Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Ötletláda

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Attila
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 4
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2012.04.06. 20:55
Hangszer: Korg + Yamaha
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Adott köszönetek: : 449 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1053 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19228Hozzászólás Attila
2013.11.23. 18:16

Roland, annak, hogy mi van egy-egy "ajándékcsomagban", semmi köze a felső kategóriás szintikhez ! Nem értem milyen összefüggés van a kettő között :?:
Nekem jelen pillanatban semmilyen szintim nincsen, mégis tudom, hogy pl. mamfi Dynamix Pro Set-je már volt fenn és hogy a Dynamix Grand-ja meg nem. Ott van a WavXtractor, azzal szépen ki lehet bontani, megsasolni, meghallgatni, mit is tartalmaz az a bizonyos User Bank, Set vagy akármi. U.így a Yamahára.
Nem vitatom, és vedd úgy, hogy nem is szóltam semmit !
Köszi és bocsánat, hogy nem maradtam csendben. :777


Atti

Avatar
LiveNetworkTEAM
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2012.07.29. 19:26
Hangszer: PA-600
Tartózkodási hely: VAS
Adott köszönetek: : 203 alkalommal
Kapott köszönetek: : 290 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19229Hozzászólás LiveNetworkTEAM
2013.11.23. 19:06

Admin írta:
mentosattila írta::777
:777
Aki kicsit is magáénak érzi a fórumot és letölt, lát valamit ami nem jó, az legyen szíves segítse ennyivel a Staff munkáját!
:arrow:
Nos tényleg volt már ebből több felvetett téma. És bizony valóban nincs más megoldás mint jelezni, és leszedni ha valóban nem megfelelő.
Sajnos azt sem tartom jó megoldásnak, hogy le sem tölti az ember. Én például pont azért töltöttem most le, hogy megnézzem mi is van a csomagban.
Az is tény hogy mivel az itt folytatott munkáért senki nem kap fizetést, így elég nehéz találni olyan embert, aki csupán szívességből, szorgalomból, vagy segítség nyújtás céljából
időt és energiát ölne a témában. Ez van.

Akkor ha találok valami nem igazán Okés dolgot azért jelzem, és meglátjuk mi marad :-)



Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 19
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19230Hozzászólás Admin
2013.11.23. 19:21

Norbi az a Roland :D
Ne értsd félre az írásom és ne maradj csöndben, a fórum arra való, hogy megoszd a véleményed, a Staff pedig arra törekszik, hogy minél jobb legyen a fórum!
Azt viszont értsétek meg, hogy nem lehet mindig úgy dönteni egy bizonyos létszám felett, hogy az mindenkinek tetsszen... hidd el az a cél, de ha belegondolsz lehetetlen. Volt már olyan ötlet is (nem egy) ami technikai dolog miatt nem valósult meg, azért se haragudjatok, de mindennek meg vannak a technikai keretei, amibe tudok belenyúlok, de saját modifikációkat írogatni nem két perces meló és sajnos nem ez a főállásom :D

"Ott van a WavXtractor, azzal szépen ki lehet bontani, megsasolni, meghallgatni, mit is tartalmaz az a bizonyos User Bank, Set vagy akármi. U.így a Yamahára. "
Köszi a tippet kipróbálom ;) A felső kategóriánál arra gondoltam, hogy én hiába nézek bele egy Korg PA3X set-be, ha nem tudom mit is nézzek, nekem a PA50/60/80-nál megállt a történet :D


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
mamfi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2012.09.19. 17:54
Hangszer: fender stratocaster 60s classic player
Tartózkodási hely: Tulln
Adott köszönetek: : 326 alkalommal
Kapott köszönetek: : 350 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19231Hozzászólás mamfi
2013.11.23. 20:26

