Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hozzászólások: 2420
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4562 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2489 alkalommal

Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8530Hozzászólás Apelláta
2012.10.18. 20:42

Tisztelt Fórumlakók!

Az idei (2012-es) fórumtalálkozó sikerén felbuzdulva egy páran már mozgolódunk egy újabb találkozó megszervezésén. Az elmúlt találkozótól távol maradók közül többen is jelezték, hogy legközelebb szívesen részt vennének, illetve a találkozón megjelentek pozitív emlékeiből is kiindulva úgy gondoljuk, hogy igény mutatkozik egy újabb találkozó megrendezésére. Mivel a találkozó után többünkben is megfogalmazódott egy hiányérzet az idő szűkössége végett, ezért most egy nagyobb volumenű, tartalmasabb szeánsz megszervezésén törjük a fejünket. Többünk véleménye szerint egy ott alvásos, legalább két napos összejövetel hasznosabb lenne, mert akkor több idő jutna egymás és a hangszerek megismerésére. Kovács Tomi fórumtársunk felajánlott nekünk egy lehetőséget egyik rokona üdülőcentrumában, ahol kényelmes körülmények között, hosszabb időre, tartalmas egyéb szórakozási lehetőségek mellett, akár családos részvétellel is megtartható volna a következő, 2013-as Fórumtalálkozó. Természetesen a következőkben felvázolt lehetőség csak egy tervezet, és azért gondoltuk, hogy már időben elkezdünk szervezkedni, hogy legyen lehetőség ötletekkel bombázni a topikot, és a többség akarata szerint formára szabni a dolgokat. Illetve a rendszeresen zenélő, vagy külföldön munkát vállalt emberek is időben hozzá tudják szervezni a programjukat. A találkozó nyitott, tehát mind a már korábban megjelent kollégákat, mind az ezután megjelenni szándékozó "kiemelt", és az attól felfelé lévő rangú fórumlakó társakat szívesen látjuk. És ha a felajánlott helyszín tetszést nyer, akkor akár családosan is.

A tervezett helyszín:
Délegyháza, Pest alatt 35 km-re, a Napsziget Üdülőcentrum. Azon belül a központi épület rendezvényterme.
Lehetőség van szállásra a központi épületen belül, öt négy ágyas, saját fürdőszobás, közös konyhás apartmanban, illetve ezen felül hat négyágyas saját fürdős és konyhás különálló apartman házak is rendelkezésre állnak.
Napi háromszori étkezés megrendelésére is lehetőség van, de önellátó formában is kivitelezhető a találkozó.
Egyéb lehetőségek:
- bográcsozás, grillezés
- úszómedence (télen fedett és fűtött vizű)
- szauna
- csónakázás, vizibiciklizés, télen korcsolyázás az üdülőparknál lévő tavon
- horgászás (ez feláras)

Költségek:
- szálással, a horgászáson kívül mindennek az ingyenes használatával: 4000 Ft/fő/nap (és ekkor magunk gondoskodunk a kajáról: hideg élelelem, grillezés, bográcsozás)
- ugyan ez, megrendelt napi háromszori étkezéssel: 7000 Ft/fő/nap
- horgászjegy: 1000 Ft/fő/nap
Ezek részünkre meghatározott kedvezményes árak.

Időpont:
Itt két alternatíva merült fel. Az egyik, hogy január vége, február eleje körül legyen, mert akkor nagyobb valószínűséggel érnek rá a rendszeresen zenélő kollégák, mivel a pótszilveszterek lecsengtek, a farsangi szezon meg még nem kezdődött el.
A másik, hogy április, május környékén. Ebben az esetben jobban ki lehet használni a szabadtéri lehetőségeket is. Például egy szabadtéri bográcsozással délben, vagy egy esti grillezéssel. Esetleg csónakázással, horgászással. Sőt, szabadtéren felállított hangcuccal. Ez szerintem család barátiabb időpont is lenne, ha valaki szívesen hozná a család többi tagját is.

Röviden-tömören ennyi lenne egyenlőre. Még egyszer megemlíteném, hogy ez csak egy elképzelés, és először csak egy közvélemény kutatásnak szánjuk. Aztán a reagálásokat követően majd egyre jobban konkretizáljuk a részleteket is. Addig is várjuk az ötleteket, illetve a részvételi szándékok jelzését.

:band:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Apelláta 2012.10.19. 07:00-kor.


Üdv.: Apelláta

Avatar
Picasso †
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2011.11.26. 02:36
Hangszer: GW-8,
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszönetek: : 940 alkalommal
Kapott köszönetek: : 585 alkalommal

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8538Hozzászólás Picasso †
2012.10.18. 23:03

Sziasztok,

Én már említettem, hogy nekem mindegy az időpont..... Nagy köszönet Tominak ezért a kiváló lehetőségért, hogy eszébe jutott és felajánlotta! Köszönöm neked is Api, hogy ilyen szépen levésted a helyszínt és a lehetőségeket!!!

