Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Re: Adok-veszek

Eladó hangszerek, kellékek
A feladott hirdetések 14 nap után törlődnek.

Moderátor: Moderátorok

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 8
Hozzászólások: 3031
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 973 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2458 alkalommal

Re: Adok-veszek

Hozzászólás: # 70524Hozzászólás ---Qgli---
2025.11.28. 09:14

Idén nyáron eltávozott a zenészek sorából egyik barátom és a felesége szeretné eladni a G-70-es hangszerét. Milyen áron lehet ezt most eladni?



Avatar
Pityu
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2011.11.10. 11:47
Hangszer: Studiologic SL88 Studio
Tartózkodási hely: Madaras
Adott köszönetek: : 688 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1145 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Adok-veszek

Hozzászólás: # 70525Hozzászólás Pityu
2025.11.28. 09:35

Állapotától és a bővítéstől függő az ár meghatározása.
Ha patika akkor akár 200-250 is korrekt lehet érte. Ha van benne bővítés (gondolom a dob bővítés javít a hangzáson), akkor akár 280 is ideális lehet érte. Ha nincs bővítés és nem annyira megvigyázott példány, akkor sajnos 200 alatt mennek már ezek a masinák.
De persze kinek mennyit ér meg ugye? ;)



Új hozzászólás