Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

A Zeneszek.com csapata

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

SUDER
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.05.09. 12:47
Hangszer: korg pa2x
Adott köszönetek: : 2 alkalommal
Kapott köszönetek: : 14 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 61365Hozzászólás SUDER
2019.03.30. 14:01

Sziasztok ! Erdélyi magyar vagyok jelenleg németországban élek , 20 éves vagyok , mellék állasban zenéléseket vállalok, leginkább mulatós zenében vagyok jártas. Régebb jártam zene suliban amit persze sikeresen el is végeztem , mondhatnám azt is hogy a zene az életem része es persze nem tudnám nélkule el képzelni az életem ! Első hangszerem egy kezdő yamaha billentyü volt amivel elég sokáig játszottam aztán a egy kis családi támogatással sikerült vennem egy korg pa 50 sd -t most még mindig ezen a hangszeren játszom . Idők teltével játszottam trombitan ,harmonikán ,gitáron . A zenéles szamomra a megnyugvást jelenti igy hát sokszor egy stresszes nap után alig várom zenélhessek! nagyon köszönöm a befogadást és igyekszem aktiv tagja lenni a csoportnak , csapatnak !



Avatar
Mauglidyro
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 7
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2019.05.02. 20:37
Hangszer: Villanycsengő, 3 fázisú elektromos brácsa
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Adott köszönetek: : 68 alkalommal
Kapott köszönetek: : 412 alkalommal
Kapcsolat:

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 61741Hozzászólás Mauglidyro
2019.05.09. 19:37

Üdv Mindenkinek.

Szerintem nincs értelme titkolni a kilétemet, mert más nem a tagok, a staff rájöttek volna maguktól (főleg, hogy a staffnál szavazás volt a visszatérésemből), és én sem voltam túl titokzatos az adatlapomon.
Most kezdjük tiszta lappal.

Horváth Róbert vagyok ... Lánykori nevemen Rodymusic :D
Hajdúböszörményben élek. 21 éves vagyok. Mostmá' Munkanélküli :D :lol: ... De teszünk róla, hogy ez hamarosan változzon. Addig is a hobbymnak szeretnék élni ez idő alatt.

Amint látjátok, újra itt vagyok. 1 év telt el az ominózus eset óta.
Ezalatt történtek velem jó és rossz dolgok egyaránt, sőt még olyan dolgok is, amik már önmagukban is megérdemeltek volna egy-egy beszámolót. Bár ezt az időt, sajnos nem hozza vissza semmi.
1 év ... Egy év azért az nagy idő.
- Végre nem nyomaszt már az érettségi
- Nem soká meglesz a szakképesítésem,
- Fejlődött a stúdióm (ennek nagyobb részét bár előző pályafutásom alatt már lespoilereztem)
- És fejlődött sokat a személyiségem (Részben köszönhető a szakmai gyakorlatomnak, illetve a fórum nélkül eltöltött 1 évnek)
- Rájöttem, nem haragudhatok senkire az akkor kialakult helyzetért, csak magamra.

És köszönetet szeretnék mondani a Staffnak, hogy helyt adtak a kérelmemnek, és befogadtak újból.
Ígérem a jövőben megpróbálom egy kicsit visszafogottabban kifejteni a véleményem.

Addig is, Pacsi mindenkinek :777


Digitális "földrengés-szimulátor": Behringer NX4-6000, Qu16, Dbx Pa2, 2x Garry Lite15, 2x Turbosound Milan M15b
Kapkodós cájg: Behringer XR12 ,Behringer NX4-6000, Dbx Pa2, 2x Garry Lite12, 1x Turbosound Milan M15b

Mycronet
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.05.31. 12:47
Hangszer: Korg pa4x Professional
Kapott köszönetek: : 9 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 65609Hozzászólás Mycronet
2020.05.31. 19:07

Sziasztok!

