Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

SZAVAZÁS - Fórum költözése

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Támogatnád anyagilag a fórum költözését?

Igen - 500 Ft
1
4%
Igen - 1000 Ft
17
61%
Igen - 1500 Ft
2
7%
Igen - 2000 Ft
5
18%
Igen - 2000 Ft-tól nagyobb összeggel
1
4%
Nem tudnám
2
7%
 
Szavazatok száma: 28

cralusso
Blogbejegyzések: 1

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9036Hozzászólás cralusso
2012.11.06. 20:19

Kedves kollegak !
Nyugodt lelkiismerettel kijelenhetem, hogy en sokkal tobbet kaptam ettol a FORUM-tol, mint amit magam adtam ........ Sok IGAZ BARATOT, oszinte velemenyeket, segitsegeket, belatast masok munkajaba es sokszor kaptam olyan dolgokat is, amit csak a barat oszt meg a baratjaval !!!!!!!
Jelenlegi anyagi helyzetem nem valami dicsekvesre melto, de a minimalis osszeget valahogy, de ugy is ki fogom sporolni !
CSAK EGGYEL NEM EGYEZNEK = En nem tennem attol fuggove a tagsagot, hogy pl mindenki koteles legyen fizetni 1.ooo forintot !
Szerintem ossze fog itt jonni tobb penz is, mintha mindannyiukkal fizettetnetek !

SZEMELY SZERINT EN MINDEN NEGYEDEVBEN EMLEKEZTETNEM EGY FELHIVASSAL A TAGOKAT, HOGY AKI BIR, SAJAT LEHETOSEGEI SZERINT JARULJON HOZZA A FORUM MINNEL EREDMENYESEBB MUNKAJAHOZ ES ANNAK TOVABBFEJLESZTESEHEZ !

Es megkernem a tagokat, minnel tobben szoljanak hozza a temahoz, mert igy fog kialakulni egy valodi kep a helyzetrol es arrol is, kinmek mik a lehetosegei ........

Es fuggetlenul a vegkifejlettol - KIVANOM,HOGY EGYETLEN TAGOT SE VESZTVE, CSAK INKABB TOVABB BOVULVE MEG LEGALABB 1OO EVIG MUKODJON UGYANEZ A FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!
UDV
Vas Laci - cralusso - Zentarol :chord:



Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9037Hozzászólás Bubamara
2012.11.06. 20:45

Nos, abban is van igazság amit Gostrider ír, hogy megoszthatja, kettészakíthatja a tagságot a pénz.
Api! Ezért ebben a kérdésben sajnos nem tudok egyet érteni az általad leírtakkal. Azt nem tudom elképzelni, hogy bárki a bejegyzése mellé kiírja az összeget, azon túl, hogy leírja, hogy hajlandó támogatni, és szavaz is róla.
Ennek van egy nagyon egyszerű ugyanakkor diszkrét módja.

Egy privát levélben megírja mindenki Adminnak, hogy mennyit szán rá a következő egy évben a fórum támogatására, és ha eljön az ideje átutalja a vállat összeget. Így tervezhető a költségvetés.
A támogatás véleményem szerint magánügy. Ezért diszkréten kezelendő.

Két egyesületnek is tagja valamint gazdaságvezető pénztárosa vagyok, ott ez teljesen elfogadott forma és eljárás. A tag, vagy pártolótag, vagy a céljainkkal egyetértő és azt támogatni tudó magánszemély vagy cég, pénztári bevételi bizonylaton befizeti a pénztárba az összeget. Ez akár a könyvelő számára is anonim maradhat, hiszen létezik az anonim támogató fogalma.


Buba

Avatar
vladimirmusic
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2011.09.03. 05:45
Hangszer: Korg pa 60
Tartózkodási hely: Vajdaság
Adott köszönetek: : 727 alkalommal
Kapott köszönetek: : 568 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9040Hozzászólás vladimirmusic
2012.11.06. 21:09

Gohstrider írta:
Nagyon érdekes helyzet állhat elő....
Ugyanis, aki támogató, az magasabb rendűnek fogja érezni magát--> Sajna nyakam merem rátenni...
Aki pedig nem tudja támogatni, azt meg lefogják nézni, megbélyegzik stb...
Így konfliktusok alakulhatnak ki...
Én már most rosszul érzem magam, mert nem rendelkezek technikai képességel (Bank számla), hogy küldjek pénzt. :pardon:
Admin, barátom meg majd egy év múlva, mert nagyon könnyen változ(hat)nak a a baráti/kollégai viszonyok. :PP

Üdv.


