Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

SZAVAZÁS - Fórum költözése

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Támogatnád anyagilag a fórum költözését?

Igen - 500 Ft
1
4%
Igen - 1000 Ft
17
61%
Igen - 1500 Ft
2
7%
Igen - 2000 Ft
5
18%
Igen - 2000 Ft-tól nagyobb összeggel
1
4%
Nem tudnám
2
7%
 
Szavazatok száma: 28

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9055Hozzászólás Admin
2012.11.07. 18:53

Sziasztok,

Latom gyulnek a hsz-ek, ennek nagyon orulok, viszont par dolgot szeretnek tisztazni :!:

A szolgaltatot nem a tarhely, topic-ok szama es az inaktiv tagok szama miatt nojjuk ki. Egyre tobb latogatot kapunk es egyre tobben vagyunk fent egyszerre, ezzel lepjuk tul a szolgalto korlatait.

A masik dolog, melyet mar az elso hozzaszolasban is jeleztem, NEM IS VOLT ES NEM IS LESZ KOTELEZO TAGDIJ! A kerdes arra iranyul, hogy ha becsempeszek egy tamogatas funkciot, akkor ki tamogatna onkentesen a koltozest. Ez ismetlem senki szamara nem kotelezo, egy masik kerdesre valaszolva pedig: aki azzal jonne hogy de en tamogattam es elszall magatol, az visszakapja az osszeget es nezhet maganak egy masik forumot legfeljebb :hit2:

Termeszetesen aki nem tudja/akarja tamogatni az ugyet barmely okbol kifolyolag, az tovabbra is ugyanolyan tag lenne mint elotte!

Ha lesz jovoje a dolognak PAYPAL tamogatasra gondoltam, mert akinek nincs az is tud bankkartyas gyorsfizetest inditani es nem mellesleg biztonsagos, en altalaban ezt hasznalom.

Kerek mindenkit, hogy ebben az iranyban gondolkozzunk. Varom tovabbra is az otleteket, velemenyeket, az elozoeket pedig Koszonom!

Udv,
Admin :777

Bocsi az ekezetek miatt, melohelyen nincs magyar billentyuzet :D


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4562 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9062Hozzászólás Apelláta
2012.11.07. 23:39

Bubamara írta:
Apelláta írta: Ez miért tisztességtelen?

;)
Félreértettél Api.
Nem tisztességtelen, dehogy is. Hanem diszkréten kezelendő magánügy a támogatás illetve annak mértéke. (Az én véleményem szerint)
Szia Buba!

Dehogy is értettelek félre. Csak az első két sort címeztem neked, a többit általánosságban írtam. Azok nem személyednek szóltak.
;)


Üdv.: Apelláta

Avatar
Attila
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2012.04.06. 20:55
Hangszer: Korg + Yamaha
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Adott köszönetek: : 449 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1053 alkalommal
Kapcsolat:

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9065Hozzászólás Attila
2012.11.08. 07:46

A Paypal-os átutalás nekünk,-nekem- jó megoldás.
Szerintem egy minimális összeget (ami tényleg csak jelképes) kötelezővé kellene tenni, de ezen felül ha valaki úgy gondolja és lehetősége is engedi, hadd tegyen többet ha akar. Azt viszont önzetlenül tegye. Tényleg nem lenne jó, hogy valaki (bárki) majd követelőzzön arra hivatkozva, hogy ő biza megfizettet érte vagy hasonló.
Mindenki tudatában van annak, hogy neki mennyit ér, mennyit jelent itt lenni a fórumon. És igen, ha már itt vagyunk, akkor menjen jól a dolog !


Atti

Avatar
Zongorista28
Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2012.09.13. 21:58
Hangszer: Yamaha DGX-620, Yamaha PSR-S970, Roland E-5
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszönetek: : 494 alkalommal
Kapott köszönetek: : 707 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9066Hozzászólás Zongorista28
2012.11.08. 08:17

Én almatommal értek 100%-ig egyet! Ezt így kell!


A rögtönzés világa: A Jazz

Oscar Peterson,a Zongoristák mértékegysége

HunHyper
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 4
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2012.06.26. 14:50
Hangszer: KETRON EVENT
Tartózkodási hely: Ausztria
Adott köszönetek: : 1985 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1811 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9067Hozzászólás HunHyper
2012.11.08. 08:45

Azok az idők már elmúltak, hogy igyen kapjon bárki bármi színvonalas szolgáltatást... Amint mondtad Admin,
ez a szerver sincs ingyen... Elhiszem, hogy sok embernek meg akarod adni a lehetőséget arra, hogy a fórumhoz csatlakozzon,
de én is Almatommal értek egyet...
Én nem vagyok nagyon régi tag itt a fórumon, de más fórumokon több éve tag vagyok...
Tisztán látszik, hogy ami ingyen van, arra nem vigyáznak az emberek, amiért fizetni kell, az sokkal jobban működik...
Évi 1000 Ft az szerintem sem megterhelő, és aki tag szeretne lenni, az úgy is meg fogja oldani, mert azt azért nem hiszem,
hogy egy évben egyszer nem meg posta vagy bank közelébe... Nem minden nap, nem minden héten, nem minden hónapban,
ÉVENTE egyszer kell csak az említett intézmények közelében járni, na és persze azt az 1000 Ft-ot nem sajnálni kifizetni egy éves tagságért...

