenei élet alja! Bárhonnan is nézzük a vendéglátós zenészek a zenészek szégyenei!

És ( mielőtt bárki azt mondaná, hogy nagyképű vagyok ) ebbe saját magamat is beleértem! Sajnos csak a vendéglátózásra vagyok alkalmas. Sehol nem hangoztatom, hogy én vendéglátózással foglalkozok, mert ez felsőbb zenei körökben ciki!
---Qgli---
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: powersparc » 2017.03.30. 08:59

Csak magamat tudom idézni egyel feljebb:
akit érdekel és ráér, az jön, aki meg mellébeszél, sőt másokat elriasztva lebeszél, az meg nyafog!
Koncertet is adnak, úgyhogy aki a jó zenét szereti, ne oltassa be magát ellene Qgli szérummal! :D
Sajnos meztelen nagy csöcsű csajok ingyen simogatása rendezvényt nem tudunk senkinek szervezni. Gondolom arra 6-szoros túljelentkezés lenne! :P
Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!!! :cry2:
powersparc
VIP

Következő

Vissza: Társalgó