Vladimir

It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)

Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4562 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9046Hozzászólás Apelláta
2012.11.06. 23:27

Igen Buba, az én fejemben is megfordult, hogy mi van azokkal, akik nem teszik, nem tehetik meg. Amit írtál PÜ-s dolog Admin felé, erre egy jó megoldás. Mert akkor azért mégis van nyoma, de nem publikus mindenki felé, csak az irányában, aki igazából a "bőrét viszi a vásárra". Én is küldök neki egy PÜ-t, és én javaslom, hogy a többiek is tegyék ezt, ha ezzel egyet értenek.

De viszont én azt mondom, hogy azért szerintem egy (két) ezres évente a mai világban igazán nem nagy elvárás. Hisz mit kapok cserébe? Még én, aki nem tartozok a nagy letöltők táborába, is már töltöttem annyi értéket le, hogy az jóval többet ér, mint 1000 Ft. Stílusok, hangszínek, használati, és akkor még nem beszélve a hasznos tanácsokról. Tehát nem a semmiért adja ki az ember ezt az összeget, mert értéket kap cserébe. Jóval többet érő értéket. És azért a többség (nem mindenki) itt (több) százezret meghaladó technikával rendelkezik. Ennek tudatában is egy kicsit életképtelen kifogás évi ezer forint kifizetésének lehetetlensége. És pont jó példa a pozitív hozzáálláshoz Cralusso Laci barátunk, akire pont nem igaz az előző két mondatom, és mégis hajlandóságot mutat rá.

És én személy szerint a kötelező tagdíjtól sem irtózom, hisz egy mozit, vagy egy könyvtárt-, autóklub stb. tagságot is akkor vehetsz igénybe, ha kifizeted a belépő, illetve tagsági díjat. És ez nem kötelező, nincs erőszak, nincs megtévesztés, agitálás, te mérlegelhetsz, hogy neked megéri e. És ahogy írtam, a befizetés nem egy jótékony adomány, hanem cserébe értéket kapsz. Ez miért tisztességtelen?

Természetesen ez is csak egy vélemény, az itt elhangzottak között, aztán vagy meghallgatásra talál, vagy nem. De én ezt vallom.

;)


Üdv.: Apelláta

Avatar
Mcmiki
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2011.08.25. 08:07
Hangszer: Roland Bk-5
Tartózkodási hely: Beszterce
Adott köszönetek: : 2646 alkalommal
Kapott köszönetek: : 710 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9048Hozzászólás Mcmiki
2012.11.07. 09:05

Sziasztok!
Én arra szavaztam,hogy nem tudom támogatni pénzel a fórumot, sajnos; és nem azért mert sajnálnám rá a pénzt vagy nem lenne rá egy annyi pénzem,hanem mert nincs rá lehetöségem.Nekem nincs számlám az interneten,hogy meg tudjak venni valamit vagy utalni tudjak pénzt,igazság szerint fogalmam sincs ,hogy is müködik ez,én csak egy kis falusi ember vagyok,itt nálunk még bank sincs a faluban meg posta se!
Legelsö tagok között vóltam itt és amiben tudtam segitettem,persze sokkal többet kaptam vissza,mint amit én tudtam nyujtani,de sajnos nincs módom rá,hogy fizetni tudjak,ha megszünik a tagságom is, akkor sincs mit tegyek!
Üdv.Miki! :(


Üdv. Miki!

Avatar
Zeneboy
Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 790
Csatlakozott: 2011.11.22. 23:09
Hangszer: Korg Pa3 x
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye , Kazincbarcika
Adott köszönetek: : 1067 alkalommal
Kapott köszönetek: : 882 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9050Hozzászólás Zeneboy
2012.11.07. 11:50

SZiasztok!

Anno volt szerepem egy hasonló zenész oldalnál, az sajnos meghalt az évi 1000ft kötelező fizetése után! Havi 700ft-ot volt aki megtehetett volna, de nem akarta elutalni..Csak élősködni! Ezeket kiszűrtük ez tény! Viszont pont ennek tapasztalatként figyelni kell azokra akik nem tudják megoldani az utalást! Bár postai rózsaszín vagy más módon is el lehet juttatni az összeget...

