Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Gumiszoba

Bármely téma, amely nem hangszerekkel kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

almatom
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 141
Hangszer: Ketron SD90
Adott köszönetek: : 110 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1134 alkalommal

Re: Gumiszoba

Hozzászólás: # 66374Hozzászólás almatom
2020.09.03. 20:38

Az én teóriám az, hogy ha az amerikai elnökválasztást letiltják a hagyományos szavazás módszeréről (odasétálok, x-elek, bedobom a szavazatom) és online fogják megtartani a szavazást, akkor nincs kérdés számomra, hogy ezzel a vírussal mit és ki ellen akartak elérni!

Asterix
Globális Moderátor
Hozzászólások a témában: 232
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 1780 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2773 alkalommal

Hozzászólás: # 66375Hozzászólás Asterix
2020.09.03. 22:19

Nagyon csodálkoznék, ha ebbe belemennének... Mert akkor nem kérdés a szavazás kimenetele...

---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 8
Hozzászólások a témában: 342
Adott köszönetek: : 737 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1923 alkalommal

Hozzászólás: # 66412Hozzászólás ---Qgli---
2020.09.13. 19:27

Mivel a csuklóm úgy áll, ahogy.....
Ezért egy kicsit kérincsélnék midi file-t!
Zorántól a "Mi kéne még" c. nóta megvan valakinek? Nekem a 4-es sávon lévő dallam és szöveg lenne fontos, hogy benne legyen, de ha esetleg lenne rajta egy jól megszerkesztett gitár sáv az sem lenne hátrány. ( A célom az lenne, hogy minél kevesebbet kelljen az egérrel mókolnom, mert a csuklómat az egér teszi tönkre. )

Karesz
VIP
Hozzászólások a témában: 261
Hangszer: Novation remote sl 49,Yamaha DXR 10 MK2,DBX PA2
Adott köszönetek: : 1668 alkalommal
Kapott köszönetek: : 686 alkalommal

Hozzászólás: # 66413Hozzászólás Karesz
2020.09.13. 19:38

Ment a pü 8-) 8-)

doxaa
Kiemelt tag
Hozzászólások a témában: 79
Hangszer: Korg
Adott köszönetek: : 376 alkalommal
Kapott köszönetek: : 317 alkalommal

Hozzászólás: # 66435Hozzászólás doxaa
2020.09.18. 10:34

Ti miként értelmezitek a kormány legújabb rendelkezését, miszerint "A szórakozóhelyeket este 11 órakor be kell zárni ".

Bevallom, nekem nem teljesen tiszta. És ahogy olvasgatom a fórumokat, több embernek szintén nem. Mit lehet és mit nem? Hol és hol nem?
Mert mi számít szórakozóhelynek? Kocsma, diszkó, kávézó, oké. Sőt, szerintem még egy mozi is idevehető talán. Bár ebben nem vagyok biztos. Mondanám az éttermeket is, de ahogy tudom a többségének a hivatalos nyitvatartási ideje nem éri el az este 11et, még hétvégén sem.

Én ahogy értelmezem, - és remélem, csak - a "nyilvános" szócska lemaradt a megfogalmazásból (nyilvános szórakozóhelyeket kell bezárni este 11kor), vagyis minden zenés táncos rendezvény megtartható bárhol, ha az a jelenlegi arra vonatkozó szabályzat szerint 500 fő alatti és ZÁRTKÖRŰ. Vagyis, például az utcáról nem ülhetsz be egy kávézóba éjjel negyed 12kor, de ha te azt a kávézót magánszemélyként kibéreled, és ott tartasz egy hajnalig tartó zártkörű szülinapi bulit, akkor azt már megteheted.

Storno a kérdés, kijött a közlöny :cry:

Pumika
VIP
Hozzászólások a témában: 20
Hangszer: Ketron SD7-KORG 01/W
Adott köszönetek: : 929 alkalommal
Kapott köszönetek: : 336 alkalommal

Hozzászólás: # 66437Hozzászólás Pumika
2020.09.18. 15:17

Sajna igaz én is most olvastam. Szomorú ez az egész.

Bubamara
Adminisztrátor
Hozzászólások a témában: 140
Hangszer: Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Adott köszönetek: : 4534 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3362 alkalommal

Hozzászólás: # 66440Hozzászólás Bubamara
2020.09.19. 11:50

Gondolom, azt mindenki látja, hogy ezeknek az intézkedéseknek semmi köze nincs semmilyen egészségügyi vészhelyzethez. Egyetlen céljuk van. Ledarálni a vállalkozásokat és kiűriteni a lakosság pénztárcáját a bevétel kiesés által. Miközben a bizonytalan helyzet hatalmas inflációt generál, ami még tovább rontja az emberek megélhetését.
Kamu itt minden sőt minden is. Nem látom, hová fog vezetni és nem jósolgatok, hogy honnan fúj a szél, de ennek csak csúnya vége lehet.

