Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Ötletláda

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19275Hozzászólás Bubamara
2013.11.25. 20:59

Semmi lincshangulat.
1. Vladimirnak a letöltésekkel kapcsolatban nagyon is igaza van. Ez nem torrent oldal, hanem szakmai fórum. Aki csak a letöltések miatt regisztrált, annak nem fogom megkönnyezni a hiányát és vagyunk még így ezzel néhányan.
2. Azonban, ha már így alakult, hogy tele van öntve moslékkal a fórum, akkor legalább az ebben érintett és érdekelt le és feltöltögető urak figyeljek oda a fórumra, hogy ne legyen duplikáció és szemét szemét hátán. Ha valahol ilyet tapasztaltok szóljatok. Engem olyan szinten nem érdekel a fel és letöltögetésetek, hogy azt sem tudom miket raktok fel. Bele nem nézek, és nem is fogok, érdektelen, de ha szóltok kitörlöm. 1-2 szervizkönyvtől és persze a kollégák demóitól eltekintve nem töltöttem le innen semmit, és fel is csak kellő óvatossággal, megfontoltan töltöttem néhány nehezen, vagy egyáltalán nem elérhető bővítést valamit gépkönyvet, szervizkönyvet.
Most őszintén, mi értelme van ugyan azt a hulladékot ötvennegyedszer is felrakni ide.

Tanítsátok meg egymást halászni, ne romlott hallal etessétek az éhezőt.

Remélem senkit nem bánt a hozzászólásom, nem volt célom. Ha meg de, hát majd elmúlik. :)


Buba

Avatar
mamfi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2012.09.19. 17:54
Hangszer: fender stratocaster 60s classic player
Tartózkodási hely: Tulln
Adott köszönetek: : 326 alkalommal
Kapott köszönetek: : 350 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19276Hozzászólás mamfi
2013.11.25. 21:12

Kedves Buba, elhülvel olvasom érdektelenséged, ennek oka a fásulás,megnembecsült munka???


mamfi

[font=fantasy]"Jobban szeretek zenélni, mint tudok"[/font][dropshadow=blue][/dropshadow]

Avatar
goozl
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2013.06.04. 09:53
Hangszer: Korg Pa1X Pro,Roland GT6,GT10, Fender Strat kópia.
Tartózkodási hely: Balatonboglár
Adott köszönetek: : 271 alkalommal
Kapott köszönetek: : 325 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19278Hozzászólás goozl
2013.11.25. 22:32

Nos nem rég vagyok még csak itt, de azt kell mondjam, ez a fórum sok normális ember önzetlen szakmai segítségnyújtásán alapul. A letöltés max. egy extra mely a reá érdemeseknek pluszt ad. Amikor idejöttem csupán tanácsokért regisztráltam és kaptam, és nem választottam rosszul Hála a fórum összes Korgban jártas muzsikusának és egy roppant korrekt embernek akitől végül is a hangszert vettem meg. (köszönöm a gombok megérkeztek)
Nos ha valaki nem érdektelen az Ő..
Csupán a muzsika a hangszerek, technika és az üzlet érdekli melyben sok emberség van. Egy leleményes ember aki igenis abszolút méltó arra, hogy moderálhasson, és nem gondolnám, hogy ezt a munkát Mindenki el tudná így látni. Mellesleg azt is gondolom, hogy inkább a fórumon történő beszélgetések azok amik előre viszik az embert nem egy új stílus. Az is kell persze de számomra sokkal többet ad az, hogy muzsikálással kapcsolatban tudok értekezni és a kérdésekre válaszokat kapok értelmes segítőkész formában, vagy csak csupán jól esik csevegni hasonló érdeklődésű emberekkel. Ez a fontos.
Üdv: Laci


Hangtechnikus, rendszer Dynacord Forum Line 2*15KW, Yamaha 02R digit, Soundtracks Megas Monitor, Studiomaster Horizon powermixer, Studiomaster Gold 16/8/16: Hangszer: Korg PA 1XPRO.

Avatar
LiveNetworkTEAM
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2012.07.29. 19:26
Hangszer: PA-600
Tartózkodási hely: VAS
Adott köszönetek: : 203 alkalommal
Kapott köszönetek: : 290 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19279Hozzászólás LiveNetworkTEAM
2013.11.25. 22:52

Tisztelt fórum társak!

Had ne maradjak ki én sem. Amilyen és amennyi segítséget én eddig kaptam itt, azt szerintem nem lesz módom meghálálni míg a fórum él.
Emelhetnék ki konkrét személyt is, de nem szeretnék személyeskedni ő úgy is tudja magáról hogy mennyit segít jelenleg is.
Ha nincs ez a fórum, a mai napig nem tudom hogy érdemes küzdeni, mert lehet jobbat is előadni csak akarni kell.
Bevallom, és ez vissza is nézhető, először én sem fogtam fel igazán hogyan is mennek itta dolgok, de hála az Adminoknak nagy nehezen megértették velem.
Panaszkodtam a letöltések miatt, holott szinte alig használok valamit a letöltött stílusokból. Viszont jól esett minden köszönöm, amikor valakinek véletlenül hasznos tanáccsal szolgáltam.
Én úgy vélem, hogy összességében ez nem egy rossz csapat, és ha csak azokkal van foglalkozva akik tényleg megérdemlik, akkor meg egyenesen szuper a banda.
Először itt kaptam önzetlen segítséget, úgy hogy konkrétan nem várt el senki semmilyen hálát, vagy ellenszolgáltatást.

