Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Yamaha szintisek fóruma

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Mauglidyro
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 7
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2019.05.02. 20:37
Hangszer: Villanycsengő, 3 fázisú elektromos brácsa
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Adott köszönetek: : 68 alkalommal
Kapott köszönetek: : 412 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64886Hozzászólás Mauglidyro
2020.03.15. 12:30

Semidim!

Pedig jobb, ha elfogadod, hogy ahhoz hogy kapj is valamit, adnod kell a közösbe.
Nyílván nekem annyival könnyebb volt a helyzetem, mivel az előző fórumos pályafutásom alatt azért rengeteg mindent leraktam arra a bizonyos asztalra.
Egy rangot, amit kiérdemeltél viszont nagyon könnyen el is lehet veszíteni. Főleg, ha meg gondolatlanul kommenteled azt amit ...
Ha meg jobban téped a húrt, na már most az könnyen elpattanhat. Sajnos ez a kis mutatványom IP bannal is járt.

Sajnos ezt én is megtapasztaltam. És nagyon sokkal tartozom a staffnak, hogy erre fátylat tudtunk borítani.

De egy kezemen meg tudnám számolni, hogy az itt található stílusok közül hányat töltöttem le innen.

Engem sosem érdekeltek ezek a tartalmak. Helyette rengeteg élménybeszámolót, szakmai tartalmat, eszköztesztet hoztam erre az oldalra, aminek lett kereslete itt az oldalon hálistennek.
Javaslom kövesd a példámat. Nézz fel az adatlapomra, olvasd el a kommentjeimet a legrégebbiektől kezdve, aztán mérlegelj.
Annyit azért megsúgok, hogy nyílván nálam is lassan őröltek a staff malomkerekei és sokat kellett várnom, mire megkaptam a Kiemelt tag státuszt. Mégsem estem neki senkinek, hogy miért nem tudok letölteni ezt meg azt.

Közzé teszem a levelemet, amit anno a Staffnak címeztem:
Staff körlevél írta:Hali mindenkinek ...

Buba, Norbi, Api, Gohsti, Pityu ...

A fórum szabályzatát átolvasva arra a következésre jutottam, hogy 40 hozzászólással, és 2 blog bejegyzéssel a hátam mögött, maradéktalanul teljesítettem a leírt kritériumot a Kiemelt tagsághoz.

Ha szerintetek is így van, kérlek titeket, bocsássátok szavazásra a kiemelt tagságomat.

Tudom, hogy velem szemben az elvárások egy kicsivel magasabbak, főleg, annak fényében, hogy tudjuk mi történt 1 évvel ezelőtt.
Én eddig is törekedtem az értelmes megnyilvánulásra, és ahogy azt megígértem Norbinak /Admin/, ezután is tartózkodom a csípősebb hangnemtől ...

Előre is köszi.
Rody.
Ha valakinek tudok segíteni ezzel kapcsolatosan.


Digitális "földrengés-szimulátor": Behringer NX4-6000, Qu16, Dbx Pa2, 2x Garry Lite15, 2x Turbosound Milan M15b
Kapkodós cájg: Behringer XR12 ,Behringer NX4-6000, Dbx Pa2, 2x Garry Lite12, 1x Turbosound Milan M15b

Avatar
Asterix
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 17
Hozzászólások: 3474
Csatlakozott: 2011.10.28. 17:51
Hangszer: -
Tartózkodási hely: Magyarország, Eger
Adott köszönetek: : 1827 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2886 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64887Hozzászólás Asterix
2020.03.15. 13:33

Rody!
Egy nagyon nagy tartozásod van az oldal felé!!!!

Elkezdtél egy blogot digitális keverő témában, aminek a folytatását többen várjuk.... :777
Ha lesz időd, örömmel vennénk a folytatást...



Avatar
Mauglidyro
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 7
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2019.05.02. 20:37
Hangszer: Villanycsengő, 3 fázisú elektromos brácsa
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Adott köszönetek: : 68 alkalommal
Kapott köszönetek: : 412 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64888Hozzászólás Mauglidyro
2020.03.15. 13:46

Igen ... Ezzel kapcsolatosan csak annyi a bejelenteni valóm, hogy gondolkoztam rajta, hogy miképp lehetne folytatni a dolgot.

Végül rájöttem, hogy felesleges tovább húzni a sorozatot, mivel nincs értelme, hiszen ami hátra van, az csak a száraz gyakorlat, amit csak élő szemléltetés mellett lehet elsajátítani.

De mivel a jó Isten idáig kegyes volt hozzám(remélem az is marad), és reméljük, hogy ez a Koronavírus sem fog keresztbe tenni addigra már, én arra gondoltam, hogy ahogyan 2-3 éve a fórumtalálkozón a DBX-nél, most erre is szánnánk egy bemutató keretében 1-1,5 órát, és akkor egyben mindenki kérdését meg tudnám válaszolni.
Vinném a kamerát, fel tennénk a cuccra a diktafont, és ami ott elhangzik, azt közzétenném blog formájában, mint nagy TÉMAZÁRÓT.


