Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Üdvözlet!

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
petersen
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2011.08.22. 16:41
Hangszer: Roland G70v3, G800, W30
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Adott köszönetek: : 139 alkalommal
Kapott köszönetek: : 147 alkalommal

Üdvözlet!

Hozzászólás: # 17Hozzászólás petersen
2011.08.22. 16:52

Helló mindenkinek!

Bár ez a mindenki még kicsit túlzás, ha jól látom én vagyok a harmadik felhasználó, de majd bővül ez. :D
Örülök, hogy végre lépett már valaki annak érdekében, hogy legyen egy hely ahol talán zenészek lesznek a "kormányosok" ... :lol: ;)
Annyit szeretnék javasolni (még így az elején :D ), hogy szerintem a Szintetizátor/zongora kategóriában érdemes lenne
alfórumokat létrehozni a könnyebb áttekinthetőség végett (pl. Roland, Korg, Yamaha stb.), mert később elég szép munka lesz
"kiválogatni". Persze ez csak ötlet, nem muszáj figyelembe venni, de mindenki hamarabb megtalálná a saját kategóriáját. :-)

Sok sikert kívánok az oldal üzemeltetéséhez!

Üdv. :roll:


petersen
Micsoda művész pusztult el bennem! /Nero/
[hr]

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Üdvözlet!

Hozzászólás: # 18Hozzászólás Admin
2011.08.22. 17:30

petersen írta:Helló mindenkinek!

Bár ez a mindenki még kicsit túlzás, ha jól látom én vagyok a harmadik felhasználó, de majd bővül ez. :D
Örülök, hogy végre lépett már valaki annak érdekében, hogy legyen egy hely ahol talán zenészek lesznek a "kormányosok" ... :lol: ;)
Annyit szeretnék javasolni (még így az elején :D ), hogy szerintem a Szintetizátor/zongora kategóriában érdemes lenne
alfórumokat létrehozni a könnyebb áttekinthetőség végett (pl. Roland, Korg, Yamaha stb.), mert később elég szép munka lesz
"kiválogatni". Persze ez csak ötlet, nem muszáj figyelembe venni, de mindenki hamarabb megtalálná a saját kategóriáját. :-)

Sok sikert kívánok az oldal üzemeltetéséhez!

Üdv. :roll:
Én is remélem, hogy bővülni fog az oldal :D Teljes mértékben igazad van, amint időm engedi létrehozom a kategóriákat, addig is mehetnek a feltöltések, a többit megoldom.
Természetesen az a terv, hogy csak is zenészek lehetnek a kormányosok. Én magam hobbi szinten szintetizátorozom gyerek korom óta, jelenleg egy PA50 SD gépem van. Nemrég szereztem egy elektromos gitárt is, de az igazi szerelem a billentyű marad :D .
Folyamatosan várom azok jelentkezését, akik szívesen vállalnának moderátori rangot, természetesen egy rövid bemutatkozással egybekötve.
Addig is várom az észrevételeket, ötleteket, hiszen a fórumot úgy akarom alakítani, ahogy Nektek a legjobban megfelel.

Köszönöm,
Admin


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
petersen
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2011.08.22. 16:41
Hangszer: Roland G70v3, G800, W30
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Adott köszönetek: : 139 alkalommal
Kapott köszönetek: : 147 alkalommal

Re: Üdvözlet!

Hozzászólás: # 19Hozzászólás petersen
2011.08.22. 17:56

Jómagam hobbizenésznek tartom magam, bár régebben aktívan billentyűztem, ma már igazából
csak saját- és ismeretségi köröm szórakoztatásáról gondoskodom. Jelenleg egy Roland G70-t nyúzok,
teljesen elégedett vagyok vele, a hibáival együtt. Mindenkinek van véleménye egyik márkáról is,
másikról is. Szerintem tökéletes szinti nincs, talán több gyártó termékéből lehetne egyet "összegyúrni",
bár egy év múlva az is elavult lenne. :lol: Ha valakinek technikai kérdése merülne föl a G70-nel kapcsolatban,
szívesen segítek. Három éve van nálam, úgy gondolom technikailag kiismertem. Több mint 15 éve
csak Rolandjaim voltak, de nem írom le a többi billentyűt sem.
Moderátorkodásban ha más nem jelentkezik, szívesen segítek, persze ez elég sok időt igényel, ha az ember
becsületesen akarja végezni. Úgyhogy csak "félállásban" :oops: ;) PhpBB fórumokon (főleg warez) anno voltam
moderátor, egy időben skineket is készítettem, adminkodtam, de nem érzem magam profinak.
De erre szerintem még visszatérünk, lesz még lehetőségünk "beszélgetni"! :)

Addig is minden jót!

Üdv.


petersen
Micsoda művész pusztult el bennem! /Nero/
[hr]

Új hozzászólás