Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

A Zeneszek.com csapata

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
peter1300
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.02.10. 14:11
Hangszer: Korg PA-50, Ketron Midjay Plus, Yamaha NP-V60
Adott köszönetek: : 14 alkalommal
Kapott köszönetek: : 15 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 2597Hozzászólás peter1300
2012.02.10. 14:36

Sziasztok!

16 éves vagyok, 8 éves korom óta zongorázom, folyamatosan járok bálokba zenélni 2 szinti felállásban a tanítómmal. Yamaha Piaggero NP-V60-as gépem van, valamint egy KETRON MidJay Plus, meg egy Roland Juno-D. (Persze én sem azon a véleményen vagyok, hogy attól lesz jó zenész valaki, hogy több gépe van.) Igyekszem a fórumon használható tag lenni és köszönöm, hogy itt lehetek! Üdv, Péter!



Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 2910
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2376 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 2629Hozzászólás ---Qgli---
2012.02.11. 07:16

Sziasztok!
Nem szeretek bemutatkozásokat írni, ezért csak annyit szeretnék, hogy:
- Csuhai Gábor vagyok
- Füzesabonyban lakom
- hétköznapjaimat egy zeneiskolában töltöm
- hétvégéimen vagy buliban zenélek, vagy bárzongorista vagyok.
- játszok egy 12 tagú Big Band-ben



SzinTibi
Blogbejegyzések: 1

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 2650Hozzászólás SzinTibi
2012.02.11. 16:35

Sziasztok!Szép jó napot kívánok mindenkinek!
Tibor vagyok, 45 éves fejér megyében lakom.Egyenlőre a hobbim a billentyűzés,régebben doboltam egy 4 fős bulis zenekarban,de már nagyobb érdeklődést mutatok a billentyűk felé,volt már Roland VA-7,Roland E-50,Gem,Roland GW-8,Prelude, KORG PA-500,most egy Roland EXR-E-2-es szintim van,és van egy Roland FR3-x B gombos harmonikám,és egy Alesis DM-5 pro elektromos dob cuccosom,jelenleg saját szórakoztatásomra zenélek ;)Kicsit komolyabbra vettem a figurát, tervezem,hogy újra járok majd zenélni.Persze ehhez ki kell még építenem a hangtechnikai és egyéb tényezőket is.
Szivesen rész veszek a fórumon,és ha olyan jellegű dolog lesz, amiben tudok segíteni valakinek...akkor azt szivesen megteszem majd.



Avatar
beejaybudai
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2012.02.11. 17:55
Hangszer: Casio MZ-X 500
Tartózkodási hely: Veszprém megye, Berhida
Adott köszönetek: : 389 alkalommal
Kapott köszönetek: : 452 alkalommal
Kapcsolat:

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 2665Hozzászólás beejaybudai
2012.02.12. 01:30

Sziasztok!

Budai Jánosnak hívnak. Veszprém megyében élek. Szakmámat tekintve villanyszerelő vagyok, de jelenleg egy multinál dolgozok gépbeállító technikusként (és mellette néha zenélgetek itt-ott). A zene minden formáját imádom, de főleg az elektronikus tánczenét. A hangszeres zene mellett érdekel a stúdió technika, DAW megoldások és a hangtechnikai eszközök.
A cuccaim: egy Roland GW-8 szintetizátor, egy pár dB Opera 405 D aktív top + egy Wharfedale Titan Sub A-15, egy Edirol M-10DX digitális keverő, egy ElectroVoice RE-510 kondi mikrofon és egy Shure rádiós miksi. A szoftverek terén pedig használok Reason-t, Cubase-t és Cool Edit-et. Monitorozáshoz pedig egy Cakewalk UA-1G audió interfészt és egy pár Alesis M1 Active 620 hangfalat.
Örülök, hogy részese lehetek a fórumnak és - amiben tudok - szívesen segítek bárkinek.

Üdvözlettel,
Bee Jay Budai
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára beejaybudai 2013.02.23. 18:06-kor.



jetforce123
Blogbejegyzések: 1

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 2794Hozzászólás jetforce123
2012.02.16. 17:18

Sziasztok üdvözlök mindenkit!

Rózsás Csab)nak hívnak jetforce123 néven szerepelek a fórumon. 25 éves vagyok és kb 19 éve foglalkozom a zenével jelenleg a Zámbó Band illetve Zámbó Árpi billentyűse vagyok.
Most épp egy Korg pa1x szinti billenytűit taposom elötte Korg pa50 és egy Roland em15 volt.
Remélem én is tudok segíteni fórum társaimnak.

Nyugodtan forduljatok hozzám hangtechnikai kérdésekkel is.

