Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Barátság

Bármely téma, amely nem hangszerekkel kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Joe83
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2012.01.20. 20:36
Hangszer: Yamaha Tyros 4
Tartózkodási hely: Pest megye
Adott köszönetek: : 902 alkalommal
Kapott köszönetek: : 764 alkalommal

Barátság

Hozzászólás: # 43127Hozzászólás Joe83
2016.07.20. 20:46

Nos ezt a topikot azért nyitottam, mert nem találtam olyan részt, ahová írhattam volna. Úgy gondolom, aki itt a fórumon aktív és régóta jelen van, az szerintem biztosan össze barátkozott itt pár kedves emberrel. Illetve igazi barátokra lelt. Szóljon ez a rész az itt kialakult barátságokról. :777
Én örülök, hogy ilyen kiváló embereket ismerhettem meg! Remélem ezzel többen is így vagyunk itt :777


Yamaha Tyros 4, Behringer X-Air XR12, 2db Behringer DR112 DSP, Sennheiser e845s...

Avatar
Joe83
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2012.01.20. 20:36
Hangszer: Yamaha Tyros 4
Tartózkodási hely: Pest megye
Adott köszönetek: : 902 alkalommal
Kapott köszönetek: : 764 alkalommal

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43128Hozzászólás Joe83
2016.07.20. 20:52

Mai nap a munkahelyemen meglátogatott Zongorista28 Józsi barátom! Igazi élmény volt, mind a kettőnknek! Bár a munkám miatt nem sok időnk volt beszélgetni, de úgy érzem, tartalmas eszmecsere futtatás volt. És hogy lássátok, milyen amikor egy zongorista lecseréli a billentyűket markolóra! :777
Köszönöm druszám, hogy láthattalak :777

és ugye a bizonyítékok magukért beszélnek! :lol: :lol: :PPP :PPP
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.


Yamaha Tyros 4, Behringer X-Air XR12, 2db Behringer DR112 DSP, Sennheiser e845s...

Avatar
tacso
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2014.01.25. 15:35
Hangszer: Korg Pa3x 61 Muzikant, Ibanez Rg, Hk Ludas Impact,
Tartózkodási hely: Kópháza
Adott köszönetek: : 2142 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1898 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43130Hozzászólás tacso
2016.07.20. 22:13

Én is nagyon örülök a topiknak, mert úgy érzem nagyszerű barátokra leltem, remek embereket, igazi tehetségeket és karaktereket ismerhettem meg! A fórumtali nagyon fontos és óriási élmény volt! Sokkal jobban érthetőek és hitelesebbek a hozzászólások, sokkal hatékonyabb együttműködést eredményez a személyes találkozás! Remélem, hogy Mindtöbettekkel találkozhatok mihamarabb! :777


Egy dologban biztos vagyok! Nem vagyok tévedhetetlen!

Avatar
Rolandbk5
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 1183
Csatlakozott: 2013.10.12. 00:45
Hangszer: Yamaha Genos
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Adott köszönetek: : 1063 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1090 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43131Hozzászólás Rolandbk5
2016.07.21. 06:26

Sziasztok,

Amikor regisztráltam ide, akkor azt gondoltam, hogy ugyanolyan szájzenészek leszek itt is, mint más hasonló oldalakon. Csalódtam. Nem mondom, hogy itt nincsenek olyanok, de itt több a nem olyan.
Örülök annak, és jól esik, hogy innen a forumról zenész kollégák felhívnak, akár tanácsot kérnek, vagy csak annyi, hogy mi van velem. Ez természetesen részemről is tud működni, néha nem azért kell felhívni valakit, hogy szakmázni, hanem csak dumálni egy kicsit. Bubának meg Malkónak szoktam mondani, hogy erre mifelénk nincsenek olyan összetertó zenészek, és hogy mennyire nagy kár, hogy olyan messze laktok. Így marad a telefon, vagy a személyes találkozók, persze ha össze tudjuk hozni.
A találkozókkal kapccsolatban, szerintem nem lenne rossz, ha több is tudna lenne egy évben, és nem azon lovagolnánk, hogy ki mikor és miért nem jött vagy jött el. Legyen és aki csak egy ilyenre tudna jönni, az egyre jö, de aki mindegyiken ott tud lenni, annak meg csak örülni lehet.

Örülök ennek a fórumnak, és csak így tovább ... :777



Avatar
Zongorista28
Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2012.09.13. 21:58
Hangszer: Yamaha DGX-620, Yamaha PSR-S970, Roland E-5
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszönetek: : 494 alkalommal
Kapott köszönetek: : 707 alkalommal

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43137Hozzászólás Zongorista28
2016.07.22. 08:17

Nagyon jó volt látni téged druszám! Bearanyoztad a napomat! Áh, gyerekek Gohsti az ország legjobb markolósa! Úgy lavíroz azzal a masinával, mintha csak egy személy autó lenne! Nagyon komoly szinten nyomja! :yahoo:

...hát igen! Van itt egy pár emberke, akit embertelenül megszerettem! Bármikor, bármiben, gyerekek ott vagyok!


