Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

A Zeneszek.com csapata

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

bartagyuri
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hangszer: Korg PA 1000
Adott köszönetek: : 214 alkalommal
Kapott köszönetek: : 48 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 59076Hozzászólás bartagyuri
2018.08.29. 11:24

Tisztelettel üdvözlök mindenkit.

Barta György vagyok, 49 esztendős, Törökszentmiklóson élek családommal.
Mindig is szerettem a magyar nótát, amit szüleimtől örököltem, és a hallásomnak köszönhetően egy 80 W tangóharmonikával indult, még gyermekkorban.
Persze nem elkötelezetten, csak úgy hobbiként, szép időtöltés, főleg ha másnak is tetszik az előhúzott hangsor.
Mivel nagyon érdekelt a kíséret automatika, a sok szép hang, és a vállam mára már nem túl egészséges, ezért váltanom kellett.
Következett először egy Yamaha PSR-175, majd javaslatra egy nagyobb lépés KORG PA 800 2-évig, és most egy PA 1000-en gyakorlok, próbálgatok.
Elvem hogy újabb, jobb legyen a hangszerem, így talán az értéke is tartottabb, habár igen költséges hobbi.
Egyenlőre csak töltögetem, alakítom a fülemre, és a hangosításomra, én kizárólag saját, és családom szórakoztatására tartom.
Még most nekem is problémát jelentenek az akkordfogások, de majd megtanulom egyszer, talán.
A lényeg hogy szeretem. Amint szabadidő, és persze kedv is van, világít az elektronika.
Örülök hogy ismerkedhetek veletek, még ha virtuálisan is. Sok mindent tanutam már az oldalt olvasgatva, és támogatást is kaptam.
Ennek szellemében amiben tudok segítek, de inkább még én szorulok segítségre, de igyekszem.

Tisztelettel és üdvözlettel: bartagyuri

powersparc
VIP
Hozzászólások a témában: 3
Hangszer: kézbillentésesített húrolmányzengészeti csinálmány
Adott köszönetek: : 1072 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2789 alkalommal

Hozzászólás: # 59077Hozzászólás powersparc
2018.08.29. 12:16

bartagyuri írta:...most egy PA 1000-en gyakorlok, próbálgatok.
Elvem hogy újabb, jobb legyen a hangszerem, így talán az értéke is tartottabb, habár igen költséges hobbi.
...kizárólag saját, és családom szórakoztatására tartom.
A lényeg hogy szeretem. Amint szabadidő, és persze kedv is van, világít az elektronika. Örülök hogy ismerkedhetek veletek, még ha virtuálisan is.
Sok örömet és sikerélményekkel tarkított hétköznapokat kívánunk Gyuri! :777
A PA1000 egy jó kis hangszer. Galamb Józsitól sokmindent megtudhatsz itt a Korgokról, az akkordokról esetleg Almatomitól. Örülünk hogy a tagok közt üdvözölhetünk ilyen ambíciókkal.
Szép hobbi a zenélés, hiába költséges műfaj. Jó hangszert elég 1x venni és évekig elkísér! Hogy egy itteni barátom idézzem (mélyen egyetértve vele): "elkártyázhatnám, elihatnám, elcigizhetném ugyanezt a pénzt amit hangszerekre költök, de így évente kijön belőle egy hangszer ára!" :)

https://soundcloud.com/synthsnd
"Minden jó valamire, de van ami mégjobb mindenre!"

csaba9002
Újonc
Hangszer: Yamaha
Kapott köszönetek: : 8 alkalommal

Hozzászólás: # 60263Hozzászólás csaba9002
2018.12.17. 11:55

Kedves Tagok

Üdvözlök mindenkit

Pilisen élek és van egy 8 éves lányom aki fél éve kezdett szintetizátorozni az iskolában. Eddig nagyon tetszik neki.
Én is tanultam zongorázni 2 évig de sajnos abba hagytam.
Nem szeretném ha ő is ebbe a hibába esne.
Vettünk neki egy yamaha psr-E 453-as szintit.
Nem nagyon ismerem ezt a típust és itt remélem választ fogok kapni a kérdésekre

SUDER
Újonc
Hangszer: korg pa 50
Adott köszönetek: : 2 alkalommal
Kapott köszönetek: : 14 alkalommal

