Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Élesítve a Médiatár, elérés: Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Aki anyagot szeretne megosztani, kérem küldje el a youtube linket nekem PÜ-ben. A lényeg, hogy saját munka legyen, zenekar is elfogadott, hirdetés engedélyezett.

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Hibák jelzése

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

MMaestro
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 2
Hangszer: Yamaha PSR-S970
Adott köszönetek: : 53 alkalommal
Kapott köszönetek: : 193 alkalommal

Re: Hibák jelzése

Hozzászólás: # 58441Hozzászólás MMaestro
2018.06.21. 11:23

Sziasztok!

Feltelepítettem a FileZilla legújabb verzióját. Tökéletesen mutat minden mappát, fájlnevet, nincs hibás karakter. Ezután megpróbáltam újra a TotalCommandert és megint krixkraxokat láttam az ékezetes betűk helyén. Tehát összegzem: Amikor valaki VIP taggá válik s megkapja a jelszót az utána következő mondatból ki kellene venni a TotalCommander szót:

FTP kliens programok: FileZilla, Total Commander, FlashFXP stb..

Probléma megoldva. Köszönöm!

Üdv: MMaestro :harm:

Karesz
VIP
Hangszer: Novation remote sl 49,Turbosound IP15B,82B,DBX PA2
Adott köszönetek: : 1452 alkalommal
Kapott köszönetek: : 613 alkalommal

Hozzászólás: # 59210Hozzászólás Karesz
2018.09.12. 19:39

Sziasztok!
3 új üzenetet jelez folyamatosan az oldal,pedig nincs új üzenetem.

Karesz
VIP
Hangszer: Novation remote sl 49,Turbosound IP15B,82B,DBX PA2
Adott köszönetek: : 1452 alkalommal
Kapott köszönetek: : 613 alkalommal

Hozzászólás: # 59211Hozzászólás Karesz
2018.09.12. 19:47

Közben rájöttem a megoldásra :D :D

powersparc
VIP
Hozzászólások a témában: 7
Hangszer: kézbillentésesített húrolmányzengészeti csinálmány
Adott köszönetek: : 1011 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2496 alkalommal

Hozzászólás: # 62023Hozzászólás powersparc
2019.05.23. 14:09

A "Értesítések kezelése" lapon inaktívak a jelölőnégyzetek, kvázi lehetetlen törölni az értesítéseket.
A hozzászólásszerkesztőben pedig azt vettem észre, hogy előgépelt szöveget piszkozatnak elmentve, később nem tölti vissza a rendszer, elveszik.
:?:

Admin
Adminisztrátor
Hozzászólások a témában: 17
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Adott köszönetek: : 598 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1349 alkalommal
Kapcsolat:

Hozzászólás: # 62026Hozzászólás Admin
2019.05.23. 17:27

Szia @powersparc , köszönöm a jelzéseket! Igazából egyik sem hiba, így működnek rendeltetészerűen, ahogy a fejlesztőjük megálmodta őket.

Az értesítések sosem telnek be, így nem szükséges a törlésük (és nincs is rá módod), te csak az olvasott/nem olvasott állapotok között tudsz váltani, erre való az említett jelölőnégyzet. Ha van nem olvasott értesítésed, akkor aktív lesz a checkbox, ki tudod választani akár csoportosan is őket és megjelölni olvasottként, amit már megjelöltél az mellett értelemszerűen inaktív lesz a kiválasztó. Azt hogy miről kérsz ilyen értesítést a felhasználói vezérlőpultodban állíthatod be (Fórum beállítások->Értesítési beállítások módosítása).
image.png
A piszkozatot is leteszteltem és nálam működik. Miután megnyomod a betöltést fent megjelennek a témában mentett piszkozataid, ahol ki kell választanod melyiket töltöd be. Ez megtörtént?
image.png
Erre azért van szükség, mert egy témában több ilyened is lehet, ő nem tudhatja magától, melyiket kívánod használni. A mentett piszkozatokat a felhasználói vezérlőpultodban ellenőrizheted/kezelheted (Áttekintés->Piszkozatok kezelése). Ha mégsem menne nálad kérlek jelezd.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

powersparc
VIP
Hozzászólások a témában: 7
Hangszer: kézbillentésesített húrolmányzengészeti csinálmány
Adott köszönetek: : 1011 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2496 alkalommal

Hozzászólás: # 62049Hozzászólás powersparc
2019.05.24. 10:57

Admin írta:
2019.05.23. 17:27
Ha mégsem menne nálad kérlek jelezd.
Ezt a választ most úgy próbálom megírni, hogy előtte piszkozatba mentem és utána onnan előhívva folytatom...

OK, így működik, csak kellett párat próbálkozni hogy a "Re:..." téma szövegére kattintva fent kell kiválasztani a piszkozatot a piszk.betöltőben (nincs jelölőnégyzet vagy ilyesmi amit vártam volna). Előtte az alatta lévő sorra böktem és visszadobott a fórumtéma első lapjára.
Amúgy a múltkori mentésem nem maradt meg csak egy sokkal régebbit láttam, még a régi fórumból megmaradtan...
De most működik. (Win10-ről)

Új hozzászólás