Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

A Zeneszek.com csapata

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
tacso
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2014.01.25. 15:35
Hangszer: Korg Pa3x 61 Muzikant, Ibanez Rg, Hk Ludas Impact,
Tartózkodási hely: Kópháza
Adott köszönetek: : 2142 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1898 alkalommal
Kapcsolat:

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 58089Hozzászólás tacso
2018.05.24. 10:30

Ráadásul igazi profi a Hölgy!
Nagyon tetszik a honlapod Kata, kitűnően énekelsz, és remek a zenekarod! Üdv!


Egy dologban biztos vagyok! Nem vagyok tévedhetetlen!

HunHyper
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2012.06.26. 14:50
Hangszer: KETRON EVENT
Tartózkodási hely: Ausztria
Adott köszönetek: : 1985 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1811 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 58090Hozzászólás HunHyper
2018.05.25. 04:45

Hipp Hipp... Hurrá...
Hipp Hipp... Hurrá...
Hipp Hipp... Hurrá...

Üdv a klubban... :D


"Még mindig csak amatőr vagyok..." :D
KETRON Event - Kurzweil Artis 7 - Allen & Heath QU-SB - DBX DriveRack PA2 - QSC K10 - Austrian Audio OD505

Avatar
Adames
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2011.08.23. 05:23
Hangszer: Korg Pa2
Tartózkodási hely: Eger
Adott köszönetek: : 751 alkalommal
Kapott köszönetek: : 518 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 58176Hozzászólás Adames
2018.05.31. 13:39

Augusztus 18-án aki még szabad és szeretne zenélni egy utcabálon, azon írjon rám a részletekért!



Avatar
Pacika
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.05.14. 07:14
Hangszer: Yamaha Tyros 2 / Szaxofon (alto és tenor)
Kapott köszönetek: : 10 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 58191Hozzászólás Pacika
2018.06.01. 13:38

A nevem Fülöp Attila. Marosvásárhelyi lakos vagyok (Románia). 46 éves.
Nagyon amatőr zenésznek tartom magam. Szaxofonnal zenéltem sok esküvőn, társas összejöveteleken. Most billentyűs hangszeren játszók. Nem tudom miben segíthetek én másoknak, profiknak. Eddig el segítettem szaxofonon tanulóknak átírni a kottát szaxofonra (transzponálni - tenorra meg altra). Alapismeretek elsajátításában. A fúvóka (mustjuk) és a nád átalakításában is van némi tapasztalatom. Készítettem erősítőket, javítottam hangkeverőket. Különféle rendezvényeken biztosítottam a hangosítást. Ismerem a Roland Exr5s és Yamaha Tyros 2 alap beállításokat. Szeretnék segitséget kapni a Tyros 2 hangszer hangszínekkel való felszereléséhez és stílus módosításokhoz.



Avatar
Pumika
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2011.10.22. 11:02
Hangszer: Ketron SD7-Ketron SD9-Yamaha Motif ES6
Tartózkodási hely: Paks
Adott köszönetek: : 1101 alkalommal
Kapott köszönetek: : 368 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 58192Hozzászólás Pumika
2018.06.01. 16:05

Üdv közöttünk. Szerintem hasznos tagja leszel a csapatnak.



phantie
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018.06.07. 19:55
Hangszer: gitár
Adott köszönetek: : 2 alkalommal
Kapott köszönetek: : 8 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 58335Hozzászólás phantie
2018.06.15. 16:54

Sziasztok!

A nevem phantom, a csodalatos. Már régóta autodidaktáskodok, főként gitárral, de amióta beszereztem egy midi-billentyűzetet (arturia minilab II.) meg egy interfészt (Steinberg mk II.), s rászabadítottam magam az ableton live 9 lite-ra, valamint egy butított cubase-re már van kézzelfogható, vagyis inkább füllel hallható eredménye. Csak saját felelősségre: https://soundcloud.com/stream
Úgy általában, szeretek a zenéről beszélgetni, de igazi szakmai ismeretem nincs, legfeljebb ami a Bartókról(a rádió, nem a mester maga :D) rám ragadt.
Remélem, hogy diszizbiginningofblyutifulfrendsip lesz.

üdv,

a.cs.ph.