Első körben valóban tisztítani kellene itt, kitörölni ami megoldható!


Korg Pa3 X -76, Trevis ta08 aktív top,Trevis Event ta18 sub Eurolite QDF BAR Fényszett, Neumann KMS 105 és Shure beta58 mikrofon,

Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4562 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9051Hozzászólás Apelláta
2012.11.07. 14:10

Sziasztok!

Szerintem is postai úton megoldható a fizetés. Hisz egy másik fórumon (nem azon, amire Zeneboy utal (én is tag voltam :P ), hanem amelyik még mindig üzemel) én is postai csekken fizettem be a pártolódíjat. És tapasztalatból mondhatom, hogy nem ördöngösség. És a posta egy országon belül meg nem egy 100 km-enként létező hivatal. Mivel a mai világban az emberek ha nem is napi, de legyen heti, vagy havi szinten, de közlekednek települések között, szerintem egy évbe egyszer el lehet jutni egy ilyen intézménybe. Persze az is lehet, hogy én gondolom tévesen. Meg tudom lehetnek extrém szélsőséges kivételek is.
:unknown:


Üdv.: Apelláta

Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9052Hozzászólás Bubamara
2012.11.07. 15:37

Apelláta írta: Ez miért tisztességtelen?

;)
Félreértettél Api.
Nem tisztességtelen, dehogy is. Hanem diszkréten kezelendő magánügy a támogatás illetve annak mértéke. (Az én véleményem szerint)
Egyenlőre támogatásról beszéltünk nem tagdíjról, ahol fix összeget kell fizetni egy bizonyos ideig érvényes tagságért.
Nyilván az összeg sem olyan mértékű egy évre, hogy bárkit visszatarthatna. 1-2 doboz cigivel kevesebbet slukkol le egy év alatt és, meg van az az 1-2 ezres.

Ha úgy látjuk, hogy fix összegű tagdíj a megoldás, akkor pedig nincs miről beszélni, hiszen aki befizeti tag, aki nem az pedig legfeljebb nézelődik a topicokban.
NEM ELVÁRHATÓ azonban hogy a fórum költségeit egy ember állja, ahogyan ez jelenleg működik. Ha fejleszteni szeretnénk akkor pedig pláne.
Én úgy gondolom, hogy a törzs tagság, ( a mag) képes ezt a problémát megoldani konfliktusok és anyagi civódás nélkül.
Valójában ha valaki nem tud technikai vagy anyagi okok miatt hozzájárulni a dologhoz, akkor sincs semmi. Aki tud segít, aki nem nem.

Legyen szép napotok!
Üdv,
buba


Buba

Avatar
Asterix
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 3474
Csatlakozott: 2011.10.28. 17:51
Hangszer: -
Tartózkodási hely: Magyarország, Eger
Adott köszönetek: : 1834 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2886 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9053Hozzászólás Asterix
2012.11.07. 17:51

Zeneboy írta:Anno volt szerepem egy hasonló zenész oldalnál, az sajnos meghalt az évi 1000ft kötelező fizetése után!
Az utolsó évet teljes egészében én szponzoráltam, de nem volt megmenthető. Viszont ez az oldal már magasabb szintről indul. viszont ott nagyon jó dolgok voltak, amerre a VIP tagok között lehetne nyitni. És az szerintem "minden pénzt megérne" minden VIP tagnak. :777
Mellesleg jó lenne, ha az apróban megnyitott témáinkat törölni tudnánk. Valamennyit így is meg lehetne takarítani, mert a hirdetések csak időlegesek, úgyis.



Avatar
xander
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.03.12. 14:41
Hangszer: korg pa2x pro
Tartózkodási hely: Maros
Adott köszönetek: : 107 alkalommal
Kapott köszönetek: : 94 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9054Hozzászólás xander
2012.11.07. 18:23

nem szavaztam még de én is támogatom a siteot. döntsétek el hogy hogyan (hová) kell küldeni a pénzt. (persze vegyétek figyelembe hogy magyar állampolgár vagyok de nem MO-n élek) és küldöm is a támogatást. (western union, paypal, otp bank) ezeken tudnám utalni. telefonos fizetéssel nem tudom ha megy.



Új hozzászólás