"mamfi Dynamix Pro Set-je már volt fenn " ez így ebben a formában nem állja a helyét, ha a keresőbe beírom, hogy dynamix csak az általam feltöltésere került tartalom jelenik meg. én ellenőriztem, más néven elképzelhető, hogy fent van! De nem is ez a lényeg, valóban nem várható el a Stafftól ilyen mértékű kontrollt. Arról meg nem is beszélve, hogy az önkéntes kontroll beválalásának esély igen csekély, és nem minden esetben az anyagiak miatt. A legszomorúbb az egészben, bármi nemű munka tisztelete, elismerése a tagok részéről nulla. Számomra megnyílvánul a feltöltések megköszönésében. Tisztelet a kivétel!!!! Sok embernek halvány lövése sincs arról, hogy egy-egy anyag felkutatása az interneten hosszú órák munkája, a nagyobb terjedelmű anyagok a saját dropboxomat terheli, amely tényleg azért kerül fel mert talán valakinek szükséges, vagy csak egyszerűen örömmel vesszi. Egy köszönöm gomb megnyomása nem olyan nagy dolog! Azért mindemellett, ha találok valami érdekeset feltöltöm. Köszönöm.


mamfi

[font=fantasy]"Jobban szeretek zenélni, mint tudok"[/font][dropshadow=blue][/dropshadow]

Avatar
Attila
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 4
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2012.04.06. 20:55
Hangszer: Korg + Yamaha
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Adott köszönetek: : 449 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1053 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19232Hozzászólás Attila
2013.11.23. 20:53

- mamfi, cseppet se vedd bántásnak, én éppen ellenkező szándékkal írtam pont erről, de lehetett volna bármelyik más példa is. És ha nem tévedek, meg is köszöntem azt. Ez volt a legutóbbi letöltésem - azzal az acoustic gitárhanggal kapcsolatban, azt kerestem -, tudod, mert PÜ-t is váltottunk. Szóval ezért példázódtam rólad csupán.


Atti

Avatar
LiveNetworkTEAM
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2012.07.29. 19:26
Hangszer: PA-600
Tartózkodási hely: VAS
Adott köszönetek: : 203 alkalommal
Kapott köszönetek: : 290 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19233Hozzászólás LiveNetworkTEAM
2013.11.23. 20:56

Szerintem pont ez az a hozzá állás amiből kevés van.

Sokan csak azért töltenek fel mindenféle ismeretlen vagy alig használható dolgot, hogy aztán töltögessenek mint atom.
Több gigányi stílusom van nekem is a gépen, de talán pár százalék amit ténylegesen használni lehet.
Persze a személyes lustaság is nagyon befolyásoló, mivel az emberek lusták egy kicsit dolgozni hogy valami jó legyen.
Ez a tipikus HAM CIPÓ bekaplak és kész szindróma. Pedig harc nélkül nincs győzelem. És ezt csak most érzem igazán :-(
Erre a legjobb példa az volt, amikor FTP szerverről lehetett letölteni a stílusokat tőlem...
Szinte Az összes újonc küldte a PÜ-t hogy had töltsön le mert igazából ő csak azért jött a fórumra. Persze nem hagytam. Na jó tettem egy próbát, és azóta nem látom az ürgét a fórumon.
Nekem is nagy nehézség elkezdeni valamivel foglalkozni, de ha nincs más akkor bizony tenni kell a dolgokat.

Mindenkinek arra van ideje amire időt szán. De nem lehet minden időt elpazarolni olyan dolgokra aminek nincs értelme. Nehéz eset és minden tiszteletem a fórum készítőinek.
Nem egyszerű a dolguk. És mi nem vagyunk a legnagyobb segítség.



Avatar
mamfi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2012.09.19. 17:54
Hangszer: fender stratocaster 60s classic player
Tartózkodási hely: Tulln
Adott köszönetek: : 326 alkalommal
Kapott köszönetek: : 350 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19234Hozzászólás mamfi
2013.11.23. 21:23

Nem,nem Atti csak ez egy jó téma volt, hogy elmondjam ami már napok óta fogalmazódik bennem.


mamfi

[font=fantasy]"Jobban szeretek zenélni, mint tudok"[/font][dropshadow=blue][/dropshadow]

Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19242Hozzászólás Bubamara
2013.11.24. 15:34

Sziasztok!
Aki feltölt, előtte ellenőrizze, hogy volt e már azonos tartalom feltöltve és a feltöltés mellé az adatlapot kitöltve írja be, ha olyan user hangokat, vagy hangmintákat tartalmaz az eredeti csomag, melyek jelenleg nem részei a feltöltött set-nek. Ha valaki letölt valamit és észreveszi hogy hibás, duplikált, vagy használhatatlan a tartalom, írjon a feltöltőnek pü.-ben és jelezze a témáért felelős moderátornak, vagy a globális moderátoroknak és áthelyezzük, töröljük a feltöltést, hozzászólást.