Botond
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.07.22. 11:06
Hangszer: KORG PA 800
Kapott köszönetek: : 6 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 58761Hozzászólás Botond
2018.07.22. 15:27

Tisztelt Tagok!

Orosz Botondnak hívnak. Erdélyből származom, 29 éves vagyok és kezdő szintetizátoros. Jelenleg egy Korg Pa 800-as model tulajdonosa vagyok.Köszönet a befogadást a csoportba, bízok benne és is tudok valamilyen formában segíteni a kollégáknak. Mint zenei stílus a magyar retro könnyűzenét kedvelem.



Akivan
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.07.31. 17:43
Hangszer: casió wk 1800
Adott köszönetek: : 1 alkalom
Kapott köszönetek: : 10 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 58891Hozzászólás Akivan
2018.08.01. 12:07

Üdvözlök minden csoport tagot .
Szatmári Zoltán vagyok gyerek korom vagyis 8 éves voltam mikor a gitár tanulást elkezdtem Fiatalon kezdtem a zenélést először mint szóló gitáros utána basszusra váltottam , évekig zenéltünk együtt de jött a család alapítás és nem nagyon rajongtak érte így hanyagoltam a zenét vagyis a gyakorlást nem saját készítésü bund nélküli bass gitárt csináltam magamnak 2 évet jártam nagybőgő tanszakra itt Miskolcon a honvédség alatt hasznát vettem a nagybőgő ismeretének igaz évek multával kezdtünk szétszéledni mint zenekari tagok most 63 éves vagyok 45 évesen megtanultam szintetizátoron vettem akkor egy Casió wk 1800 -as hangszert amit azóta is használok.kicsit öreg már de az ithoni gyakorlásra megfelel .
ennyit magamról.
üdv Szatmári zoltán



Avatar
bartagyuri
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015.05.30. 11:36
Hangszer: Korg PA 1000
Adott köszönetek: : 201 alkalommal
Kapott köszönetek: : 48 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 59076Hozzászólás bartagyuri
2018.08.29. 11:24

Tisztelettel üdvözlök mindenkit.

Barta György vagyok, 49 esztendős, Törökszentmiklóson élek családommal.
Mindig is szerettem a magyar nótát, amit szüleimtől örököltem, és a hallásomnak köszönhetően egy 80 W tangóharmonikával indult, még gyermekkorban.
Persze nem elkötelezetten, csak úgy hobbiként, szép időtöltés, főleg ha másnak is tetszik az előhúzott hangsor.
Mivel nagyon érdekelt a kíséret automatika, a sok szép hang, és a vállam mára már nem túl egészséges, ezért váltanom kellett.
Következett először egy Yamaha PSR-175, majd javaslatra egy nagyobb lépés KORG PA 800 2-évig, és most egy PA 1000-en gyakorlok, próbálgatok.
Elvem hogy újabb, jobb legyen a hangszerem, így talán az értéke is tartottabb, habár igen költséges hobbi.
Egyenlőre csak töltögetem, alakítom a fülemre, és a hangosításomra, én kizárólag saját, és családom szórakoztatására tartom.
Még most nekem is problémát jelentenek az akkordfogások, de majd megtanulom egyszer, talán.
A lényeg hogy szeretem. Amint szabadidő, és persze kedv is van, világít az elektronika.
Örülök hogy ismerkedhetek veletek, még ha virtuálisan is. Sok mindent tanutam már az oldalt olvasgatva, és támogatást is kaptam.
Ennek szellemében amiben tudok segítek, de inkább még én szorulok segítségre, de igyekszem.

Tisztelettel és üdvözlettel: bartagyuri



csaba9002
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.12.09. 08:30
Hangszer: Yamaha
Kapott köszönetek: : 8 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 60263Hozzászólás csaba9002
2018.12.17. 11:55

Kedves Tagok

Üdvözlök mindenkit

Pilisen élek és van egy 8 éves lányom aki fél éve kezdett szintetizátorozni az iskolában. Eddig nagyon tetszik neki.
Én is tanultam zongorázni 2 évig de sajnos abba hagytam.
Nem szeretném ha ő is ebbe a hibába esne.
Vettünk neki egy yamaha psr-E 453-as szintit.
Nem nagyon ismerem ezt a típust és itt remélem választ fogok kapni a kérdésekre



Új hozzászólás