Nem tudom hogy akik a fórumot üzemeltetik azok hogyan bírják idegekkel és energiával, de KÖSZI hogy bírjátok.



Avatar
mamfi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 7
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2012.09.19. 17:54
Hangszer: fender stratocaster 60s classic player
Tartózkodási hely: Tulln
Adott köszönetek: : 326 alkalommal
Kapott köszönetek: : 350 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19281Hozzászólás mamfi
2013.11.26. 05:59

Jaj, kérlek ne forgasd ki a szavaimat, dehogy akarom minősíteni Bubát. Minden bizonnyal okkal és érdemei alapján lett Moderátor, és tényleg köszönet Buba és a többiek munkájáért. Jó ide tartozni, tényleg... Meg hát hová írkálnék hülyeségeket?!?


mamfi

[font=fantasy]"Jobban szeretek zenélni, mint tudok"[/font][dropshadow=blue][/dropshadow]

Avatar
LiveNetworkTEAM
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2012.07.29. 19:26
Hangszer: PA-600
Tartózkodási hely: VAS
Adott köszönetek: : 203 alkalommal
Kapott köszönetek: : 290 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19282Hozzászólás LiveNetworkTEAM
2013.11.26. 07:13

Dehogy forgatlak ki. Eszem ágában sincs.
Csupán arról beszélek hogy ideje felnőni mindenkinek.



Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19283Hozzászólás Bubamara
2013.11.26. 07:56

mamfi írta:Kedves Buba, elhülvel olvasom érdektelenséged, ennek oka a fásulás,megnembecsült munka???
Mamfi!

Soraim melyik részéből olvastál ki fásultságot, megbecsülés hiányát?
Ha nem voltam elég érthető, kibontom. Napi 14-16 órát tevékenykedem hiperaktív módon 2 vállalkozásban veszek részt, a zenében 3 zenekarban játszom és most már újra önállóan is, és két egyesületben tevékenykedem melyekben elnökségi, illetve vezetőségi tag is vagyok. Hála a Jó Istennek (és kitartásomnak) minden területen elismert a tevékenységem, hozzáállásom, munkám. Tehát nincs okom fásultnak lenni és kapok annyi pozitív energiát, hogy ne legyen hiányérzetem a megbecsülés terén. Valamint itt a fórumon is jelen vagyok és próbálom előrébb vinni a dolgokat a maradék időmben, mintegy kikapcsolódásként.
Egyszerűen arra próbáltam rávilágítani, hogy ne az legyen az elvárásotok, hogy valaki egy harmadik, vagy ismeretlen ember elcseszett munkáját megossza veletek, vagy hasonló képen megosszatok egymással számotokra is teljesen ismeretlen, nem a saját munkátokat tartalmazó sok esetben igénytelen és értéktelen vackot, hanem segítsétek egymást, (már ha van hozzá az adott területen elegendő ismeretetek), hogy előrébb jusson a zenében, hangszer kezelésben, szerkesztésben, vagy éppen a színpadi tevékenységben. Tehát tanítsátok, segítsétek egymást, hogy mindenkiből jó halász válhasson, aki azzá akar válni, ne pedig a t**co leértékelt osztályán a polc alatt talált 3 éve lejárt olajos halat adjátok egymásnak táplálék gyanánt.

Legyen szép napotok!


Buba

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 8
Hozzászólások: 2910
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2376 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19287Hozzászólás ---Qgli---
2013.11.26. 14:04

Bubamara írta:Engem olyan szinten nem érdekel a fel és letöltögetésetek, hogy azt sem tudom miket raktok fel. Bele nem nézek, és nem is fogok, érdektelen,

Buba helyettem leírta a én álláspontomat is ezzel kapcsolatban. Ugyanígy vagyok vele én is...mondjuk egy-két kolléga által feljátszott zene kivételével semmit nem töltöttem le.



Avatar
manyus
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:15
Hangszer: ketron sd1 plusz
Tartózkodási hely: Pest megye
Adott köszönetek: : 362 alkalommal
Kapott köszönetek: : 301 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 19291Hozzászólás manyus
2013.11.26. 18:53

A letöltögetősdi nagy részét meg lehetne oldani priviben !
Odaírod amid van, és majd jelentkezik akit érdekel !
Ennek mindjárt több haszna is lenne, mert :
mindjárt kiderülne, mi az ami nem müxik, vagy nem az ami ( személyesen meg is lehetne beszélni)
nem foglalná a fórum tárhelyét.
Persze pár saját készítésű felvétel, link elférne......

manyus :)
(a kiemelt tag)



Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 19
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 21406Hozzászólás Admin
2014.01.25. 19:25

Nézegettem anno a fórummotorokat, az ingyenesek közül, ez tűnt a legjobbnak (design, felhasználó orientáltság, modifikációk), persze ha van jobb ötlet szívesen meghallgatom. Az adatok átköltöztetése nem lenne egyszerű, azért a lassan 3 év alatt elég sok minden összegyűlt.
Amikor a hibaüzenetek miatt nem tudod elérni az oldalt, az nem mindig a fórummotor hibája, van amikor a szolgáltató a ludas, bár lekopogom egyre ritkábban fordul elő, a régi tagoknak van viszonyítási alapja.


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Új hozzászólás