Buba

---Qgli---
VIP

Hozzászólás: # 66441Hozzászólás ---Qgli---
2020.09.19. 16:00

https://www.alternativhirek.com/2020/09 ... ZJMqr5EpP4

Azt írják, hogy aki nem engedi beadni a védőoltást, azt karanténtáborba kényszeríthetik!!!! KARANTÉNTÁBORBA!!!! Ezek szerint így nevezték el a FEMA táborokat?
Bár ez csak Ausztrália, de szerintem követni fogja az egész világ...
Ha egyáltalán igaz a hír, mert én már semmiben nem hiszek...

BodziLalikirály
VIP
Hozzászólások a témában: 90
Hangszer: Roland E-50, Medeli MC-850, Fujiha F8000, Kawai K1
Adott köszönetek: : 1557 alkalommal
Kapott köszönetek: : 440 alkalommal
Kapcsolat:

Hozzászólás: # 66442Hozzászólás BodziLalikirály
2020.09.19. 21:10

Jajj srácok!!!

Mindig a negatívizmus, meg az összeesküvéselméletek......
Nem szabad csüggedni.....
A lényeg, hogy ne legyünk paranoiásak...... legalábbis a hangok a fejmben ezt suttogják..... :roll: :unknown: :omg:

:D :lol: :777

Lalikirály, ennyi és nem több..!!!

---Qgli---
VIP

Hozzászólás: # 66443Hozzászólás ---Qgli---
Tegnap, 06:53

Nézhetünk mindent pozitívan s tagadhatjuk az összeesküvés-elméleteket, de ha valaki ismeri az összeesküvés-elméleteket és látja, hogy mi történik a világban és körülöttünk, akkor azt tapasztalja, hogy minden úgy történik, ahogy az összeesküvés-elméletekben előre kitalálták!
Tehát: Két-három évvel ezelőtt még én gondolkodtam, hogy vajon milyen eszközzel fogják bekényszeríteni az embereket a FEMA táborokba. Most már látszik. Nagyon okosan kitalálták.
1, létrehoztak egy vírust
2, a média által ( ami az ő tulajdonukban van ) félelmet keltettek
3, megcsinálnak egy oltóanyagot, amiben lehet, hogy nincs semmi káros hatású ( bár én ezt kétlem ), de mindenkinek kötelező
4, aki nem adatja be, azt kikiáltják veszélyes vírushordozónak
5, abban mindenki egyetért, hogy aki veszélyes a társadalomra, azt börtönbe ( karanténtáborba ) kell zárni

Ebben az esetben nagy szerep jut azoknak, akik nem hisznek az összeesküvés-elméletekben, hiszen ők elhiszik mindazt, amit a szájukba ad a média. Ezek az emberek félnek a vírustól és ezáltal karanténtáborokba záratják azokat a társaikat, akik egyébként az igazságért harcolnak!

Mi lesz az eredmény?
A "bólogató birkák" megmaradnak ( ráadásul beoltva! ), akik a háttérhatalom ellen vannak, azokkal meg azt tesznek amit akarnak, hiszen börtönbe vannak zárva!!!

Tehát nekem, mint normálisan dolgozó és normálisan, ésszel gondolkodó embernek két lehetőségem van:
1, vagy bólogató birka leszek és nem gondolkodom,
2, börtönbe zárnak és vagy kinyírnak, vagy "bólogató birkává" tesznek

Kérdés:
Mit is tartalmaz az összeesküvés-elméletek egy része?
Meg kell szüntetni azt, hogy az emberek gondolkodjanak!
El lehet olvasni! Ma már nem titok! A Cion bölcseinek jegyzőkönyvei fent vannak az interneten, elérhető mindenki számára! Csak erős idegzetű embereknek javaslom, mert siralmas, amit tenni akarnak velünk!
Sokan mondják erre a könyvre, hogy ez hamisítvány és nem igaz, ami le van írva. Lehet, hogy hamisítvány, DE!!! Ha egy Mona Lisa festményt valaki lemásol és hamisítja, attól az még Mona Lisát ábrázolja!!!

Új hozzászólás