Digitális "földrengés-szimulátor": Behringer NX4-6000, Qu16, Dbx Pa2, 2x Garry Lite15, 2x Turbosound Milan M15b
Kapkodós cájg: Behringer XR12 ,Behringer NX4-6000, Dbx Pa2, 2x Garry Lite12, 1x Turbosound Milan M15b

Avatar
Asterix
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 17
Hozzászólások: 3474
Csatlakozott: 2011.10.28. 17:51
Hangszer: -
Tartózkodási hely: Magyarország, Eger
Adott köszönetek: : 1827 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2886 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64889Hozzászólás Asterix
2020.03.15. 14:15

Helyes.
Megvetted már a Windowsos cuccot?
Én nem találom sehol. Egy nagy sz@rt sikerült mindig leszednem... :dash2:
Pedig jó lenne ha előre lépnénk abban a témában...



Avatar
jamy1
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2014.06.09. 15:33
Hangszer: Mac Mini
Tartózkodási hely: Bp.
Adott köszönetek: : 457 alkalommal
Kapott köszönetek: : 338 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64890Hozzászólás jamy1
2020.03.15. 14:18

Én még életemben nem töltöttem le innen semmit szerintem.

A demókat kénytelen vagyok,mert azok ZIP formátumúak, de ritmust vagy egyéb szoftvert vagy egyebet még soha.

Látszik is, hogy azt sem tudom mi a felhozatal letöltés terén :D



Avatar
Mauglidyro
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 7
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2019.05.02. 20:37
Hangszer: Villanycsengő, 3 fázisú elektromos brácsa
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Adott köszönetek: : 68 alkalommal
Kapott köszönetek: : 412 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64891Hozzászólás Mauglidyro
2020.03.15. 14:29

Asterix írta:
2020.03.15. 14:15
Helyes.
Megvetted már a Windowsos cuccot?
Én nem találom sehol. Egy nagy sz@rt sikerült mindig leszednem... :dash2:
Pedig jó lenne ha előre lépnénk abban a témában...
Kénytelen voltam ...

Ráadásul teljesáron, és mindkét keverőre ... Szerintem olcsóbban kijöttem volna, ha egy másik Androidos készséget veszek, azon legalább a saját fiókomat feltudtam volna csatolni.

https://dev-core.org/mixing-station/pc.html <---- itt tudod letölteni

Jahh igen ... Javaslatok ezzel kapcsolatban.
- Csak stabil rendszerre pakold fel. (Egyelőre a licensz kezelése nincs kiforrva, ezért minden egyes licensz importálás egy regisztrációt ér. Ha 5x összeomlik a rendszer, már el is buktad a lóvét.)
- Lehetőleg minden drivert pakolj fel a gépeden. Főképp Videókártya!!!
- JAVA futtató környezet mindenképp legyen a gépen, de erről még írni fogok, mivel én is megszívtam még az elején, nehogy ti is ezért ne jussatok egyről a kettőre. Sajnos nem mindegy, melyik verziót rakod fel.


Digitális "földrengés-szimulátor": Behringer NX4-6000, Qu16, Dbx Pa2, 2x Garry Lite15, 2x Turbosound Milan M15b
Kapkodós cájg: Behringer XR12 ,Behringer NX4-6000, Dbx Pa2, 2x Garry Lite12, 1x Turbosound Milan M15b

Avatar
Asterix
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 17
Hozzászólások: 3474
Csatlakozott: 2011.10.28. 17:51
Hangszer: -
Tartózkodási hely: Magyarország, Eger
Adott köszönetek: : 1827 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2886 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64892Hozzászólás Asterix
2020.03.15. 16:37

Akkor megvárom az írásodat a telepítés előtt...



Avatar
Asterix
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 17
Hozzászólások: 3474
Csatlakozott: 2011.10.28. 17:51
Hangszer: -
Tartózkodási hely: Magyarország, Eger
Adott köszönetek: : 1827 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2886 alkalommal

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64974Hozzászólás Asterix
2020.03.19. 09:43

Rody!
Ha lesz időd, akkor a blogodban közölhetnél egy leírást a telepítés menetéről és a feltételeiről...
Egyben kérném a saját blogot indító kollégákat, hogy folytassák a megkezdett blogokat, ha mostanság idejük és kedvük esetleg engedi.
Nagyon jó dolgokat olvashattunk és sokunknak okulására szolgál amit ott olvasunk...
Köszönöm...



Avatar
Mauglidyro
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 7
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2019.05.02. 20:37
Hangszer: Villanycsengő, 3 fázisú elektromos brácsa
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Adott köszönetek: : 68 alkalommal
Kapott köszönetek: : 412 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64978Hozzászólás Mauglidyro
2020.03.19. 14:02

Az anyag kész, de SQL hiba miatt nem tudom publikálni itt az oldalon.

Mint látható a topik létrejön, de a hozzátartozó blog eltünik.


Digitális "földrengés-szimulátor": Behringer NX4-6000, Qu16, Dbx Pa2, 2x Garry Lite15, 2x Turbosound Milan M15b
Kapkodós cájg: Behringer XR12 ,Behringer NX4-6000, Dbx Pa2, 2x Garry Lite12, 1x Turbosound Milan M15b

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 9
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Yamaha stílusok, hangszínek - Kérések

Hozzászólás: # 64979Hozzászólás Admin
2020.03.19. 14:37

@Mauglidyro légyszi egy screenshot-ot ha tudsz csinálj a hibáról, mert nálam működik és így nehéz bármerre elindulnom. Ránézek amint tudok! Köszi! :777


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Új hozzászólás