Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Ellentétes vélemények...

Bármely téma, amely nem hangszerekkel kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 60216Hozzászólás Admin
2018.12.11. 18:55

A reakciód egy hatalmas öngól. Attól hogy keveset szólok hozzá, aktívan olvasom minden nap a fórumot, ha te nem is érted, jópár embert fel tudnék sorolni innen a fórumról, aki érti hogy honnan bújt ez elő belőllem ;) Bízom benne hogy valóban legtöbbször a jószándék vezérel, de talán nem ártana időt szánnod a hozzászólásaid, "vitáid" visszaolvasására és akkor te is rájönnél miért reagáltam azt amit.
Én részemről lezártam, hisz rám is vonatkozik a fórumszabályzat, ennyit még talán megbír a gumiszoba többet már nem.


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60218Hozzászólás Admin
2018.12.11. 19:12

Csak átraktam ide, itt jobb helye van eme magasröptű eszmefuttatásnak, de itt sem kívánom folytatni. Vedd úgy hogy igazad van, az ellenkezőjét neked úgy sem lehetne bizonyítani ;)


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 10
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60230Hozzászólás Bubamara
2018.12.13. 10:23

Nándi!
Kérlek, visszafogottabban és megfontoltabban írd ki magadból a világfájdalmat.
Csak két egyszerű tényre hívnám fel a figyelmedet.
Félkockaként nem kezdenék vitát programokat és azok funkcióit illetően egy programozó informatikussal.
Fórum VIP tagként megpróbálnám tiszteletben tartani a FÓRUM TULAJDONOSÁT.
Lehet, nem vagy képben ezzel, de bizony ez az Admin fóruma. Ő hozta létre, Ő tartja fenn és Ő finanszírozza.
Köszönöm, hogy elolvasod!


Buba

Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 10
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60231Hozzászólás Bubamara
2018.12.13. 10:24

Le is vertem újra minden villanykörtét. :D


Buba

Avatar
Karesz
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2011.09.24. 15:23
Hangszer: Novation remote sl 49,Yamaha DXR 10 MK2,DBX PA2
Tartózkodási hely: Cegléd
Adott köszönetek: : 1878 alkalommal
Kapott köszönetek: : 744 alkalommal

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60232Hozzászólás Karesz
2018.12.13. 10:55

Én már többször is,de mindig visszakerül :D :D :D :D



Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60234Hozzászólás Admin
2018.12.13. 16:48

Bubamara írta:Nándi!
Fórum VIP tagként megpróbálnám tiszteletben tartani a FÓRUM TULAJDONOSÁT.
Lehet, nem vagy képben ezzel, de bizony ez az Admin fóruma. Ő hozta létre, Ő tartja fenn és Ő finanszírozza.
Sziasztok!

Csak az esetleges félreértések elkerülése végett, nehogy olaj legyen a tűzre, igen én hoztam létre a fórumot, én finanszírozom és a technikai részt én tartom fent és örülök hogy használjátok, de csak ezért nem várok bármilyen kitüntetett bánásmódot. Nem vagyok se mindentudó, se a szakmámban tökéletes, se szent, se sérthetetlen. Elfogadom mindenki álláspontját, ha hibázom vagy más felnyitja a szemem egy témával kapcsolatban akkor ha néha nehezen is, de elismerem és ezt is várom el mindenkitől. Azt pedig ne felejtsük el, hogy az igazi fentartás a teljes Staff érdeme, mert a napi adminisztráció, moderáció nélkül már rég összeomlott volna az egész fórum.

Nem fogom folytatni ezt a vitát sem, hiszen felesleges. Kérdezted Nándi hogy Hunhyper-nek miért nem szóltam be... miért tettem volna? Ő leírta hogyan szokta, te leírtad hogyan csinálnád én meg még ennyit sem tettem csak válaszoltam a kérdésre hogy van e olyan progi ami tud kategorizálni. Nem írtam hogy a tiéd f@szság, azt sem hogy ez enyém jobb. Te elkezdted hogy a tiéd miért jobb, erre megint nem kezdtem vitát, csak ajánlottam még egy megoldást ami nekem tetszett, de oda is írtam hogy "nincs véleményem arról hogy melyik a jobb módszer". Egyszer sem írtam hogy a tiéd sz@r! Erre megint jöttél... Túlreagáltam? Így lenyugodva nem tartom kizártnak. Ha ez az első ilyenünk lett volna, akkor talán észre sem veszem, de nem így van. Több, mint 7 éve megy ez a fórum, soha sem volt hasonló vitám senkivel, pedig megfordultak itt nehéz arcok és én is voltam sokkal aktívabb. Te a négy év alatt azért jópár emberkével konfrontálódtál és nem csak a két nagyobb vitádra gondolok. Nyilván érzékenyebben reagáltam mint kellett volna, de szerintem neked sem ártana kicsit elgondolkoznod miért van ennyi vitád. Én azt sem zárom ki hogy segíteni akarsz, ezt le is írtam, de akkor meg a stílusra figyelj jobban, néha nekem sem ártana, de ezt tudom is magamról és megpróbálok figyelni rá.