Laci vagyok 37-éves.
Ajkán születtem, jelenleg is ott élek.
Kis koromban kaptam a szüleimtől egy szinti, amit nagyon meg szerettem. Kaptam mellé pár magyar mulatós kotta könyvet, amit egy évre rá már kívülről fújtam. Gyorsan tanultam. Évekig játszottam, de a szinti megadta magát így más elfoglaltság után néztem.
Haverok, buli, stb... De mindig hiány éreztem vólt.
Azt végül vissza tértem a zenéléshez. vettem egy korg pa700-at, ezt követően egy PA-4X-prot. Zenélek, énekelek, és dj-ként is tevékenykedem. Dalokat írok, zenét szerkesztek, komplett stúdiót építettem ki.

Mind emellett gyàri munkásként is dolgozom, így elég kemények a napjaim, de szeretem, és élvezem.



Roland_85
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.01.02. 21:29
Hangszer: Roland E-50
Adott köszönetek: : 3 alkalommal
Kapott köszönetek: : 18 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 67080Hozzászólás Roland_85
2021.01.04. 22:19

Sziasztok!
Molnár Rolandnak hívnak, Hevesen lakom, 35 éves vagyok, 3 gyermekem van. Két fiú, egy lány (a lány és egy fiú, akik másodjára jöttek a világra, ikrek). Szüleimet zenészeknek mondhatom, édesapám (aki már nincs közöttünk) 17 éves korától mondhatni, hogy olyan 55 éves koráig zenélt (szinti, harmónika) lakodalmakban, bálokban, édesanyám pedig olykor olykor vele tartott, ő brácsán játszott. Jómaga 6 évet jártam zeneiskolába zongorára. Így ragadtak rám innen is meg onnan is a zenei világ ismeretei, "hangjai". Édesapám Roland E-38 és Yamaha PSR-230 típ. szintijein nőttem fel, nekem egy Roland E-50-em van és egy Casio elektromos zongorám. Hobbiból saját magam és a családom, ismerősök, kollégák szórakoztatásából és "nyugtatóként", kikaocsolódás céljából szoktam zenélgetni. Szabadidőm nem sok van a 3 gyerkőc mellett (3 éves és 1 évesek). De szeretek én is sportolni, futni, kondizni, ha tehetem. Egyébként tűzoltóként dolgozom a mindennapokban. Örülök, hogy a zenésztársadalom ezen fórumának, internetes oldalának a tagja lehetek!



Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2375 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 67081Hozzászólás ---Qgli---
2021.01.05. 17:49

Nem vagyunk messze egymástól....
( Itt tanítok a zeneiskolában )



Roland_85
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.01.02. 21:29
Hangszer: Roland E-50
Adott köszönetek: : 3 alkalommal
Kapott köszönetek: : 18 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 67107Hozzászólás Roland_85
2021.01.14. 22:29

Hmm... Kicsi a világ :) 😀
És milyen hangszeren tanítod a diákokat?



Kispunó
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.11.28. 08:28
Hangszer: Korg pa600, Yamaha TYROS 2
Kapott köszönetek: : 10 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 68459Hozzászólás Kispunó
2022.09.11. 11:57

Üdv! Rubóczki László vagyok a vas megyei Nemládonybol.
Három évet jártam zeneiskolába trombitazni tanultam, pedig engem a dob és billentyűs hangszerek érdekeltek.
Ifjú koromban alakítottunk egy zenekart ahol a dobot püföltem, magamtól tanultam meg dobolni. Zenekarunk feloszlott, majd jópár év kihagyás után vásároltam egy korg pa2x szintetizátort. Zene elmélet szinte feledésbe merült, de az interneten nagyon sokat segített pótlásra tanulásra.
A 2x, után pa600, és jelenleg korg pa700 ,és egy Roland bk3
van. Az oldalon a korg szintetizátor kezelésében stílus szerkesztésben tudok segíteni, bár nem vagyok profi de amiben tudok segítek, én is sok segítséget kaptam. Ezeket a dolgokat kihívásnak veszem és amikor sikerül megoldani az fantasztikus. Köszönöm a lehetőséget.
Sokat böngésszen az oldalatokat, nagyon sokat segített.
Köszönöm szépen!!!



martinblank
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.10.01. 07:27
Hangszer: Basszusgitár
Kapott köszönetek: : 6 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 68551Hozzászólás martinblank
2022.10.06. 16:34

Sziasztok!