A többi rajtatok múlik, nekem nagyon tetszik az ötlet... Hozzáfűzöm, hogy italos állapotban nagyon tudok horkolni alvás közben.... :cry2:

Pacsika


Picasso

Avatar
Stewee
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.10.06. 20:43
Hangszer: Nord Stage EX88,Ketron SD5,Korg Trinity Plus
Tartózkodási hely: Lábatlan,Tatabánya
Adott köszönetek: : 24 alkalommal
Kapott köszönetek: : 22 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8544Hozzászólás Stewee
2012.10.19. 05:36

Hali.
A majusi tenyleg jobban hangzik.Remelem errol nem maradok le!
Udv!



Avatar
B.Bazsi
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2012.03.12. 21:02
Hangszer: Roland BK9
Tartózkodási hely: Heves megye, Sirok
Adott köszönetek: : 1043 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1461 alkalommal

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8565Hozzászólás B.Bazsi
2012.10.19. 19:53

Sziasztok!

Megvallom őszintén nekem is jobb lenne az áprilisi-májusi időpont, már csak azért is mert elvileg olyankor már jobb idő van... :)


Roland Bk9, Soundcraft ui16, Audio-Technika AE4100, dB opera 15, dB Cromo 10.

Avatar
Lacka72
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2012.05.17. 09:27
Hangszer: Yamaha PSR S950, Roland Discovery 5
Adott köszönetek: : 29 alkalommal
Kapott köszönetek: : 68 alkalommal

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8567Hozzászólás Lacka72
2012.10.19. 21:32

Sziasztok!!

Amennyiben majusban lesz en is megyek es viszek magammal meg egy embert!!!!

udv
Lacka



Avatar
Bubamara
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2012.05.24. 21:05
Hangszer: Kurz Forte, Roland VR760, Ketron SD1 plus, SD40
Tartózkodási hely: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 4415 alkalommal
Kapott köszönetek: : 3446 alkalommal

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8570Hozzászólás Bubamara
2012.10.20. 03:40

Sziasztok!
Április, május barátságosabbnak tűnik számomra is. Én télen még a rotimat és a két macskát is behozom a próbaterembe, nehogy megfázzanak és nem megyek ki márciusig. :)
Szép hétvégét mindenkinek!


Buba

Avatar
---Qgli---
VIP
Blogbejegyzések: 14
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 2911
Csatlakozott: 2011.12.12. 08:23
Hangszer: -
Adott köszönetek: : 908 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2376 alkalommal

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8575Hozzászólás ---Qgli---
2012.10.20. 06:49

Májusban több f@száll, mint fűszál.



Avatar
Karesz
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2011.09.24. 15:23
Hangszer: Novation remote sl 49,Yamaha DXR 10 MK2,DBX PA2
Tartózkodási hely: Cegléd
Adott köszönetek: : 1878 alkalommal
Kapott köszönetek: : 744 alkalommal

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8639Hozzászólás Karesz
2012.10.21. 18:27

Sziasztok!
Erre a talira én is elmegyek az biztos.Nekem is szimpatikusabb a tavaszi idöpont. :dance:



Avatar
Gyuley
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2011.11.21. 17:15
Hangszer: Cubese 10 pro Absolute 3.NI k11 Ultimate.Yamaha 3K
Tartózkodási hely: Németország Magdeburg
Adott köszönetek: : 752 alkalommal
Kapott köszönetek: : 811 alkalommal

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8640Hozzászólás Gyuley
2012.10.21. 18:31

Sziasztok!

A tavaszi időpont az barátibb, remélem pont itthon leszek akkor! :777


"Zenész vagyok, és ez így jó, a zenétől szebb nekem nincsen,
dallamokból áll életem, általuk létezem"

HunHyper
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2012.06.26. 14:50
Hangszer: KETRON EVENT
Tartózkodási hely: Ausztria
Adott köszönetek: : 1985 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1811 alkalommal

Re: Tervezett FÓRUMTALÁLKOZÓ 2013

Hozzászólás: # 8661Hozzászólás HunHyper
2012.10.22. 13:13

A tavaszi időpont az nekem is szimpatikusabb, remélem, hogy ott tudok majd lenni... :)


"Még mindig csak amatőr vagyok..." :D
KETRON Event - Kurzweil Artis 7 - Allen & Heath QU-SB - DBX DriveRack PA2 - QSC K10 - Austrian Audio OD505

Új hozzászólás