Köszönöttel:jetforce123



Avatar
sanyika29
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.02.18. 10:29
Hangszer: Roland E60
Adott köszönetek: : 8 alkalommal
Kapott köszönetek: : 30 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 2846Hozzászólás sanyika29
2012.02.18. 10:40

Sziasztok!
A nevem Zsadányi Sándor és Jánoshidán élek.29-éves vagyok és bár nem vagyok született zenész,nagyon szeretem a jó muzsikát és szeretek a hangszeren játszani.Jelenleg egy Roland E-60 a társam.Előtte volt Casio-m (de minek?) és Yamaha-m is..
Szigorúan amatőr vagyok és nagyon örülök ennek az oldalnak. :yahoo:



Avatar
dakrgin
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.11.25. 23:02
Hangszer: Korg PA500
Adott köszönetek: : 9 alkalommal
Kapott köszönetek: : 102 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 2882Hozzászólás dakrgin
2012.02.19. 12:06

Sziasztok, Szőke Zoltán vagyok, egy otthon, minimális szabadidejében hangszereken pöcsölni szerető programozó :) Gyerekkoromban tangóharmonikázni tanultam, aztán hosszú évekig elkerült a zenélés, majd egyszer csak (már 35 éves koromban...) elkezdtem gitározni, egész addig, amíg szét nem ment a kezem teljesen, no azóta már szintetizátorokon játszok, bár főleg a szoftveres része vonz ennek is persze..



Avatar
Isti68
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.08.23. 17:48
Hangszer: KORG PA 50, PA 500
Tartózkodási hely: SZEGED
Adott köszönetek: : 360 alkalommal
Kapott köszönetek: : 252 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 3053Hozzászólás Isti68
2012.02.23. 21:22

Sziasztok!

István vagyok Szegedről.
Több évig tanultam egy nagyon rendes zenész-zenetanárnál, de amatőrnek tartom magam.
Szegedi Nyugdíjas klubb rendszeresen hív zenélni a rendezvényeire,de más felkérést ritkán vállalok.
Hangszerek: Casió ctk 656,roland e 16, e36, Yamaha dgx 300,Yamaha S 700, jejenleg Korg pa 50, Korg pa 500.
Az eredeti szakmám Háztartási gépszerelő, 20 évig dolgoztam helyszíni mosógépszerelőként.
Most Kávéautomatákat szervizelek.


Üdvözlettel: István

tatko1
Blogbejegyzések: 1

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 3057Hozzászólás tatko1
2012.02.24. 17:41

Kedves Zenésztársak!

Gábor vagyok Hatvanból, 32 éves, két gyermekes családapa.
Kb. 4 éves korom környékén szerettem bele a zenélésbe, apám citerája volt az első amin elkezdtem kiélni a szenvedélyemet. :) Általános iskolában ének-zene tanárom révén volt részem szolfézs és egyéb zenei oktatásban, de alapvetően megmaradtam lelkes amatőr zenésznek. Az általános iskolában játszottam citerán, furulyán, gitáron, harmonikán, de utóbbival nyúlt szorosabbra a kapcsolatom, amely ma is tart. A harmonika mellett a kedves vendégek igényeihez mérten a szintetizátor is elválaszthatatlan eszközöm lett. :)
Jelenleg hobbiként lakodalmakban, bálokon és egyéb rendezvényeken szoktam zenélni zenésztársakkal, a formáció általában változó: néha egyedül, de mostanság már jobban szeretem társaságban űzni a zajkeltést, dobossal, fúvósokkal. Emellett a harmonikázásomat egy hagyományőrző, rezesbanda jellegű zenekarban folytatom.
Szakmámat tekintve programozóként éldegélek, ezen képességemet igyekszem a szintetizátor javára is felhasználni, hogy harcba lehessen szállni a kizárólag csak midi-vel dolgozó becses kollégák miatt támasztott vendég-igényekkel. :) De természetesen a midi-t nem vetem meg, csak a buli egy kiegészítő részeként tekintek rá. :) Jelenleg 80-as Royal Standard harmonika és egy Roland E50 szintetizátor a fő hangszerem.



Avatar
suncy
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.02.25. 22:22
Hangszer: Tyros 5+ Korg Pa2X Pro
Tartózkodási hely: Ibafa
Adott köszönetek: : 34 alkalommal
Kapott köszönetek: : 51 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 3076Hozzászólás suncy
2012.02.26. 10:14

Sziasztok!

Sanyi vagyok Ibafáról, 28 éves.
12 éves korom óta foglalkozom zenével.
Bb 10 éve szerkesztek zenéket, előszőr atarival, most már Pc-vel.
Eddigi hangszereim: Yamaha Psr-300, Roland E-15, Roland EM-30,
Jelenlegi cuccaim: Tyros 4, Ecler pam-2100, Ecler apa-1000, Ecler Awak Sb-115, Behringer keverő, Sennheiser fejmikrofonok.



Új hozzászólás