Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Szavazás: Feltöltés topic-ok tovább darabolása?

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Tördeljük-e tovább a stílus feltöltéseket?

Igen
16
59%
Nem, jó így ahogy van
3
11%
Kötelező legyen a címsor kitöltése
8
30%
 
Szavazatok száma: 27

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Szavazás: Feltöltés topic-ok tovább darabolása?

Hozzászólás: # 6239Hozzászólás Admin
2012.06.23. 03:29

Én Vladimir véleményét osztom... már csak azért is, mert idáig ha jól emlékszem két ember jelentkezett a csatolmányok ellenőrzésére, amiért hálás köszönet, viszont valljuk be ekkora létszámmal nincs értelme belefogni. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy az ötlet el van vetve, de várjunk még vele!


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Szavazás: Feltöltés topic-ok tovább darabolása?

Hozzászólás: # 6352Hozzászólás Admin
2012.06.28. 04:49

Kicsit beletúrtam a forráskódba és a hsz. szerkesztőt kiegészítettem egy saját Adatlap szerkesztővel. Az eddigi topic-okat lezártam és létrehoztam újakat, mert a szétválogatás elég nehézkes lett volna...

A fórumszabályzatba bekerült a következő pont:
[hr]
III. A ...stílusok, hangszínek - Feltöltések II topic-ok szabályzata
  • Kötelező a Téma mező kitöltése, melynek utalnia kell a hozzászólás tartalmára, ez alól kivételt képezhetnek a válaszok
  • A csatolmány nélküli hozzászólások törlésre kerülnek, kivéve ha szorosan kapcsolódnak egy adott feltöltéshez
  • Hozzáadtam egy saját készítésű Feltöltési adatlap szerkesztő formot a szerkesztőhöz, melynek használata kötelező! Minden feltöltött fájlhoz használni kell, egy hozzászóláshoz több adatlap is csatolható. Miután kitöltöttétek a sorokat kattintsatok a Hozzáadás gombra, mely után az adatlap megjelenik a szövegmezőben. Kicsit furcsának tűnhet a bbcode-ok miatt, de semiképpen ne változtassatok rajta, az Előnézet gombra kattintva megnézhetitek az eredményt.
  • Feltöltés előtt keressetek rá az állomány nevére ezzel is elkerülve a duplikációkat!
Az adatlap szerkesztő használatához itt találtok segítséget.
Minta: Példa

Figyelmeztetés után, amennyiben a feltöltő nem módosítja a hozzászólását, töröljük a topic-ból!
[hr]
Kérem mindenki segítse a munkánkat azzal, hogy ha ezentúl duplikációt talál az új témákban, vagy helytelen a hozzászólás jelentse azt!

Remélem beválik, ha pedig további ötlet van ne kíméljetek ;) és várom a véleményeket is...


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Szavazás: Feltöltés topic-ok tovább darabolása?

Hozzászólás: # 6367Hozzászólás Admin
2012.06.28. 13:19

A feltöltésekhez készíthető tartalomjegyzék is. Leírás: itt
Példa: Itt


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Új hozzászólás