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60236Hozzászólás Admin
2018.12.13. 20:17

Nándi, te egyáltalán elolvastad azt amit Buba után írtam? Talán én vagyok az egyetlen, aki még soha nem találkozott innen személyesen senkivel, ergo nem is sörözöm senkivel. Sérelmezed, hogy senki nem áll eléd hogy elmondja mi a baja veled, én most megtettem, nem lesből, hanem a szemedbe, nem mások véleményét tolmácsolva, hanem a sajátom elmondva... ez sem jó :pardon:
De még azt sem állítottam hogy haszontalan vagy, az én szememben a fórum egyik leghasznosabb tagja vagy, aki egyben néha a legbomlasztóbb tud lenni (ha van ilyen szó). Javaslom koncentrálj az előbbi jó tulajdonságodra és felőlem onnantól nem hallasz.
A Buba részéről említett tiszteletet kezeld úgy ahogy szerintem kellene értened. Én soha sem állnék le vitatkozni a teljesség igénye nélkül pl.: Almatom-al játékstílusról, Qgli-val zeneelméletről, Bubával a hangszerek belsejéről, Kissata-val samplerezésről, Pityuval a VST-ről és még sorolhatnám. Ha más a véleményem valamiről azt leírnám, mert ezért fórum a fórum, de azt odafigyelve a stílusra és további nem egészséges vitába nem keverednék velük, mert tisztelem őket amiatt hogy a kisujjukban több tudás van a témával kapcsolatban mint bennem összesen, mégha nem is értek egy valamiben egyet velük. Ez nem csak az ő kiváltságuk, az alapvető tiszteletet mindenkinek megadom, senkire se akarom rátukmálni a saját igazam és ne érts félre, nem azt mondtam hogy mindegyikükbe belekötöttél már. Leírnám egyszer és el is engedném, anélkül hogy elkezdjem győzködni őket a vélt igazamról. Te sokszor esel ebbe bele, most sem én győzködtelek, sőt még véleményt sem írtam a tiédre, de te fújtad a te oldalad, pedig én nem akartam meggyőzni senkit, még ellened se beszéltem.
Pénzt nem is akartam szedni soha, nem is fogok. Ez a hobbim, azért csinálom hogy ilyen emberek írásait olvassam akiket pl. fentebb is említettem és tanulhassak nálam okosabbaktól.
Azért mert velem nem vagy jóban nem leszel kizárva, nem is engedném, egyrészt kisstílű lenne, másrészt csak etetném a valótlan elméletet ami a fejedben van. Ha viszont a fórumon több taggal szemben is folytatod ezt a viselkedést akkor javasolni fogom a tiltásod, de akkor sem fogok egyedül dönteni. Köszönöm ha elolvastad. Mielőtt erre is élből válaszolnál, javaslom törj össze pár izzót fent ;)

Egyébként, amivel a legjobban fel tudsz húzni, hogy te ezt a fórumot általában csak szapulni tudod... Ha valóban csak rosszat tudsz róla mondani akkor miért vagy itt? Ebben semmi rossz szándék, komolyan érdekel.


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60242Hozzászólás Admin
2018.12.15. 23:30

Ez a hozzászólásod is azt bizonyítja amiket eddig is leírtam, amellett hogy tudsz te hasznos is lenni, egy arogáns.... Megyek összetörök pár izzót és sem pazarlom rád az értékes időmet a továbbiakban kedves powersparc ;)

Amúgy ha a mindenhez is értesz, nem vágom miért nem csináltad még meg a saját fórumod, ami jobban pörögne a világegyetemnél, aminek nem lenének olyan tagja akik ellened szövik galád terveiket, aminek több tagja lenne mint ennek és ahol mindenki napi 100x szólna hozzá mindenhez. Lehet megfogadom a tanácsod és elnézek egy pszichológus, kifelé jövet pedig kérek neked is egy időpontot, majd ő eldönti melyikünknek van rá nagyobb szüksége ;) Részemről lezártnak tekintem a kettőnk vitáját.


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 21
Hozzászólások: 2912
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2377 alkalommal

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60245Hozzászólás ---Qgli---
2018.12.16. 08:20

Kedves Admin!

Az utóbbi időben már inkább nem szólok hozzá semmihez, mert van egy idióta, aki mindenbe belepofázik és ( úgy gondolja ) mindenkitől mindent jobban tud. Vagy két hónapja töröltetni akartam magam a fórumról, mert ez az idióta olyan szinten idegesített. Akkor Buba barátommal beszéltem telefonon és egy olyan tippet adott, amit ( kipróbáltam ) és azóta betartok. Lám, nemcsak nem vagyok ideges tőle, hanem már most véleményt is írok!
Azóta nagyon fontos szabály számomra:
Ahol ki van írva a felhasználó név és ott az adott idióta neve szerepel, azt a bejegyzést egyszerűen figyelmen kívül hagyom. Már az első szavát sem szabad elolvasni!!!
Bevált...



HunHyper
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2012.06.26. 14:50
Hangszer: KETRON EVENT
Tartózkodási hely: Ausztria
Adott köszönetek: : 1985 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1811 alkalommal

Re: Ellentétes vélemények...

Hozzászólás: # 60254Hozzászólás HunHyper
2018.12.17. 07:06

Mikor érjük meg, hogy egy zenével kapcsolatos bejegyzéshez ilyen mennyiségü és terjedelmü kommentet írnak a kedves felhasználók...
Mi lenne, ha nem problémának tekintenétek az eltérö véleményeket, hanem egyszerüen más nézöpontnak...
A problémát és a stresszet magának generálja az ember... semmi értelme... :D
Gondoljátok a problémákat kihívásnak... Nem mindig kell megnyerni egy "csatát"... Az a legjobb megoldás, ha mindkét fél elégedett...

Na mindegy... Szerintem fölöslegesen pazaroljátok el értékes energiátokat ilyen butaságokra... Ez az én véleményem, lehet vele nem
egyetérteni, attól még jól fogok aludni... :D

Szép napot és várom a "szakmai" hozzászólásokat...


"Még mindig csak amatőr vagyok..." :D
KETRON Event - Kurzweil Artis 7 - Allen & Heath QU-SB - DBX DriveRack PA2 - QSC K10 - Austrian Audio OD505

Új hozzászólás