Hozzászólás: # 61365Hozzászólás SUDER
2019.03.30. 14:01

Sziasztok ! Erdélyi magyar vagyok jelenleg németországban élek , 20 éves vagyok , mellék állasban zenéléseket vállalok, leginkább mulatós zenében vagyok jártas. Régebb jártam zene suliban amit persze sikeresen el is végeztem , mondhatnám azt is hogy a zene az életem része es persze nem tudnám nélkule el képzelni az életem ! Első hangszerem egy kezdő yamaha billentyü volt amivel elég sokáig játszottam aztán a egy kis családi támogatással sikerült vennem egy korg pa 50 sd -t most még mindig ezen a hangszeren játszom . Idők teltével játszottam trombitan ,harmonikán ,gitáron . A zenéles szamomra a megnyugvást jelenti igy hát sokszor egy stresszes nap után alig várom zenélhessek! nagyon köszönöm a befogadást és igyekszem aktiv tagja lenni a csoportnak , csapatnak !

Mauglidyro
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 4
Hangszer: Tyros4, SC88Pro
Adott köszönetek: : 37 alkalommal
Kapott köszönetek: : 219 alkalommal
Kapcsolat:

Hozzászólás: # 61741Hozzászólás Mauglidyro
2019.05.09. 19:37

Üdv Mindenkinek.

Szerintem nincs értelme titkolni a kilétemet, mert más nem a tagok, a staff rájöttek volna maguktól (főleg, hogy a staffnál szavazás volt a visszatérésemből), és én sem voltam túl titokzatos az adatlapomon.
Most kezdjük tiszta lappal.

Horváth Róbert vagyok ... Lánykori nevemen Rodymusic :D
Hajdúböszörményben élek. 21 éves vagyok. Mostmá' Munkanélküli :D :lol: ... De teszünk róla, hogy ez hamarosan változzon. Addig is a hobbymnak szeretnék élni ez idő alatt.

Amint látjátok, újra itt vagyok. 1 év telt el az ominózus eset óta.
Ezalatt történtek velem jó és rossz dolgok egyaránt, sőt még olyan dolgok is, amik már önmagukban is megérdemeltek volna egy-egy beszámolót. Bár ezt az időt, sajnos nem hozza vissza semmi.
1 év ... Egy év azért az nagy idő.
- Végre nem nyomaszt már az érettségi
- Nem soká meglesz a szakképesítésem,
- Fejlődött a stúdióm (ennek nagyobb részét bár előző pályafutásom alatt már lespoilereztem)
- És fejlődött sokat a személyiségem (Részben köszönhető a szakmai gyakorlatomnak, illetve a fórum nélkül eltöltött 1 évnek)
- Rájöttem, nem haragudhatok senkire az akkor kialakult helyzetért, csak magamra.

És köszönetet szeretnék mondani a Staffnak, hogy helyt adtak a kérelmemnek, és befogadtak újból.
Ígérem a jövőben megpróbálom egy kicsit visszafogottabban kifejteni a véleményem.

Addig is, Pacsi mindenkinek :777

Digitális "földrengés-szimulátor": Behringer NX4-6000, Qu16, Dbx Pa2, 2x Garry Lite15, 2x Turbosound Milan M15b
Kapkodós cájg: Behringer XR12 ,Garry PC1504 MK II, Dbx Pa2, 2x Garry Lite10, 1x Turbosound Milan M15b

Mycronet
Újonc
Hangszer: Korg pa4x Professional
Kapott köszönetek: : 8 alkalommal

Hozzászólás: # 65609Hozzászólás Mycronet
2020.05.31. 19:07

Sziasztok!

Laci vagyok 37-éves.
Ajkán születtem, jelenleg is ott élek.
Kis koromban kaptam a szüleimtől egy szinti, amit nagyon meg szerettem. Kaptam mellé pár magyar mulatós kotta könyvet, amit egy évre rá már kívülről fújtam. Gyorsan tanultam. Évekig játszottam, de a szinti megadta magát így más elfoglaltság után néztem.
Haverok, buli, stb... De mindig hiány éreztem vólt.
Azt végül vissza tértem a zenéléshez. vettem egy korg pa700-at, ezt követően egy PA-4X-prot. Zenélek, énekelek, és dj-ként is tevékenykedem. Dalokat írok, zenét szerkesztek, komplett stúdiót építettem ki.

Mind emellett gyàri munkásként is dolgozom, így elég kemények a napjaim, de szeretem, és élvezem.

Új hozzászólás