Azt hiszem, már túlragozzuk ezt a témát, ezért részemről azt hiszem, ez az utolsó ilyen jellegű hozzászólás... :777
Amit megszavaztok, az lesz, én szeretnék tag lenni akkor is, ha fizetni kell érte, de ha nem kell fizetni a tagságért,
a szerverköltöztetést támogatom...

Üdv: Roland


"Még mindig csak amatőr vagyok..." :D
KETRON Event - Kurzweil Artis 7 - Allen & Heath QU-SB - DBX DriveRack PA2 - QSC K10 - Austrian Audio OD505

Avatar
xander
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.03.12. 14:41
Hangszer: korg pa2x pro
Tartózkodási hely: Maros
Adott köszönetek: : 107 alkalommal
Kapott köszönetek: : 94 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9068Hozzászólás xander
2012.11.08. 09:09

egyet értek almaatom-mal én is 100% ban. igaza van....



Avatar
xander
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.03.12. 14:41
Hangszer: korg pa2x pro
Tartózkodási hely: Maros
Adott köszönetek: : 107 alkalommal
Kapott köszönetek: : 94 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9069Hozzászólás xander
2012.11.08. 09:15

hány ember van közöttünk aki ne támogatott volna egy torrent site-ot ahoz hogy filmet, zenét... stb töltsön le?? az nem fontos. de szerintem arra kiadni pénzt amiböl az ember tanul és a saját szakmája (abbol él meg) az elég fontos. ja meg nem várhatjuk el hogy egy két ember fizessen és a többi csak szedjen magának és éljen mások hátán.



Avatar
Mcmiki
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 3
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2011.08.25. 08:07
Hangszer: Roland Bk-5
Tartózkodási hely: Beszterce
Adott köszönetek: : 2646 alkalommal
Kapott köszönetek: : 710 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9070Hozzászólás Mcmiki
2012.11.08. 09:56

Részemröl teljesen egyetértek a támogatással,de el tudná nekem valaki magyarázni,hogy is tudom ezt megoldani,mert soha nem csináltam ilyet!
Addig ok,hogy beutazok a városba keresek egy bankot (mindegy,hogy milyen?),de hogy tudom megoldani az utalást,illetve Erdélyben nekem nincs forintom. Elnézést kérek,ha hülyének tünök,de nem csináltam soha életemben ilyesmit!

Továbbá akkor ha mindenki fizet tagdijat,egyenranguság lessz,nem lessz vip se kezdö hanem mindenki egyfórma lessz?


Üdv. Miki!

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 2912
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2377 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9071Hozzászólás ---Qgli---
2012.11.08. 09:58

Legutóbb, amikor a Musicboard-on ezt a fizetős dolgot meglépték, onnantól kezdve elkezdett bomlani a közösség. Nem tudom miért, de jópáran vagyunk itt, akik erre emlékeznek sztem.
Ott és akkor is ugyanez volt a cél, hogy jobb minőségű, több lehetőségű fórum lesz és azóta már a Weboldal sincs meg. Én akkor sajnáltam Gyulát, mert nem volt kevés munkája benne és amikor ez a "piszkos pénz" téma feljött, akkor megbuktatta az egész oldalt ( mint ahogy az egész világot is ez fogja megbuktatni, de ez már nem ide való téma ).



HunHyper
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 4
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2012.06.26. 14:50
Hangszer: KETRON EVENT
Tartózkodási hely: Ausztria
Adott köszönetek: : 1985 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1811 alkalommal

Re: SZAVAZÁS - Fórum költözése

Hozzászólás: # 9072Hozzászólás HunHyper
2012.11.08. 10:15

Mcmiki írta:Részemröl teljesen egyetértek a támogatással,de el tudná nekem valaki magyarázni,hogy is tudom ezt megoldani,mert soha nem csináltam ilyet!
Addig ok,hogy beutazok a városba keresek egy bankot...
Mcmiki, ment a PÜ! :)
Üdv: Roland


"Még mindig csak amatőr vagyok..." :D
KETRON Event - Kurzweil Artis 7 - Allen & Heath QU-SB - DBX DriveRack PA2 - QSC K10 - Austrian Audio OD505

Új hozzászólás