Képtelenség egy fórum teljes feltöltött anyagát kontroll alatt tartani, a fel és letöltők ilyen jellegű segítsége nélkül.
Mindannyian nagyon szívesen dolgozunk a fórum jobbá, tisztábbá és átláthatóbbá tételén, valamint a tagok segítésén, vagy adott esetben elvégezve a piszkos munkát a tagok kizárásán, ha nem korrekt hozzáállást tanúsítanak. Nem várunk, koszorút, vállon veregetést,vagy arany keresztet. Vállaltuk, tesszük a dolgunkat.
Azonban a fórumért, legalább is a feltöltései, letöltései, vagy hozzászólásai kapcsán minden tag egyaránt felelős. Konkrét hiba jelzése esetén, nem marad el a hibás adatot tartalmazó hozzászólás törlése.

Szép vasárnapot!


Buba

Avatar
vladimirmusic
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 18
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2011.09.03. 05:45
Hangszer: Korg pa 60
Tartózkodási hely: Vajdaság
Adott köszönetek: : 726 alkalommal
Kapott köszönetek: : 564 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19260Hozzászólás vladimirmusic
2013.11.25. 12:32

Bubamara írta: Képtelenség egy fórum teljes feltöltött anyagát kontroll alatt tartani, a fel és letöltők ilyen jellegű segítsége nélkül.
És még egy idézet:

A Zeneszek.com szabályzata

I. A fórum célja

A Zeneszek.com elsődleges célja összegyűjteni azokat az embereket, akik szeretik a hangszereket, legyen szó vélemény cseréről, segítségkérésről, bármiről.
A Zeneszek.com nem egy letöltő oldal

Én nem is képzeltem el, hogy így fog kialakulni ez a stílus le/feltöltés.
Nyitottam volna csak egy Témát: Saját magunk által szerkesztett Stílusok (magyarázattal: hogy is ment végig a folyamat a szerkesztésben; honnan van az originál stílus; mire használható ...stb.)
Kérés, küldés, cserélés...az mind mehetett volna PÜ használatával.
A VIP Kincseskamrát szétosztottam volna a hangszer márkákra: Yamaha, Korg, Ketron, Roland...stb. és az lett volna a közös "láda" - Bank, amelyiket csak a VIP tagok használják.

Ennyi tőlem erre a Témára.


Vladimir

It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)

Avatar
mamfi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2012.09.19. 17:54
Hangszer: fender stratocaster 60s classic player
Tartózkodási hely: Tulln
Adott köszönetek: : 326 alkalommal
Kapott köszönetek: : 350 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19263Hozzászólás mamfi
2013.11.25. 15:16

Ja,ja és így az amúgy is zárt VIP közösség még zártabbá válna/ vált volna. Azért azzal tisztában kell lenni, hogy a fórum motorja a letöltési lehetőség. Ha ez nem lenne a taglétszám a jelenleginek a negyedét sem érné el. Sokan, mint jómagam is ezért regisztráltam, persze később ezzen önző érdek megváltozott és a kiemelt státusz elérése közbeni harcban mindent megszereztem amire szükségem volt. így, mire megkaptam a letöltési lehetőséget már nem az volt az elsődleges szempont. és ezzel szerintem sokan így vannak. Azt gondolom, azért akkora baj nincs a feltöltések körül, persze lehetséges duplikáció, használhatatlan anyag, dehát azokat lehet törölni. és ezzel nem a Moderátorok elismerésre méltó munkáját becsmérlem. Csak hát mostanában nem került fel olyan áttekinthetetlenül sok anyag.. úgy lehet, hogy most jön a lincshangulat....


mamfi

[font=fantasy]"Jobban szeretek zenélni, mint tudok"[/font][dropshadow=blue][/dropshadow]

Új hozzászólás