Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

KorgPA600 magyar kézikönyv

Korg használati útmutatók

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Sambácsi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2012.10.06. 19:03
Hangszer: Yamaha Tyros2,Yamaha F310-TBS, YRS 23.
Tartózkodási hely: Jász-Nagykun-Szolnok m.
Adott köszönetek: : 641 alkalommal
Kapott köszönetek: : 408 alkalommal

KorgPA600 magyar kézikönyv

Hozzászólás: # 67982Hozzászólás Sambácsi
2021.11.28. 12:12

Jó napot kívánok!

Segíteni szeretnék egy PA600-as újoncnak.
Van-e esetleg letölthető magyar nyelvű kézikönyv?

Üdv.Sambácsi



Avatar
SzJosef
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.01.21. 15:43
Hangszer: Korg Pa600
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszönetek: : 33 alkalommal
Kapott köszönetek: : 18 alkalommal

Re: KorgPA600 magyar kézikönyv

Hozzászólás: # 67985Hozzászólás SzJosef
2021.11.29. 11:08

Sambácsi írta:
2021.11.28. 12:12
Jó napot kívánok!

Segíteni szeretnék egy PA600-as újoncnak.
Van-e esetleg letölthető magyar nyelvű kézikönyv?

Üdv.Sambácsi
Tudomásom szerint nincs magyarra fordított letölthető formában egyik változatból se. Hacsak valaki nem gyártott azóta egyet és közreadja. A Fogadó u 3.-ban szerintem lehet próbálkozni, mert van nekik nyomtatott formában, de csak a rövid ismertető, ami nem sokat ér, és nem is akarnak adni. Ilyen nyomtatott nekem is van, de nagyon nehezen sikerült kisajtolnom belőlük. Pedig a frissen vásárolt 600-as papírjait vittem magammal, és a győri hangszerboltos üzenetét, hogy hivatkozzak őrá. Szerencsére a boltos rendes volt, és telefonon rábeszélte őket, hogy adjanak egy egyébként is kötelezően előírt magyar nyelvű leírást.
A teljes angol használati a Korg honlapjáról PDF-ben letölthető. Van egy stílusszerkesztő leírás PDF-ben, és egy Pa500-as magyar nyelvű letölthető innen a Fórumról, valamikor régebben Pityus tette fel.



Avatar
galambjozsef
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2012.03.16. 18:06
Hangszer: KORG Pa5X 61 és KORG Pa4X 61 (MUP v4.1)
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza
Adott köszönetek: : 443 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1058 alkalommal
Kapcsolat:

Re: KorgPA600 magyar kézikönyv

Hozzászólás: # 67986Hozzászólás galambjozsef
2021.11.30. 18:32

Újonc számára a gyors felhasználói kézikönyv is segítség lehet, sőt, megtalálja mindazt amire szüksége van, vagy lehet!
Ha már haladó felhasználó, netán profi, akkor a gyorsfelhasználói könyvre már nem lenne szüksége, mivel a legtöbb KORG PA ugyanazon az elven működik, a kezelés legalább 90%-ban megegyezik, a parancsszavak szinte ugyanazok.
Kivéve Pa50, 60, 80 (A nem PA szériát nem említem, mivel nem tartozik ebbe a kategóriába ilyen téren!)
Ha még kezdő szintű felhasználó, gondolom nem egyből a midi, style, vagy hangszinek szerkesztésével akarja kezdeni a tanulást, hanem adott stylusok és hangszinek használatával a játékot (zenetanulást) elsajátítatni!
Ha haladó szintre szeretne lépni az illető kolléga, akkor majd javaslom a PA SZERKESZTÉSI KÖNYV beszerzését (AUDMAX oldalán ingyenesen letölthető!)
Ha profi szintre szeretne lépni, akkor előtte érdemes a hangszer alapvető kezelésén túllépni, utána akár én is állok rendelkezésére!


Gray-Dove Zenekar
https://www.graydove.hu

Avatar
Sambácsi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2012.10.06. 19:03
Hangszer: Yamaha Tyros2,Yamaha F310-TBS, YRS 23.
Tartózkodási hely: Jász-Nagykun-Szolnok m.
Adott köszönetek: : 641 alkalommal
Kapott köszönetek: : 408 alkalommal

Re: KorgPA600 magyar kézikönyv

Hozzászólás: # 67989Hozzászólás Sambácsi
2021.12.02. 12:17

galambjozsef írta:
2021.11.30. 18:32

Köszönet a javaslatokért! :yahoo:
A letöltéseket elküldtem a kérelmezőnek.
Üdv.Sambácsi :777



Új hozzászólás