A rögtönzés világa: A Jazz

Oscar Peterson,a Zongoristák mértékegysége

Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43141Hozzászólás Bubamara
2016.07.22. 11:09

Valóban nagyon nagy CSAPAT.
Korábban ott voltam a 2-3 meghatározó fórumon, de inkább csak a civakodás és nagyképűsködés volt napi szinten, így évekre kihagytam a dolgot. Aztán ha jól emlékszem Zsolti jelezte, hogy van egy frankó zenei fórum, amely más lesz, szakmaibb és barátibb a korábbiaktól, és így regisztráltam 2012 tavaszán.
Azóta annyi pozitív dolgot, érzést, segítséget, barátságot és jó ismerőst adott ez az oldal nekem, hogy fel sem lehetne sorolni. Igazán sajátomnak tekintem. Naponta többször feljövök, az új jelentkezőket megnézem, megrostálom. Mert az ocsúnak nincs helye a tiszta mag között. Telefonon tartom napi, heti szinten a kapcsolatot sok taggal, akiket talán bátran nevezhetek barátomnak, hiszen annyi tartalmas beszélgetés van mögöttünk, sokakkal a személyes ismeretség nélkül is. Segítőkészség, tisztelet, és alázat a másik ember iránt. A fórum magjára jellemző tulajdonságok, melyet őrizni és becsülni kell.
Köszönöm NEKTEK!


Buba

Avatar
Joe83
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2012.01.20. 20:36
Hangszer: Yamaha Tyros 4
Tartózkodási hely: Pest megye
Adott köszönetek: : 902 alkalommal
Kapott köszönetek: : 764 alkalommal

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43233Hozzászólás Joe83
2016.07.31. 18:43

Zongorista28 írta:Nagyon jó volt látni téged druszám! Bearanyoztad a napomat! Áh, gyerekek Gohsti az ország legjobb markolósa! Úgy lavíroz azzal a masinával, mintha csak egy személy autó lenne! Nagyon komoly szinten nyomja! :yahoo:

...hát igen! Van itt egy pár emberke, akit embertelenül megszerettem! Bármikor, bármiben, gyerekek ott vagyok!

Áhh a druszám kicsit túloz :)
Bár, ha úgy tudnék zenélni, ahogyan a markolóval bánni, akkor talán még fellépéseket is vállalnék..
De így, megmaradok amatőr klimpírozónak.. :lol: :lol: :lol:

Nagyon örülök, hogy ilyen kiváló embereket ismerhettem meg itt a fórumon :777
Szerencsére vagyunk páran :777


Yamaha Tyros 4, Behringer X-Air XR12, 2db Behringer DR112 DSP, Sennheiser e845s...

Avatar
B.Bazsi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.03.12. 21:02
Hangszer: Roland BK9
Tartózkodási hely: Heves megye, Sirok
Adott köszönetek: : 1042 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1461 alkalommal

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43241Hozzászólás B.Bazsi
2016.08.01. 19:18

Srácok, nekem markolóm nincs, de egy erdei "pokémonvadászatra" szívesen elviszek bárkit ha "rajzanak a sárga meg barna jószágok" az erdőben, ha éppen nincs szezonjuk akkor meg egy jóízű stampóra, jóízű beszélgetésre, jóízű zajongásra... Jelezzetek ha Egerben vagy Sirokban jártok!!! :777 :777 :777


Roland Bk9, Soundcraft ui16, Audio-Technika AE4100, dB opera 15, dB Cromo 10.

Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43299Hozzászólás Bubamara
2016.08.06. 07:25

Tegnap vintage találkozót tartottunk. Meglátogatott Nándi (Powersparc) kolléga és odapörköltünk a szülinaposnak N264, valamint nagynénjének a Trinitynek egy kicsit. Jót dumcsiztunk a világ dolgairól és a vasakról. Igazán f@sza volt.

Kép

Kép


Buba

Avatar
tacso
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2014.01.25. 15:35
Hangszer: Korg Pa3x 61 Muzikant, Ibanez Rg, Hk Ludas Impact,
Tartózkodási hely: Kópháza
Adott köszönetek: : 2142 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1898 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Barátság

Hozzászólás: # 43300Hozzászólás tacso
2016.08.06. 07:29

Húúú az a jó kis kuckó... :777


Egy dologban biztos vagyok! Nem vagyok tévedhetetlen!

Új hozzászólás