Bence vagyok, 32 éves. Még tinédzser koromban kaptam az első basszusgitáromat, aminek köszönhetően több évig vendéglátózhattam. Ezt követően egy évtizedet külföldön töltöttem a vendéglátás egy másik szakágában.
Most hogy újra itthon élek, már saját családdal, újra előkerültek a hangszerek és ezzel együtt a szintetizátor is. Munkám melett ez a legfőbb hobbim, így igyekszek minél több időt ezzel tölteni.
Jártas vagyok gitár/basszusgitár, fotó-videó-hang szerkesztésben. Programozási nyelvekben :)



Avatar
lukylac
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2022.10.01. 11:47
Hangszer: Tyros 2 / Motif XS6 / Ketron SD40 / SD1
Tartózkodási hely: Pest megye
Adott köszönetek: : 15 alkalommal
Kapott köszönetek: : 51 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 68578Hozzászólás lukylac
2022.10.16. 11:41

Sziasztok,

Lukács Laci vagyok 42 éves, B.A.Z. megyében születtem, a 90 évek végéig itt is laktam, majd a főiskolai tanulmányok a főváros közelébe hoztak. Jelenleg Pest megyében élek (Szada), a zene iránti rajongás már gyermekkorom óta kísér. Édesapám fiatal korában dobolt és mindig is rajongott a hangszerekért, ez is megfűszerezhette a fiatal éveimet. Zeneiskolai pályafutásom nem volt hosszú, 4 évig tanultam fúvós hangszeren (trombita) de mindig is a billentyűs hangszerek rabja voltam. Az első komolyabb hangszerem (PSR-220) viszonylag későn, 17 éves koromban kaptam, autodidakta módon tanultam billentyűzni. Stílusban a funky és a smooth jazz ami nagyon közel áll a szívemhez, nagyon szeretek improvizálni. A főiskolai évek alatt nagy örömömre összehozott a sors hasonló zenei érdeklődésű kollégákkal és egy kis zeneteremben kiélhettük szenvedélyünket, ami a későbbi években is visszatérő program volt a főváros bérelhető zenetermeiben :) A villamosmérnöki pálya maradt a hivatásom, a zene pedig hobbiként kísér, nem is tartom magam zenésznek, de a rajongásom határtalan. Ami a billentyűs hangszereket illeti két arranger után a (PSR-220 majd PSR-550) az elektromos zongora (Yamaha P90 majd S90ES) és a szintetizátor (MO6 majd Motif XS6) világába csöppentem egészen 2022-ig, amikor visszatért az arranger egy Tyros 2 személyében.
Saját ötleteimet, próbálkozásaimat az XS6 szekvenszerén kamatoztattam, talán a Motif kezelésében vagyok leginkább jártas, zenéhez kapcsolódó szoftvereket eddig nem igazán használtam (most igyekszem pótolni). A család mellett a szabadidőt a kerékpár és a zene tölti be ismét, igyekszem segíteni, amiben tudok és örülök, hogy rátaláltam az oldalra.



zotya
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.01.07. 16:13
Hangszer: Roland EXR-5s
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapott köszönetek: : 9 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 68989Hozzászólás zotya
2023.01.14. 11:52

Sziasztok!

Ligárt Zoltánnak hívnak, Miskolcon élek 52 éves vagyok és kezdő szinten gyakorlom a szintizést, de lassan érünk messzire. Most jelenleg egy ROLAND EXR-5s szintetizátor van a birtokomban. Köszönön a befogadást a csoportba és bízok benne, hogy valamilyen formában én is tudok majd segíteni a kollégáknak. Kedvelem a mulatós és a retro stilust. Remélem, hogy sok jó dolgot meg tudnak még velem osztani amiböl tanulhatok és tapasztalatok szerezhetek!
Próbálok a fórum értékes tagja lenni és bárkinek segíteni amiben csak tudok.
Megtisztelésnek tartom, hogy itt lehetek köztetek!


A zene pontosan oda repít, ahol lenni akarsz.

Új hozzászólás