Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Ellentétes vélemények...

Bármely téma, amely nem hangszerekkel kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 21
Hozzászólások: 2911
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2376 alkalommal

Re: Logic Pro X

Hozzászólás: # 62105Hozzászólás ---Qgli---
2019.05.26. 11:30

powersparc írta:
2019.05.26. 08:18
én inkább a skálatan III-at várom. :D
Előtte elküldjem neked lektorálásra professzor úr?



Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 62106Hozzászólás Admin
2019.05.26. 11:41

Sziasztok!

Ezt, ha megy kulturált körülmények között, akkor itt vitassátok meg, ha nem akkor PÜ-ben vagy személyesen... csak ne egy jó téma alatt.
Ha akad benne személyeskedés nélküli, szakmailag színvonalas megállapítás az majd átkerül a helyére, ami pedig meddő személyeskedés azt töröljük.

Köszönöm,
Admin :777


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 21
Hozzászólások: 2911
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2376 alkalommal

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 62115Hozzászólás ---Qgli---
2019.05.26. 18:49

Nem idiótázok, mert rájöttem, hogy te tényleg okos vagy! De komolyan mondom!!! Szinte minden témában otthon vagy... Remélem a fórumtalálkozóra jössz...



Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 21
Hozzászólások: 2911
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2376 alkalommal

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 62118Hozzászólás ---Qgli---
2019.05.27. 03:43

powersparc írta:
2019.05.26. 19:42
Kár volna a többiek hangulatát cívódásokkal elrontani,
Cívódás???
Soha nem volt célom cívódni! Én mindig a saját igazamat bizonyítottam! Amit tanítok ( zeneelméletet és keyboardot ), abban mindegy egyes szavamért vállalom a felelősséget!
Nem azért megyek a találkozóra, hogy bárkivel összevesszek, vagy konfliktust okozzak. A célom a növendékeim körében is az, hogy a gyerekeket az igényes zene irányába tereljem. Ezt a nézetemet az utóbbi időben megpróbálom kiterjeszteni a felnőtt zenészekre is! Az előadásaimmal is szeretnék hozzájárulni a vendéglátós zenészek tudásának javításában. Ha már azt elérem, hogy egy-két zenész, aki eddig Fm akkordot fogott, az ezután Fm7-et vagy Fm9-et fog, akkor már érdemes volt! Aki ezen a szinten túl van, annak is megpróbálok hozzájárulni ahhoz, hogy még egy kicsivel többet játsszon és egy kicsit fejlődjön!



Avatar
Mauglidyro
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 7
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2019.05.02. 20:37
Hangszer: Villanycsengő, 3 fázisú elektromos brácsa
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Adott köszönetek: : 69 alkalommal
Kapott köszönetek: : 420 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Hangtechnika - Használhatóság, felhasználói tapasztalatok

Hozzászólás: # 66405Hozzászólás Mauglidyro
2020.09.07. 17:11

Admin írta:
2020.09.07. 07:00
Egy darabig gondolkoztam, hogy @---Qgli--- hozzászolását, vagy mindkettőt, átrakjam-e az Ellentétes vélemények témaba, de nem teszem. Ennek itt és most vége.

@powersparc kaptál már néhány esélyt, de ismét bebizonyítottad, hogy valóban egy hatalmas bunkó vagy és ha bárkinek más a véleménye, akkor azt nem vagy képes normális keretek között megvitatni vagy urambocsá' elfogadni.
Állandóan odaszólsz, sunyin utalgatsz, persze ha visszakapod, akkor téged mindenki bánt, összefognak ellened, nem lehet véleményed, pedig te csak...most kapod meg tőlem a második 2 hetes tiltásod és hogy egy klasszikussal éljek, ha ezek után sem vagy hajlandó normálisan viselkedni, akkor el lehet innen menni... több hozzászólást ezzel kapcsolatban nem tűrök el az oldalon és nem kérek se PÜ-t, se mail-t, se semmit!
Ha szabad megjegyeznem ...

Én azt mondom felesleges új esélyt adni neki ... Többszörös vissza eső, és igazi provokátor gépezet.
Én már sokkal kevesebbért is IP bant kaptam, akkor Ő miért "garázdálkodhat" szabadon?
Ne értsd félre, lehet velem van a probléma, de félig-meddig Ő is a felelőse annak, hogy annó az történt ami.

Érdekes mód, megtudtam tanulni együttélni a jelenlegi szabályozással, és azóta szerintem egy panasz nem lehet rám :)
De ha valaki nem tud megváltozni, hiába minden.

Ez csak az én személyes véleményem, de szerintem vagyunk még ezzel így egy páran.


Digitális "földrengés-szimulátor": Behringer NX4-6000, Qu16, Dbx Pa2, 2x Garry Lite15, 2x Turbosound Milan M15b
Kapkodós cájg: Behringer XR12 ,Behringer NX4-6000, Dbx Pa2, 2x Garry Lite12, 1x Turbosound Milan M15b

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 66406Hozzászólás Admin
2020.09.07. 17:43

@Mauglidyro átraktam ide, hogy ne legyen "szétoffolva" a hangtechnika topic.

Nem tudom, hogy anno mi volt a te ügyed, akkoriban kevésbbé vettem részt aktívan a fórum ügyeiben, de szerintem ezt ne is feszegessük, megtörtént, elmúlt, itt vagy, gondolom te is máshogyan állsz hozzá és senki sem veti a szemedre, hogy mi történt.

Power amellett, hogy egy űber bunkón tud viselkedni és nem bírja elviselni ha valaki másképpen gondolkozik vagy ha nem az övé az utolsó szó, alapvetően hasznos tag. Ez az egy oka, hogy eddig nem raktam ki, de ez volt az utolsó lövése. Túl sok emberkével volt hasonló " csörtéje" - elég ebben a topicban szétnézni - ahhoz, hogy kompenzálni tudja a megnyilvánulásait az aktivitásával.

Nem akarok hasonlítgatni, mert az első bekezdés miatt, alma lenne a körtéhez, de én azt az elvet vallom, hogy csak végső esetben tiltok végleg. Légyszi ne álljatok bele, mert csak lovat adtok alá, menjetek el mellette és cserébe megígérem, hogy nincs több "garázdálkodás", ha nem kíván békében együtt fórumozni Mindenkivel, akkor következő hasonló alkalommal szó nélkül repül (kivétel ha esetleg szándékosan provokálja valaki).

Kérek mindenkit, hogy ne szülessen több hozzászólás ezzel kapcsolatban, mert egyrészt felesleges tovább ragozni, másrészt nem lenne fair "kibeszélni" senkit nyilvánosan a tiltása alatt.

Köszönöm! :777


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Új hozzászólás